Skočit na obsah, skočit na navigaci

Archív novinek - strana 3 | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

Archív novinek - strana 3

» Konec Earla?

Televizní stanice NBC prý zvažuje ukončení seriálu My Name is Earl kvůli klesající sledovanosti a zvyšujícím se nákladům. Aktuální 4. řada by tak byla poslední sezónou.

NBC to FOX

20th Century Fox (produkují seriál pro NBC) chtějí ukončení předejít velkým snížením licenčního poplatku. Objevily se také spekulace, že by seriál mohl přejít na stanici FOX, kde by pokračoval novou řadou.

Autor: Jasper | Diskuze (16) | 6.4.2009 | Zdroj: Deadline Hollywood Daily

» Ethan's Insider Blog: Naše pracovní doba

Ethan's Insider
Blog

Na plac nás zase přišel navštívit Giovanni Reda. Jeho cestu na natáčení Earla si již teď můžete pustit na theberrics.com, má tam lekce hraní od Jaime (Joy) a schůzku s Gregem Garciou (tvůrce Earla).

Zde je ukázka toho, jak trávíme náš čas v práci: Říkám: „Hej Eddie, tam je bezvadný a nepoužívaný kulečníkový stůl. Předstírej, jako že hraješ kulečník, já tě vyfotím mobilem a hodím to na můj BLOG… Ach, ty nevíš, že jsem ultra cool hoch s online životem? Správně, jsem…“

Naše pracovní doba

O moment později: „Víš, bylo to super, až na tu hrubou bundu, kterou máš na sobě. Nechci, aby si těch 5 lidí, co čte můj ultra cool undergroundový blog o punk rocku a Earlovi, myslelo, že producenti neplatí účty za topení.“

EDDIE: „Venku prší…“

JÁ: „Jo ok, dobře a co ti brání to sundat a ukázat trochu kůže. Víš jak, pro dámy…“

Naše pracovní doba

Takto Greg Garcia okřikl dámy… On je zvíře!

Naše pracovní doba

Autor: Jasper | Diskuze (2) | 3.4.2009 | Zdroj: Ethan's Insider Blog

» Jason Lee končí v seriálu

Jason Lee, představitel Earla Hickeyho, se rozhodl odejít ze seriálu My Name is Earl. Jako důvod uvedl, že se nyní chce více věnovat své firmě. Produkční společnost již ale našla náhradu, takže natáčení nových dílů není ohroženo. Zmiňovaným náhradníkem je začínající herec vystupující pod uměleckým jménem Todd. Výměna herce na poslední chvíli je také jeden z důvodů téměř měsíční pauzy ve vysílání. Na následujícím obrázku si můžete Todda prohlédnout při kamerových zkouškách.

Nový představitel Earla Hickeyho
Nový představitel Earla Hickeyho

Update 2.4.: Jednalo se o aprílový vtípek. Jason Lee v seriálu samozřejmě nekončí. Zdroj fotky.

Autor: Jasper | Diskuze (13) | 1.4.2009 | Zdroj: NBC

» Ethan's Insider Blog: Líbání je jako…

V poslední aktualitě jsem se zmiňoval o blogu, který píše představitel Randyho Ethan Suplee. Některé příspěvky vám zde budu přinášet v českém překladu. Na následujících řádcích si můžete přečíst první z nich.

Ethan's Insider
Blog

Minulý týden jsem byl v Austinu v Texasu na SXSW festivalu, viděl jsem hrát 5× kapelu Star Fu****g Hipsters a jsem totálně vyčerpaný. Proto mě omluvte za kratší zprávu.

PINKY – Nepříjemná epizoda na natáčení, ale báječná epizoda ke sledování. Režíroval Greg Garcia a myslím, že jeho využití prostoru je ohromné a přispívá to velmi výrazně na kvalitě epizody. Šlapadlo na vodě bylo děsné, jízdní kolo pro dva ještě více. Nemyslím, že Pressley (Joy) si užívala, když někdo jiný řídil a několikrát jsme se téměř skáceli k zemi.

Věděli jste, že zmrzlinář měl zmrzlinu bez cukru?

Doktor ze seriálu The Love Boat (starý chlapík u jezera) byl sakra rozjetý. Jason (Earl) a já jsme s ním ve společných scénách mohli stěží držet krok.

Líbání je jako

Polibek měl být jako potřást něčí rukou, ale lidi na place pak začali ječet, což nepůsobilo jako třesení rukou a už vůbec ne jako skutečný polibek. Vzpomněl jsem si ale na textovou zprávu od mé manželky, která psala o karmě a že jsem dobrý otec. Díky tomu vypadal polibek přirozeně jako podání ruky, takže vše se nakonec srovnalo.

Autor: Jasper | Diskuze (0) | 31.3.2009 | Zdroj: Ethan's Insider Blog

» Krátké zprávy #12

K dispozici je oficiální popis další epizody. Jedná se o 4×23 Bullies. V tomto díle bude hostovat Matt Willig, kterého možná znáte ze seriálu Dexter, kde si zahrál zabijáka Little China alias „Fucking beef bus!“.

Matt Willig (napravo) s Michael C. Hallem
Matt Willig (napravo) s Michael C. Hallem

V následujícím seznamu si můžete prohlédnout přehled epizod až do konce sezóny. Aktuální sezóna tedy bude mít 27 epizod, což je nejvíce v celé historii seriálu.

Ohledně 5. řady nejsou k dispozici žádné informace. V přehledu sledovanosti je vidět pokles oproti předchozím sezónám. Sledovanost je ale stále relativně stálá a drží se kolem hranice 6 miliónů. Podle odhadů serveru TVbytheNumbers.com by mohl být seriál obnoven i pro příští sezónu, ale je takřka na hranici mezi obnovením a zrušením.

Dále si můžete stáhnout titulkySeason 1 Extra: Bloopers, což jsou nepovedené záběry, které byly uveřejněny na DVD s 1. sezónou. Titulky pro vás z odposlechu přeložil a načasoval HaniX, za což mu děkujeme.

Ethan's Insider
Blog

Pokud se chcete dozvědět nějaké zajímavosti z natáčení, doporučuju navštívit stránku Ethan's Insider Blog, kterou spravuje Ethan Suplee (Randy). Blog je v angličtině.

Autor: Jasper | Diskuze (2) | 25.3.2009 | Zdroj: NBC, IMDb, TVbytheNumbers, epguides

» Další epizody, Danny Glover jako Darnellův otec

Danny GloverOpět přináším několik informací o následujících epizodách. Jedná se o epizody 4×19 My Name Is Alias a 4×20 Chaz Dalton's Space Academy. U obou naleznete v profilu oficiální popisy.

Další informace se týká herce Dannyho Glovera. Ten bude hostovat v epizodě 4×19 My Name Is Alias, kde ztvární Darnellova otce. Dannyho můžete znát z role detektiva Murtaugha ve filmu Smrtonosná zbraň, kde si zahrál po boku Mela Gibsona.

Autor: Jasper | Diskuze (1) | 9.2.2009 | Zdroj: NBC

» Další stránky:

Celkem aktualit: 92

« 1 2 3 4 5 6 7 8 916 »

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural Chuck Lost Banner simpsonovci.com Family Guy

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2