Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - Earl Misadventure: Bad Karma | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

Earl Misadventure: Bad Karma

Základní informace

Obrázek epizody Earl Misadventure: Bad KarmaPremiéra: 19.9.2006 (na DVD)


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 92.2 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Popis

Na začátku epizody uvidíme oholeného Jasona Lee (Earl), který nám poví o ztraceném pilotním dílu My Name is Earl, který v zápětí pustí v televizi. Začátek je stejný jako v originálním pilotu. Earl si koupí los, vyhraje 100000$ a hned ho srazí auto. V nemocnici se s ním rozejde Joy.

Při sledování televize uvidí show Carsona Dalyho, ale nezaujme ho to a přepne na seriál Family Guy, kde se Stewie Griffin řídí jednou věcí – pomstou: „Když tě někdo raní, pošleš ho k zemi a zkopeš ho jako psa“. To se Earlovi zalíbí, a proto si udělá seznam všech lidí, kteří ho někdy naštvali, a chce jim to oplatit.

Plní položku 136 – „každý má hezčí auto jak já“ a při tom poškrábe všechny auta na parkovišti. Poté pokračuje číslem 64 – „Kenny James mě ve škole ponižoval“. Catalina najde Earlův výherní los a odchází z hotelu. Earl jde zjistit ke Kennyho rodičům, kde teď Kenny bydlí. Ti nechtějí nic říct a tak jim rozbije pár keramických ptáků, čímž splní položku 57 – „ptáci mi vždy srali na hlavu“.

Po cestě ke Kennymu se jde pomstít Joy a Darnellovi – oholí jim hlavy dohola. Earl pár dní pozoruje Kennyho a snaží se přijít na to, čím ho ztrapní. Vymyslel, že ho nechá vyspat s jiným mužem, čímž ho poníží. Proto se domluvil se Sandym (chlap, který se vydává za prostitutku) aby šel ke Kennymu a překvapil ho. Kenny nemá zájem, protože myslí, že to je ženská, ale když pozná, že Sandy je chlap, tak neváhá.

Earl s Randym čekají venku před domem a diví se, že Kenny ještě nevychází. Šli to do domu omrknout a zděsili se, protože nikdy neviděli 2 chlapy v posteli a utekli. Před domem srazilo Earla auto – Joy a Darnell, když zjistili, že to byl Earl, ještě jednou ho přejeli, čímž ho zabili. Randy se radoval, protože myslí, že to teď bude jeho seriál.

Zajímavosti

Seznam (Kompletní seznam + význam ikonek)

Screenshoty

My Name Is Earl - Jason Lee uvádí ztracený pilotní díl My Name Is Earl - Earl sleduje Family Guy v TV My Name Is Earl - Earl ničí auta My Name Is Earl - Catalina našla Earlův výherní los My Name Is Earl - Earl u Kennyho rodičů My Name Is Earl - Earl holí Darnellovi hlavu My Name Is Earl - Catalina vyhrála 100000$ My Name Is Earl - Prostitutka Sandy My Name Is Earl - Joy s Darnellem přejeli Earla My Name Is Earl - Ostříhaná Joy

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural Banner simpsonovci.com futurama.sk baner www.prison-break.cz charmed

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2