Skočit na obsah, skočit na navigaci

Archív novinek - strana 6 | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

Archív novinek - strana 6

» Krátké zprávy #10

Konec třetí sezóny se už blíží. Celkem na nás čekají ještě 3 premiérové epizody. Poslední z nich však bude finální dvoj-epizoda, takže teoreticky se dá počítat se 4 novými epizodami. Všechny neodvysílané epizody už mají svůj název a také doplněn oficiální popis příběhu, který si můžete přečíst v profilech daných epizod – 3×19 Love Octagon, 3×20 Girl Earl a 3×21 / 3×22 Camdenites.

V souvislosti s koncem aktuální sezony je tu jedna potěšující zpráva. Na podzim bude Earl pokračovat 4. sezónou.

My Name is SylarPokud sledujete seriál Heroes, určitě by vám neměla uniknout parodie s názvem My Name is Sylar (YouTube).

Další zpráva nesouvisí přímo s Earlem. Týká se projektu Souboj seriálů. V současnosti probíhají semifinálové duely (do kterých Earl nepostoupil). Jestliže jste fandové seriálů Prison Break, The Simpsons, House M.D. nebo Lost, tak určitě hlasujte v duelech.

Jason Lee - Boarder TransitionsPro příznivce skateboardingu je zde video Boarder Transitions, na kterém je k vidění Jason Lee v roce 1991.

Pokud se vám líbila epizoda 3×16 Stole a Motorcycle a máte rádi motorky, doporučuji stáhnout seriál American Chopper epizodu S05E04 (trailer). Jedná se o reality show, kde vystupuje rodina Teutl (někteří členové hostovali v Earlovi 3×16) a staví motorky. V této epizodě vytváří promo motorku pro seriál My Name is Earl, nakonec ji dovezou na natáčecí plac Earla, kde ji všem představí.

Promo motorka My Name is Earl Ethan Suplee, Greg Garcia a Jason Lee Jason Lee a Eddie Steeples Jason Lee testuje motorku

Na závěr se omlouvám za více jak měsíční pauzu v aktualitách, ale mám plno práce s dokončováním bakalářské práce a školy.

Autor: Jasper | Diskuze (5) | 27.4.2008 | Zdroj: NBC, vlastní

» Krátké zprávy #9

Alyssa Milano a Jason LeeDruhá epizoda, která bude odvysílána od stávky scénáristů, má název 3×16 Stole a Motorcycle. To není nic nového a zmiňoval jsem se o tom již v minulé aktualitě. Nyní je však k dispozici oficiální popis této epizody.

Spolu s popisem si také můžete prohlédnout promo fotky k této epizodě. Je jich celkem 9 a na všech můžete opět vidět Alyssu Milano (Billie) a Jasona Lee (Earl). Všechny fotky jsou ve fotogalerii.

Mrs. QuilliganDalší zpráva se týká Jaime Pressly. Do českých kin přichází animovaný snímek Horton, ve kterém Jaime nadabovala vedlejší postavu jménem Mrs. Quilligan. Hlavní role dabují Jim Carrey a Steve Carell. V souvislosti s tímto filmem se můžete také podívat na Jaime Pressly v Late Show Davida Lettermana. Video je k dispozici na Youtube: 1. část a 2. část.

U videa ještě chvíli zůstaneme. Na Youtube je k vidění krátký rozhovor s Paris Hilton. Kromě informací, že Paris sleduje Earla a osobně se zná s Ethanem Suplee a Jaime Pressly, uvidíte také pár záběrů z nové epizody.

Eddie SteeplesPro fandy skateboardingu je zde rozhovor s Jasonem Lee a jeho kolegou Chrisem Pastrasem. Text je v angličtině a doplňují ho fotky Jasona a Chrise.

Na závěr jedna povedená fotka Eddieho Steeplese (Darnell), která vznikla pro časopis Houston Magazine.

Autor: Jasper | Diskuze (28) | 26.3.2008 | Zdroj: NBC, YT, Flickr, vlastní

» Krátké zprávy #8

Alyssa Milano (Billie)Ve fotogalerii si můžete prohlédnout několik nových promo fotek k následující epizodě. Na pěti z nich je vidět Alyssa Milano (Billie) s Jasonem Lee (Earl) a na zbývající je Paris Hilton, která bude v epizodě hostovat.

K dispozici je také oficiální popis nové epizody, který najdete v jejím profilu.

Epizoda 3×16 již má také svůj název, který bude „Stole a Motorcycle“.

Earl South ParkČtenář paulix si přečetl článek o způsobech pomoci tomuto webu a vytvořil sadu postaviček My Name Is Earl ve stylu seriálu South Park. Všechny si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Poslední aktualita se týká tohoto webu. K dispozici jsou nové RSS kanály pro komentáře pod novinkami a pro příspěvky ve fóru.

Autor: Jasper | Diskuze (6) | 20.3.2008 | Zdroj: NBC, paulix

» Krátké zprávy #7

Paris HiltonDo začátku vysílání nových epizod zbývá ještě měsíc, už nyní je ale znám název první dvoj-epizody, která bude 3.4. odvysílána. Jmenovat se bude I Won't Die With A Little Help From My Friends.

V této první dvoj-epizodě se také objeví herečka Paris Hilton. Earl bude v bezvědomí a my budeme mít možnost nahlédnout do jeho myšlenek. Jednou z věcí, na které bude Earl myslet, bude právě Paris Hilton.

Při natáčení nových epizod málem došlo ke zranění Jasona Lee a Jaime Pressly. Jason musel rychle vyskočit z nemocničního lůžka poté, co se náhodně velkou rychlostí rozjelo proti nákladnímu autu. Ve stejný den přejelo Jaime málem auto, které vjelo přes zátarasy na plac. Nikomu se však naštěstí nic nestalo a oba skončili jen s lehkými škrábanci.

Česká televize logoPoslední zpráva se týká vysílání Earla na České televizi. Komediální seriál My Name Is Earl figuruje v širším výběru pořadů, o jejichž uvedení v budoucnu Česká televize uvažuje. Zatím tedy není nic jistého, je zde však nějaká šance, že by se Earl mohl objevit na obrazovkách ČT.

Autor: Jasper | Diskuze (15) | 7.3.2008 | Zdroj: NBC, celebrityspider.com, vlastní

» Krátké zprávy #6

Logo NBCPrvní aktualita se týká nové epizody. NBC vydalo tiskovou zprávu, podle které se na novou epizodu můžeme těšit v dubnu, konkrétně 3. 4. (na toto datum bylo nastaveno také počítadlo zde na webu). Navíc nebude odvysílána klasická epizoda, ale rovnou dvoj-epizoda, takže se můžeme těšit na 40 minut zábavy.

Stereo Sound Agency LogoFirma Stereo Sound Agency, jejíž spolumajitel je Jason Lee, vydala nový katalog pro sezónu jaro a léto 2008. Zde si ho můžete prohlédnout (pdf, 4MB). Najdete v něm fotografii Jasona hned na obálce a také několik desek pro skateboardy, která Jason navrhl.

Dnes ve 20:00 začíná po několika odkladech hlasování v projektu Souboj seriálů. Souboje se bude účastnit i seriál My Name is Earl, který jste svými hlasy v prvním kole dostali do dalšího kola.

Fanda seriálu s nickem Biggy pro vás vytvořil několik wallpaperů, které můžete nalézt v naší fotogalerii. Pokud chcete i vy udělat něco pro ostatní fanoušky či tento web, ale nevíte jak, přečtěte si některé formy pomoci.

Autor: Jasper | Diskuze (3) | 17.2.2008 | Zdroj: NBC, vlastní

» Stávka scénáristů končí

WGA stávkaAmerický svaz scénáristů (WGA) se dohodl s distribučními společnostmi na nových smlouvách. Stávka scénáristů je tak u konce. Tuto informaci odhalil Michael Eisner, bývalý ředitel společnosti Walt Disney, v pořadu „Fast Money“ na stanici CNBC. Oficiální oznámení by mělo proběhnout přes víkend.

Od příštího týdne by se tedy mělo vrátit natáčení do normálu. Z dřívějšího live blogu s Gregem Garciou vyplývá, že výroba jedné epizody trvá cca 3 týdny. Teoreticky by se tedy nové epizody mohly vysílat od března. Redaktoři serveru TVguide však tipují začátek vysílání na přelom dubna a května. Konkrétnější informace nejsou známy a nezbývá tedy nic jiného, než čekat…

Autor: Jasper | Diskuze (14) | 8.2.2008 | Zdroj: cnbc.com

» Další stránky:

Celkem aktualit: 92

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1016 »

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural Family Guy baner www.prison-break.cz Banner simpsonovci.com Lost

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2