Skočit na obsah, skočit na navigaci

Archív novinek - strana 4 | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

Archív novinek - strana 4

» Další epizody, video z natáčení

K dispozici jsou oficiální popisy dalších dvou epizod. Konkrétně 4×17 Randy's List Item a 4×18 Friends With Benefits. Příští týden nebude odvysílána žádná premiérová epizoda, takže na 4×17 se můžeme těšit až za 2 týdny.

Zde si můžete prohlédnout video The Earl Files, ve kterém nás Jason Lee (Earl) provede ateliéry, ve kterých se My Name Is Earl natáčí. Klip pochází ze stránek Jasonovy firmy Stereo Sound Agency a měl by vycházet pravidelně každý měsíc. Video jsem pro vás z odposlechu volně přeložil:

Na závěr se omlouvám za méně časté aktualizace na webu a pomalejší překlad titulek, ale je zkouškové období, takže ani já, ani BugHer0 nemáme moc času…

Autor: Jasper | Diskuze (5) | 25.1.2009 | Zdroj: NBC, Stereo Sound Agency, vlastní

» PF2009

Všem příznivcům seriálu My Name Is Earl přeji úspěšný a šťastný nový rok 2009.

pour féliciter 2008

Autor: Jasper | Diskuze (4) | 30.12.2008 | Zdroj: vlastní

» Další epizoda, Earl na Primě, souboj seriálů

V našem seznamu epizod přibyla nová epizoda včetně oficiálního popisu. Jmenovat se bude 4×14 Got The Babysitter Pregnant a datum premiéry je naplánováno na 8.1.2009.

PrimaDalší aktualita se týká uvedení seriálu u nás. Nedávno o Earlovi uvažovala Česká televize a nyní zaplavily český internet zprávy, že vysílat Earla bude televize Prima v roce 2009. Zatím není jasné, zda to bude na současném kanále Primy, nebo na připravovaném druhém kanále.

Poslední aktualita se týká nového ročníku ankety souboj seriálů, informace si můžete přečíst v této tiskové zprávě: Souboj seriálů určitě většina z Vás velmi dobře zná. Je tomu už takřka rok, co se tento projekt objevil na českém internetu a něco kolem půl roku, kdy finišoval I. ročník tohoto projektu. Nyní se rozjíždí II. ročník a záleží pouze na Vás, fanoušcích, jak dopadnou seriály tentokrát. Od 19.12.2008 začínají nominace, podle kterých se opět vybere TOP 28 seriálů, které se proti sobě utkají. Dostane se náš oblíbený seriál až do finále nebo nepostoupí ani přes nominace, rozhodujete pouze Vy. Bližší informace se dozvíte na stránkách projektu.

Autor: Jasper | Diskuze (2) | 20.12.2008 | Zdroj: vlastní

» Pauza ve vysílání, další epizody, sledovanost, titulky, popisy epizod

Dnes opět přináším několik informací ohledně dalších epizod. Jedna zpráva bude méně pozitivní, ale další jsou dobré. Začněme tou špatnou. Nová epizoda Earla 4×12 Reading is a Fundamental Case bude až za 2 týdny, jelikož příští týden ve čtvrtek Američané slaví Den díkůvzdání a místo Earla budou dávat Úžasňákovi. K dispozici je oficiální popis další epizody, která má název 4×13 Orphan Earl a ponese se ve vánočním duchu. Do konce roku by měla být odvysílána ještě epizoda 4×14 (18.12.) a další budou až po Novém roce.

My Name Is Earl

Aktualizována byla také stránka se sledovaností. Aktuální řada je na tom oproti předchozím nejhůře, avšak sledovanost se stále drží nad 6 milióny a nějaké výraznější změny nejsou patrné.

Novou funkci ohlašování chyb v titulcích již několik z vás využilo, takže těm, kteří si Earla zálohují, doporučuji, aby si opravené titulky znova stáhli (jsou to ty, u kterých je uvedena verze).

Poslední aktualita se týká popisu epizod na webu. Jelikož nemám vůbec čas, tak spousta popisů chybí. Pravděpodobně je doplním, ale nebude to v nejbližší době, takže pokud by někdo chtěl pomoci, tak může. Stačí si vybrat epizodu bez popisu a sepsat o ní pár vět nebo odstavců (ukázkové popisy můžete vidět například u epizod 1. řady).

Autor: Jasper | Diskuze (0) | 22.11.2008 | Zdroj: NBC, vlastní

» Další epizody + hosté, DVD obaly, sekce titulky, nová doména

Opět přibylo několik oficiálních popisů k následujícím epizodám. Konkrétně 4×09 Reading is a Fundamental Case, 4×10 Earl and Joy's Anniversary a 4×11 Nature's Game Show.

V těchto epizodách bude hostovat pár více či méně známých herců. První z nich se objeví v epizodě 4×10 a bude to Jason Priestley, který se nejvíce proslavil rolí Brandona Walshe v seriálu Beverly Hills, 90210. Jason si zahraje Earlova bratrance. Druhým hostem je Ewen Bremner, který si zahraje v epizodě 4×09. Tento herec se proslavil ve filmu Trainspotting a naposledy si zahrál v komedii Bláznovo zlato.

Jason Priestley a Ewen Bremner
Jason Priestley a Ewen Bremner

Nedávno vyšla třetí sezóna na DVD. Tchempi se s námi, stejně jako u předchozích sezón, podělil o DVD obaly. Poskytnul jak originální obal, tak i upravený obal, jednotlivá naskenovaná DVD a také příbalový leták. Všechny materiály naleznete ve fotogalerii v sekci Obaly 3. sezóna a Letáky.

Z novinek na webu bych zmínil přepracovanou sekci Titulky. Nyní u každých titulek naleznete podrobné informace o jejich verzi. Můžete také upozornit na chybu v titulcích prostřednictvím oznamovacího formuláře, čímž přispějete ke zkvalitnění titulků. A poslední mini vylepšení je graf, na kterém se zobrazuje aktuální průběh překladu.

Poslední zpráva se také týká webu. Nyní se na tyto stránky dostanete i přes adresu www.earl.cz. Zatím se veškerý provoz z www.earl.cz automaticky přesměruje na www.mynameisearl.cz, ale může to být klidně i naopak. Jestli chcete, tak se v diskuzi pod tímto článkem můžete vyjádřit, která doména se vám líbí více.

Autor: Jasper | Diskuze (6) | 25.10.2008 | Zdroj: NBC, vlastní

» Popis dalších epizod, sledovanost, Festival fantazie, web

K dispozici jsou oficiální popisy pro následující čtyři epizody, které si můžete přečíst v jejich profilech: 4×05 Sweet Johnny, 4×06 We've Got Spirit, 4×07 Quit Your Snitchin' a 4×08 Little Bad Voodoo Brother. Poslední jmenovaná je halloweenská epizoda.

Aktualizovány byly taktéž profily prvních dvou epizod 4×01 The Magic Hour a 4×02 Monkeys Take A Bath. V těchto aktualizovaných profilech tak najdete detailní popisy epizod, položky Earlova seznamu, hudbu, zajímavosti nebo screenshoty.

S novou sezónou se rozběhl také překlad titulek, který má na svědomí BugHer0. Titulky k prvním dvěma epizodám již naleznete v příslušné sekci. Stejně jako loni jsou k dispozici i titulky přečasované na 720p verzi, které má na svědomí Moff.

V souvislosti s titulkami jsem zavedl i jedno opatření proti lidem, kteří sami nepřiloží ruku k dílu, ale jen umí nadávat a urážet. Tito lidé dostanou ban a místo webu se jim zobrazí jen tato stránka. Původní varianta obsahovala tento obrázek :D

V rubrice Zajímavosti přibyla nová podrubrika Sledovanost, kde si můžete prohlédnout sledovanost všech epizod jak ve formě tabulky, tak i v přehledném grafu. První dvojepizoda nové sezóny měla relativně nízkou sledovanost 6,4 miliónů diváků. Druhý dvojdíl si trochu polepšil na 7,01 miliónů diváků, avšak oproti předchozím sezónám je to pořád propad směrem dolů.

SeriesCon

Další zpráva se týká SeriesConu. Ve dnech 24.10. až 28.10. proběhne v Chotěboři v rámci Festivalu fantazie speciál velké setkání seriálových příznivců pod názvem SeriesCon. Jeho součástí bude také prezentace seriálu My Name Is Earl. Pokud chcete vědět více, můžete prostudovat stránky FFS a SeriesConu.

Poslední zpráva se týká technických vylepšení webu. Kromě výše zmíněné nové rubriky Sledovanost bylo předěláno automatické přihlašování, které v původní verzi trochu zlobilo. Nyní už by vše mělo být v pořádku a je možno být automaticky přihlášen i na více počítačích. Další vylepšení se týká hodnocení epizod. Zaprvé se v pravém sloupci nyní zobrazuje TOP10 epizod místo dosavadních TOP5. Výsledky také nejsou zaokrouhleny na celá čísla, ale je vidět i jedno desetinné místo. V podrobnějších statistikách epizod přibyl také přehledný graf (ukázka).

Autor: Jasper | Diskuze (2) | 4.10.2008 | Zdroj: NBC, vlastní

» Další stránky:

Celkem aktualit: 92

« 1 2 3 4 5 6 7 8 916 »

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural charmed Chuck Family Guy futurama.sk

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2