Skočit na obsah, skočit na navigaci

Archív novinek - strana 8 | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

Archív novinek - strana 8

» pour féliciter 2008

Všem fanouškům seriálu My Name Is Earl a návštěvníkům tohoto webu přeji klidné a pohodové prožití vánočních svátků a šťastný rok 2008. I v nás­ledujícím roce se můžete těšit na různé aktuality, titulky k novým epizodám a další obsah, na který jste zvyklí. Já se naproti tomu těším na vaše ohlasy, komentáře, příspěvky a návštěvu těchto internetových stránek.

pour féliciter 2008

Autor: Jasper | Diskuze (3) | 21.12.2007 | Zdroj: vlastní

» Jason Lee – Earl vyměnil vězení za „Veverčáky“

Přeložený rozhovor časopisu TV Guide s hvězdou televizního seriálu My name is Earl o jeho hraní s Veverčáky, o tom proč byl ve vězení a o jeho plánech pokud bude stávka pokračovat.

Alvin a Chipmunkové (Foto: Fox 2000 Pictures)TV Guide: Ve vašem novém filmu „Alvin a Chipmunkové“ vystupujete bez vašeho známého Earlovského knírku. Cítil jste se při jeho ztrátě nesvůj?
Jason Lee: Bylo to tak osvobozující a trvá jen asi šest týdnů než mi zase naroste. (Odmlka) Lidi jsou jím úplně posedlí – vždy když k tomu dojde, vyhrne se na mě asi šest otázek ohledně knírku. V sedmdesátých letech s Tomem Selleckem v Magnum a P.I. šlo o běžnou záležitost. Je zajímavé jak ironicky dnes může knírek působit.

TV Guide: Další hvězdy vašeho nového filmu „Alvin a Chipmunkové“ jsou animované – jak s nimi probíhalo natáčení jednotlivých scén?
Jason Lee: No, jde o plyšová zvířátka a když byla mimo záběr, mohl jsem se opravdu dívat na ně. V jiných scénách jsem se orientoval jen podle kousků lepenky s jejich jmény na podlaze, což bylo dost na prd. Pokračovat v článku…

Autor: Black cloud, BugHer0 | Diskuze (3) | 16.12.2007 | Zdroj: TV Guide

» Krátké zprávy #4

NBC stáhla z programu na tento týden epizodu 3×13 Bad Earl a místo ní je uveden dvojdíl seriálu The Office. Další týdny do konce roku jsou už jen reprízy starších dílů Earla. 3×13 Bad Earl má být podle oficiálního popisu vánočním dílem, takže by měl být teoreticky uveden ještě tento měsíc, ale nechme se překvapit. Počítadlo bude zatím nastaveno na tento týden a pak se podle potřeby upraví.

Jason Lee skicaNa YouTube můžete nalézt video, ve kterém uvidíte rychlorkeslení portrétu Jasona Lee v programu Photoshop. K videu hraje song All Right Now od kapely Free.

Na webu Yahoo! je k vidění seznam dárků, které by si přál pod stromek představitel Earla Jason Lee.

V sekci titulky najdete aktualizované verze titulků k posledním 2 epizodám. Pokud máte stažené verze bez korekce a Earla si chcete zazálohovat, tak stáhněte aktuální kvalitnější verze. Přečasované titulky od Moffa k 720p verzím jsou samozřejmostí.

Autor: Jasper | Diskuze (0) | 11.12.2007 | Zdroj: NBC, vlastní

» Nepovedené záběry z 2. sezóny

Na serveru YouTube se objevilo video s bezmála 10 minutami nepovedených záběrů z 2. řady seriálu My Name is Earl. Video si můžete prohlédnout zde:

Nejedná se o autorizovaný materiál společnosti Fox, takže doporučuju prohlédnout rychle, protože bude video s největší pravděpodobností brzo vymazáno.

Autor: Jasper | Diskuze (4) | 3.12.2007 | Zdroj: YouTube

» Vysílací plán do konce roku

Do konce tohoto roku nás čekají ještě 3 epizody. Jejich názvy a data vysílání si můžete prohlédnout v tomto seznamu:

U každé epizody je vypsán také stručný oficiální popis děje. Nemusím snad připomínat, že ti, kteří nemají rádi spoilery, by to číst neměli.

Druhou polovinu prosince se budou vysílat už jen reprízy starších epizod (např. 20.12.2007 – 3×03 The Gangs of Camden County). Nemá to ale žádnou souvislost se stávkou. V USA se premiéry nových seriálu přes Vánoce nevysílají. Nové epizody budou až po Novém roce.

Autor: Jasper | Diskuze (1) | 24.11.2007 | Zdroj: NBC

» Krátké zprávy #3

PCAMy Name Is Earl je nominován v divácké anketě People's Choice Award v kategorii o nejoblíbenější komediální seriál. Hlasovat můžete na této stránce (odkaz Vote Now → opsat kontrolní kód → vybrat kategorii Favorite TV Comedy). Vyhlášení proběhne 8. ledna 2008 na stanici CBS.

Minulé pondělí začala v Americe stávka scénáristů. Pokud o této stávce nic nevíte, můžete si přečíst tyto články na serveru BSG.cz: 1 a 2. V této petici můžete scénáristy podpořit. A jakou souvislost to má s Earlem? Mnoho seriálů bylo kvůli této stávky pozastaveno nebo zkráceno (Heroes, 24, …). Podle serveru EZTV je už celá 3. řada My Name Is Earl hotová, takže by jej stávka neměla ohrozit. Otázkou je, nakolik je tato informace důvěryhodná. Každopádně stávky se účastní také scénáristé Earla, viz následující obrázek, na kterém je zvýrazněná postava s cedulí My Name Is Earl a tričkem Club Chubby (thx BugHer0).

Stávka (Foto: Leroy Hamilton)

Poslední aktualita se týká následující epizody, která bude odvysílaná až za 2 týdny (se stávkou to může, ale také vůbec nemusí souviset). Tento týden bude NBC místo Earla vysílat film Úžasňákovi.

Autor: Jasper | Diskuze (3) | 18.11.2007 | Zdroj: vlastní

» Další stránky:

Celkem aktualit: 92

« 14 5 6 7 8 9 10 11 1216 »

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural Banner simpsonovci.com charmed baner www.prison-break.cz Chuck

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2