Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - 3x13 Bad Earl / Ve starých kolejích [s03e13] | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

3x13 Bad Earl
(Ve starých kolejích)

Základní informace

Obrázek epizody 3x13 Bad EarlPremiéra: nbc logo 10.1.2008
Scénář: Alan Kirschenbaum
Režie: Eyal Gordin


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 87.6 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Oficiální popis (Prima COOL)

Earl už má dost konání dobrých skutků, protože jemu samotnému to nic nepřineslo. A tak se rozhodne skoncovat s vyřizováním seznamu… Nová řada amerického komediálního seriálu (2007). Hrají J. Lee, E. Suplee, J. Presslyová, N. Velazquezová, E. Steeples a další

Popis

Earl je konečně venku z vězení. V Krabí boudě se koná oslava k příležitosti jeho propuštění. Randy předal Earlovi jeho seznam, který vyzvedl ve vězení. Earl si však nebyl jistý, zda ho chce. Do vězení se dostal díky dobrému skutku, za další dobré skutky ve vězení ho zavřeli na samotku a ven z vězení se dostal díky špatnému skutku.

Earl si sehnal novou práci, ve které rozváží jídlo. Při první roznášce však narazí na Ralpha. Bydlí u jedné starší paní, kde se vydává za jeho manžela Stana Johansena. Earl má špatnou náladu, protože se mu po příchodu z vězení nic nedaří. Randy myslí, že by měl udělat nějaký skutek ze seznamu a vybere položku „205 – Zničil Jmelí v Club Chubby“. Jmelí byla tanečnice, které Earl posvítil laserovým ukazovátkem do oka, a ta spadla a poranila si páteř. Jmelí chtěla na oplátku, aby Earl zatančil na pódiu. Earla to ale moc nebavilo a šel si zakouřit ven, i když už jednou díky Karmě přestal. Také se rozhodne přestat plnit položky ze svého seznamu, který vzápětí vyhodí.

Joy s Darnellem jsou na den u rodičů a Earl se rozhodl, že zorganizuje párty v jejich přívěsu. Dostanou bláznivý nápad a celý přívěs převrátí na bok. To se ráno Joy ani Darnellovi moc nelíbí.

Earl ukradne Ralphovi oblečení, ve kterém vypadá jak Stan a začne se za něj vydávat. Další den za ním přijdou všichni jeho přátelé a chtějí, aby je vyslechl a vrátil se zase ke svému seznamu. Earl je ale všechny vyhodí, kašle na Karmu a jde pryč.

Venku za ním letí jeho seznam. Nakonec to však nebyl jeho seznam, ale jen obal od cheesburgeru. To Earla ještě více utvrdilo v tom, že Karma neexistuje. V zápětí ho srazilo auto, ze kterého vystoupila Billie, bývalá přítelkyně od Franka. Earl to pochopil jako odměnu a zase začal věřit v Karmu. Billie šla pro pomoc, ale také ji srazilo auto.

Oficiální popis

Obrázek epizody 3x13VÁNOCE KARMY –HOSTUJÍ ALYSSA MILANO A GIOVANI RIBISI– Earl (Jason Lee) prožívá zpátky v normálním životě těžké časy, ale stále se drží pravidel Karmy. Nemá práci, domov ani peníze a uvědomil si, že dobré skutky tuto situaci nijak neřeší. Proto se rozhodl vrátit zpátky do svých špatných kolejí. Earlova špatná cesta začíná ve chvíli, když vidí Ralpha (Giovani Ribisi), který žije na vysoké noze poté, co ošidil nějakou postarší ženu. Randy (Ethan Suplee) nemůže přesvědčit Earla, aby změnil svůj životní styl opět k lepšímu a tak se obrátí na Joy (Jaime Pressly) a další kamarády, aby na Vánoční den společně domluvili Earlovi. Earl své přátele odmítne a zkouší utéct od Karmy. Ta ho však dostihne v podobě auta a Billie (Alyssa Milano). Eddie Steeples a Nadine Velazquez hrají také.

Seznam (Kompletní seznam + význam ikonek)

Hudba (Kompletní seznam hudby)

Screenshoty

My Name Is Earl - Ralph v převleku za Stana My Name Is Earl - Earl zranil tanečnici My Name Is Earl - Earl v Club Chubby My Name Is Earl - Ralph našel v garáži auto My Name Is Earl - Earl uspořádal párty u Joy doma My Name Is Earl - Earl snídá My Name Is Earl - Earl převzal Ralphovu roli Stana My Name Is Earl - Earlovi kamarádi si s ním chtějí promluvit My Name Is Earl - Earla pronásleduje seznam My Name Is Earl - Earla i Billie srazilo auto

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural futurama.sk Lost charmed Chuck

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2