Skočit na obsah, skočit na navigaci

Archív novinek - strana 7 | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

Archív novinek - strana 7

» Jason Lee chce hrát „Earla“ ještě několik let

Jason LeeHerec Jason Lee (Earl J. Hickey) chce hrát hlavní roli v seriálu My Name is Earl ještě pár let, seriál je podle něho hodně dobrý a proto nehodlá opouštět svou hlavní roli. Konkrétně řekl: „Seriál určitě někdy skončí, možná za pár let, ale momentálně ne. Do jisté míry odvádíme v TV seriálu lepší práci, než například ve filmu.“

Také se rozhodl zůstat loajální seriálu, navzdory stávce scénáristů, která způsobuje pauzu v natáčení. Jason dodal: "Momentálně čekám jen na to, až se začne opět natáčet Earl – opravdu momentálně nechystám nic jiného. Nemůžu si dovolit utéct na 3 měsíce k filmu s rizikem, že stávka scénáristů skončí a mě povolají zpět. Proto jsem teď bohužel bez práce a jen čekám na konec stávky.

Volno Jason využil také k vyřešení osobních věcí, dodal: "Momentálně se stěhujeme do nového domu. Je skvělé si udělat menší pauzu od práce, avšak s každým dnem přicházím o peníze, které bych vydělal v práci. Vinu však nepřikládám scénáristům, chci, aby dostali to, co cítí, že si zaslouží.“

Autor: Jasper | Diskuze (8) | 31.1.2008 | Zdroj: DigitalSpy, WireImage

» Souboj seriálů – hlasování opět začalo

Aktualizace 29. ledna: Projekt se opět potýká s nějakými problémy, a proto jsou souboje pozastaveny.

Aktualizace 28. ledna: Po menších technických problémech na stránkách Souboje seriálů začaly znova kvalifikační souboje, které budou trvat cca 12 dní. Hlasovat můžete stále na stejné stránce (souboje, skupina C, duel se seriály Čarodějky a Přátelé).

21. ledna: Díky vašim nominacím postoupil seriál My Name Is Earl do hlavních soubojů (v nominacích byl na 20. místě). Hlasování začalo dnes a potrvá do soboty. Seriál stojí ve dvou duelech proti seriálům Přátelé a Čarodějky.

Souboj seriálů

Pro hlasování si otevřete stránku souboje, a ve Skupině C dejte v obou duelech hlas Earlovi. Důležité je, abyste opravdu hlasovali. Přístup, kdy si řeknete, že váš hlas výsledek stejně neovlivní, je špatný. Každý hlas může ovlivnit výsledek. Proto hlasujte, ať ostatním ukážeme, že existují i jiné kvalitní seriály, než hodně medializované Prison Break, Lost, Heroes atd…

Autor: Jasper | Diskuze (2) | 28.1.2008 | Zdroj: vlastní

» Nominace do Souboje seriálů

O projektu Souboj seriálů jsem se již zmiňoval ve starší aktualitě. Pro zopakování, jedná se o jakousi anketu o nejoblíbenější seriál. Projekt je v současné době ve fázi nominací, kde diváci nominují různé seriály. Prvních 24 seriálů, které budou mít nejvíce nominací, postoupí do dalšího kola.

Souboj seriálů

My Name is Earl se však zatím neprobojoval na některé z prvních 24 míst. Proto bych byl rád, kdyby všichni, co mají zájem a ještě nehlasovali, dali hlas Earlovi. Stačí na této stránce do oranžového formuláře vyplnit vaše jméno, email a seriál My Name Is Earl. Nominace končí ve středu 16.1., proto neotálejte a zapojte se do tohoto projektu.

Aktualizace 14. ledna: My Name Is Earl je na hraně postupu, proto kdo ještě můžete, tak se zúčastněte tohoto hlasování (viz. link výše). Nominace končí ve středu ve 21:00.

Autor: Jasper | Diskuze (6) | 12.1.2008 | Zdroj: vlastní

» Nový, ale také poslední díl Earla

WGA stávkaPo sváteční pauze dnes odvysílala stanice NBC novou epizodu Earla, konkrétně epizodu 3×13 Bad Earl. Titulky budou opět hotovy až po vydání anglických, a poté je naleznete na obvyklém místě.

To byla ta lepší část této aktuality. Ta horší je, že tento díl je poslední, ke kterému vznikl scénář ještě před stávkou amerických scénáristů. Žádné další epizody už pravděpodobně nejsou natočeny. Od příštího týdne bude NBC reprízovat starší epizody. Můžeme tak jen doufat, že filmová studia akceptují požadavky scénáristů, a natáčení se zase rozjede…

Autor: Jasper | Diskuze (10) | 11.1.2008 | Zdroj: vlastní

» Již rok s vámi

Již rok s vámiDlouho jsem uvažoval, zda má vůbec cenu o této události psát, ale nakonec jsem se rozhodl, že ano. Je tomu už rok, co byl založen tento web o seriálu My Name is Earl. Celý web je vlastně taková „one man show“ (o vše se stará jediný člověk). Byl bych rád, kdyby se to letošní rok změnilo, stále se neozvalo moc lidí, kteří by měli zájem např. psát aktuality atd… Také bych chtěl poděkovat překladatelům za výborné české titulky, bez kterých by seriál určitě nesledovalo tolik lidí. Nakonec několik, pro někoho možná zajímavých, informací:

Autor: Jasper | Diskuze (11) | 8.1.2008 | Zdroj: vlastní

» Krátké zprávy #5

Na serveru TV.com probíhá tradiční anketa Best of 2007. Pro My Name is Earl můžete hlasovat v kategorii komedie.

Zlatý glóbus 2007Jaime Pressly (Joy) byla nominována v prestižní anketě Golden Globe® Awards 2008. Nominována je v kategorii „Nejlepší herečka ve vedlejší roli v seriálu“. Zde si můžete prohlédnout kompletní seznam nominovaných. Slavnostní galavečer tohoto již 65. ročníku proběhne 13.1. ve 20:00.

Nový server souboj seriálů se snaží o zjištění nejoblíbenějšího seriálu. Nedělám si plané naděje, že by se Earl mohl umístit vedle seriálů „pro masy“ typu SG1, PB, Lost a další. Každopádně pokud máte zájem, můžete nominovat My Name is Earl.

Autor: Jasper | Diskuze (0) | 25.12.2007 | Zdroj: TV.com, goldenglobes.org

» Další stránky:

Celkem aktualit: 92

« 13 4 5 6 7 8 9 10 1116 »

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural Banner simpsonovci.com futurama.sk Chuck Family Guy

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2