Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - 2x11 South of the Border Part Dos / Svatba po mexicku [s02e11] | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

2x11 South of the Border Part Dos
(Svatba po mexicku)

Základní informace

Obrázek epizody 2x11 South of the Border Part DosPremiéra: nbc logo 7.12.2006
Scénář: Danielle Sanchez-Witzel, Michael Pennie
Režie: Marc Buckland, Michael Fresco


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 88.7 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Oficiální popis (Prima COOL)

Earl a Randy pokračují v záchranné akci v Mexiku. Najdou Catalinu a dostanou ji zpět do Ameriky? Americký komediální seriál (2006). Hrají E. Suplee, J. Lee, N. Velazquezová a další.

Popis

Pokračování děje z předchozího dílu. Randy dorazil do vesnice, kde má být Catalina. Zde si od jednoho staršího páru vzal květiny a sendvič. Ti mu pověděli, že to byl oltář jejich zesnulého syna a že má teď v sobě duši jejich syna. Dovedou ho ke Catalině, pokud bude jeden den hrát jejich syna.

Earl se mezitím setkal s vůdcem banditů Diegem, který byl velký fanda Ameriky, kterou znal jen z televize. Ten si myslel, že je to drogový dealer a chce ho zabít, ale po kratší konverzaci zjistí, že hledá Catalinu, což je neteř Diega. Earl mu poví o Karmě, a že se o ní dozvěděl v televizi. Diego to taky zkusí a začne dělat dobré skutky. Další den zavede Earla do Catalininy vesnice. Tam se setká také s Randym. Diego řekl Catalině, že si ji Earl vezme, aby dostala zelenou kartu.

To se však nelíbilo Randymu, protože on chtěl být její hrdina. Darnella pořád štvali sousedi a to že s tím Joy nic nedělá, protože byla pořád na práškách. Zabralo, až soused hodil plechovku po jejím dítěti a šla si to s nimi vyřídit.

Earl musí splnit úkol, aby si mohl vzít Catalinu. Musí přejít trám, aniž by spadl do jámy s pijavicemi. Dohodne se s Randym, že to pokazí a on to pak udělá za něj a bude hrdina. Diego ale Earlovi neúspěch omluví a pokračují k dalším dvoum zkouškám – přejít horké uhlíky a přejít pole s hráběmi. I další zkoušky Earl pokazil. V tom se nabídne Randy. Všechny zkoušky udělá a ožení se s Catalinou, která tak dostala zelenou kartu a mohla se legálně vrátit do Ameriky.

Na konci Diegovy kumpány oloupí konkurenční banda, protože se doslechli, že je Diego teď hodný. Ten se proto zase rozhodl dělat špatné věci jako před Earlovým příjezdem.

Zajímavosti

Seznam (Kompletní seznam + význam ikonek)

Hudba (Kompletní seznam hudby)

Screenshoty

My Name Is Earl - Diego - fanda ameriky My Name Is Earl - Randy dorazil so vesnice My Name Is Earl - Darnella štvou noví sousedi My Name Is Earl - Jump Around My Name Is Earl - Earl jako pozorovatel přepadení My Name Is Earl - Darnella zase štvou sousedi My Name Is Earl - Pomoc pijavice... My Name Is Earl - Randy se nezdá My Name Is Earl - Prohlašuji vás mužem a ženou My Name Is Earl - Starý dobrý Diego

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural Lost Family Guy Chuck baner www.prison-break.cz

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2