Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - 3x12 Early Release / Na svobodu cesta dlouhá [s03e12] | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

3x12 Early Release
(Na svobodu cesta dlouhá)

Základní informace

Obrázek epizody 3x12 Early ReleasePremiéra: nbc logo 6.12.2007
Scénář: Jessica Goldstein, Chrissy Pietrosh
Režie: Jason Ensler


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 86.3 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Oficiální popis (Prima COOL)

Earl se konečně chystá k odchodu z věznice. Jenže ne všechno vychází tak, jak by mělo, a Earl se ocitá na samotce bez šance na zkrácení trestu… Nová řada amerického komediálního seriálu (2007). Hrají J. Lee, E. Suplee, J. Presslyová, N. Velazquezová, E. Steeples a další

Popis

Earl už má sbaleny všechny věci a z vězení odchází domů. Před bránou ho čekají Joy s Darnellem, Catalina i Randy. Strážní na vrátnici však nemají žádnou informaci o tom, že by měli Earla dneska propustit.

Earl si jde tedy promluvit s ředitelem a ten mu přizná, že skartoval certifikáty, které mu zkracovaly trest. Earl ředitele napadl a ten ho za to nechal zavřít na samotku. Tam zůstal zavřený 60 dní a málem z toho zešílel.

Earl se rozhodl, že když ho ředitel podvedl, tak on z vězení uteče. U ředitele v kanceláři našel mapu vězení, kterou si fixem nechal napsat na záda. Randy zjistil, že každou středu pouštějí do věznice kněze a toho nikdo nekontroluje. Darnell s Joy se tedy převlekli za kněze a jeptišku a jeli do věznice udělat mši.

Earl s Frankem a Pacem se mezitím vydali klimatizační šachtou k nakládacímu doku. Těsně před cílem se však Randy s Earlem propadli do ředitelovy kanceláře. Darnell se pro Earla šel vrátit, ale taky se propadl do kanceláře, kde okamžitě poznal ředitele. Ten se v minulosti živil jako pornoherec. Pod podmínkou, že se to nedostane ven, pustil Earla z vězení. Fanka s Pacem chytla policie, když prchali převlečení za kněze a jeptišku.

Oficiální popis

EARL SVOBODNÝ NEBO NE?  –HOSTUJÍ CRAIG T. NELSON A MICHAEL RAPAPORT– Všechny certifikáty, které dostal Earl (Jason Lee) od ředitele (Craig T. Nelson), dohromady zkrátily celý jeho pobyt ve vězení a blíží se den, kdy má být propuštěn. Nebo ne? Když se Earl dozví, že ředitel zrušil jeho dřívější propuštění, obrátí se na své přátele, aby mu pomohli dostat se ven z vězení. Randy (Ethan Suplee) a spoluvězeň Frank (Michael Rapaport) vymyslí plán, kterým chtějí dostat Earla z vězení. Za pomoci Darnella (Eddie Steeples), Joy (Jaime Pressly) a Cataliny (Nadine Velazques) mimo vězení v kombinaci s Randym a Frankem ve vězení by se měl Earl dostat ven. Nebo ne?

Zajímavosti

Hudba (Kompletní seznam hudby)

Screenshoty

My Name Is Earl - Frank s Pacem dali Earlovi dárek, aby nezapoměl na vězení My Name Is Earl - Joy, Darnell, Catalina i Randy už čekají na Earla My Name Is Earl - Ředitel zavřel Earla na samotku My Name Is Earl - Earl má na zádech mapu vězení My Name Is Earl - Joy a Darnell v přestrojení My Name Is Earl - Joy a Darnell v přestrojení My Name Is Earl - Earl s Randym se propadli do ředitelovy kanceláře My Name Is Earl - Darnell jde Earlovi naproti My Name Is Earl - Darnell poznal ředitele My Name Is Earl - Earl je venku

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural charmed futurama.sk Lost baner www.prison-break.cz

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2