Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - 2x12 Our 'Cops' is On / Hráli jsme v seriálu [s02e12] | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

2x12 Our 'Cops' is On
(Hráli jsme v seriálu)

Základní informace

Obrázek epizody 2x12 Our 'Cops' is OnPremiéra: nbc logo 4.1.2007
Scénář: Ken Wittingham, Timothy Stack


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 94.4 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Oficiální popis (Prima COOL)

V televizi vysílají reprízu seriálu o životě skutečných policistů, ve kterém si Earl a jeho přátelé také nechtěně zahráli. Po zhlédnutí přibude na seznamu zase několik položek… Americký komediální seriál (2007). Hrají E. Suplee, J. Lee, N. Velazquezová a další.

Popis

Epizoda začíná v jednu nudnou neděli. Všichni jsou v Krabí boudě, většina jídla a pití došla, pinball je pokažený a kulečníkové tágo zlomené. Najednou v televizi začne vysílat show Cops z roku 2003. Je to policejní pořad a tento díl se zrovna natáčel v Camden Country.

V tom už show začíná. Policejní hlídka jede do přívěsové kolonie, kde je nahlášena domácí hádka. Joy se hádá s Earlem, protože ten chce jít krást s bratrem, místo aby byl s ní. Při tom policistka uvidí u Earla plnou krabici dálkových ovládání ke garážím a spojí si ho s nedávnou sérií krádeží. Proto Earl uteče. Přijede před dům Donnyho Jonese, na kterého si stěžovala jeho sousedka, protože se pohybuje nahý po trávníku. Kolem projíždí v autě Kenny, kterého tato situace velmi zaujala.

A jsme u dalšího zločinu. Starší paní si stěžuje na hluk z vedlejšího bytu, protože nemohla kvůli tomu spát. Policistka si to jde poslechnout na vlastní uši, ale když přijdou do ložnice, najde tam hodně sazenic marihuany. Ty byly od jejího vnuka Darnella, ona ale netušila, že to je zakázané. Když Darnell uviděl policii, sebral 2 květináče a utekl oknem. Další případ, policista Bob Smiley vyšetřuje krádež v obchodě. V další části jede policista na nahlášenou krádež garáže. Narazí tam na Randyho a Earla. Randy uteče a Earl ukrade policejní auto a ujede.

Jiný policista našel kradené policejní auto a vevnitř Joy s Earlem při milostném aktu. Oba začnou utíkat, ale v zápětí jsou hned dopadeni. Bob mezitím objevil Randyho, který vylezl na vysoký strom. Nechtěl slézt dolů, tak ho sundal uspávací puškou. Tím show skončila a jsme opět v současnosti v Krabí boudě. Earl si při sledování vzpomněl na několik věcí a tak aktualizoval svůj seznam.

Zajímavosti

Hudba (Kompletní seznam hudby)

Screenshoty

My Name Is Earl - Show začíná My Name Is Earl - Earl ujíždí policistce My Name Is Earl - Donny Jones stojí nahý na ulici My Name Is Earl - Kennyho Donny velmi zaujal My Name Is Earl - Darnellova zahrádka My Name Is Earl - Earl ukradl policejní auto i s kameramanem My Name Is Earl - Darnell se snaží utéct My Name Is Earl - Útěk se mu nepovedl My Name Is Earl - Randy vylezl na strom a pak nemohl slézt My Name Is Earl - Earl a Joy v ukradeném policejním autě

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural Lost Banner simpsonovci.com charmed futurama.sk

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2