Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - 2x13 Buried Treasure / Zakopaný poklad [s02e13] | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

2x13 Buried Treasure
(Zakopaný poklad)

Základní informace

Obrázek epizody 2x13 Buried TreasurePremiéra: nbc logo 11.1.2007
Scénář: Patrick McCarthy, Erika Kaestle
Režie: Eyal Gordin


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 91.2 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Oficiální popis (Prima COOL)

Earl kdysi ukradl cenné příbory. Teď by je rád vrátil, ale nemůže je najít. Má v tom prsty Randy, Joy, nebo dokonce Krabák? Americký komediální seriál (2006). Hrají E. Suplee, J. Lee, N. Velazquezová a další.

Popis

V době, kdy byl Earl ještě v manželském svazku s Joy, vykradli společně knihovnu. Tam vzali sadu stříbrných příborů, která patřila Philipovi C. Graberovi (generál v občanské válce). Později se televizi dozvěděli, že příbory mají cenu 2000$. Chtěli je prodat Jasperovi, ale ten takové „horké“ zboží nechtěl. Proto je zakopali před přívěsem.

Earl si vymyslel svůj soukromý plán. Napíše dopis s žádostí o výkupné do knihovny. Aby měl větší váhu, tak poslal i fotografii stříbra. Další den šel pro výkupné na sjednané místo, ale předběhl ho bezdomovec, kterého hned chytla policie.

V současnosti chce Earl vrátit stříbro zpět do knihovny, ale nemůže ho najít. V tom se dostáváme do flashbacku Randyho. Ten se tehdy rozhodl potají prodat stříbro ruskému překupníkovi. Ten ho ale podvedl a nedal mu peníze. Proto Randy věděl, že Earl stříbro nemůže nikdy najít.

Z povzdálí je sleduje Joy a jen se směje. Ve jejím flashbacku se dozvídáme, že vyměnila pravé stříbro za falešné ještě před tím, než ho Randy odnesl. Pokoušela se je roztavit hořákem, ale jen je zničila. Jasper zase nechtěl koupit, proto je zakopala na jiném místě početí jejího syna Earla Jr pro případ, že někdy bude potřebovat peníze. V dalším flashbacku vidíme, že stříbro pak našel Crabman, když pohřbíval mrtvou rybku. Myslel, že příbory mají velkou historickou hodnotu, a proto je dal muzeu. Na konci šel Earl darovat muzeu peníze za příbory, které nenašel. Tam si ve vitríně všiml příborů, které Crabman vrátil a mohl si tedy vyškrtnout číslo 52 ze seznamu.

Seznam (Kompletní seznam + význam ikonek)

Hudba (Kompletní seznam hudby)

Screenshoty

My Name Is Earl - Jde se krást My Name Is Earl - Stříbrné příbory My Name Is Earl - Jasper nemá zájem My Name Is Earl - Zakopeme je na čas do země My Name Is Earl - Bezdmovec předběhl Earla My Name Is Earl - Randy potají prodal sadu My Name Is Earl - Joy se snaží roztavit stříbro My Name Is Earl - Crabman našel pravé stříbro My Name Is Earl - Daruje je muzeu My Name Is Earl - Earl má splněný úkol

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural futurama.sk charmed Chuck Lost

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2