Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - 1x19 Y2K / Konec civilizace [s01e19] | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

1x19 Y2K
(Konec civilizace)

Základní informace

Obrázek epizody 1x19 Y2KPremiéra: nbc logo 23.3.2006
Scénář: Hilary Winston
Režie: Marc Buckland


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 93.3 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Oficiální popis (Prima COOL)

Earl vzpomíná, jak se on a jeho přátelé na Nový rok 2000 domnívali, že nastal konec světa a oni jediní přežili… Americký komediální seriál (2006). Hrají E. Suplee, J. Lee, N. Velazquezová a další.

Popis

Earl šel do obchodu vrátit strojek na pořadová čísla ve frontě. Randy si ho ale chtěl nechat. V roce 1999 slavili Earl, Joy, Randy a Donny společné svátky. V krabí boudě zrovna začal pracovat Darnell. Všichni se s ním začali kamarádit a zjistili, že je chytrý. Ten jim pověděl o Y2K – chyba počítačů na přelomu roku 1999 a 2000. Catalina se tou dobou dostávala ilegálně do Ameriky.

Earl s partou se připravovali na Y2K. Přesně o půlnoci vypnula elektřina. Všichni mysleli, že to je kvůli poblázněným počítačům, ale bylo to kvůli nezaplacení faktury za elektřinu. Za chvíli se ozvali rány z ohňostroje. Mysleli, že to je střelba z kulometů, protože vždy na silvestra odpadli už před půlnocí a o ohňostroji nevěděli. Ráno šli do obchodu a cestou nepotkali jediného člověka, protože všichni byli na slavnostním průvodě. Mysleli si, že jsou jediní lidé, co přešili a tak šli rabovat do obchodu a rozhodli se, že tam budou bydlet.

Donny si zabral oddělení s elektronikou, Joy kosmetiku. Později každý potřeboval něco i z jiných oddělení a začali se hádat. Randy měl nápad, každý si vezme pořadové číslo ze strojku a už se nebudou hádat. Randyho zvolili za prezidenta. Večer šli spát a ráno se probudili v obchodě plném lidí, protože byly výprodej. Randy nakonec strojek na čísla vrátil obchodu.

Zajímavosti

Seznam (Kompletní seznam + význam ikonek)

Hudba (Kompletní seznam hudby)

Screenshoty

My Name Is Earl - Randy nechce vrátit strojek My Name Is Earl - Darnell byl přemístěn do města My Name Is Earl - Všichni se s Darnellem spřátelili My Name Is Earl - Catalina taky cestovala do Ameriky My Name Is Earl - Silvestrovské nákupy My Name Is Earl - Oslava My Name Is Earl - Mysleli, že počítače zabily všechny lidi My Name Is Earl - Nastěhovali se do obchodu My Name Is Earl - Randyho systém s lístky byl dobrý My Name Is Earl - Ráno se probudili v obchodě plném lidí

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural charmed Banner simpsonovci.com futurama.sk Chuck

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2