Skočit na obsah, skočit na navigaci

Archív novinek - strana 2 | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

Archív novinek - strana 2

» Krátké zprávy #13

Již 15. září vyjde v USA 4. sezóna Earla na čtyřech DVD, ale také na čtyřech Blu-ray nosičích. Bonusy budou na obou formátech stejné. Mimo obvyklé nepovedené záběry a nepoužité scény budou disky obsahovat ještě trailer na film „2 The Max“ z epizody 4×01 The Magic Hour a bonus „Earls Fan Mail Featurette“.

Další zpráva se týká prestižní ankety Primetime Emmy Awards 2009. Earl získal 2 vedlejší nominace:

Timothy StackPřehled všech nominací a výher seriálu My Name is Earl si můžete prohlédnout na stránce O seriálu.

Další aktualita se Earla týká spíše nepřímo. Televize Prima Cool začala vysílat seriál Son of the Beach (Pobřežní lýtka), ve kterém hraje Timothy Stack. Stejný herec hraje v Earlovi sám sebe coby celebritu ze Son of the Beach.

Poslední zpráva se týká aukce na webu VIP Fan Auctions. Zde si můžete přes eBay koupit originální rekvizity z Earla ale také z jiných seriálů. Na výběr jsou různé kostýmy a předměty. Každý týden navíc přibývají nové.

Autor: Jasper | Diskuze (0) | 30.7.2009 | Zdroj: FOX, Prima Cool, vlastní

» Ethan's Insider Blog: „Faizon Love“ a „Portréty Randyho“

Ethan's Insider
Blog

Faizon Love

Faizon Love (Reverend Greene v epizodě 4×24 Gospel) byl vážně legrační. Toto byla jedna z těch epizod, kdy je téměř nemožné se nesmát během natáčení. Jason a já jsme se téměř váleli na podlaze, když Faizon hrál reverenda Greena.

Faizon Love

Pokračovat v článku…

Autor: Jasper | Diskuze (0) | 30.7.2009 | Zdroj: NBC

» První informace o dabingu

Dnes měla na Festivalu fantazie přednášku TV Prima & Cool a padly první informace o dabingu. Earla bude dabovat Petr Rychlý (daboval například Joeyho v Přátelích nebo tatínka Kudrnu v Ranči U Zelené sedmy) a Randyho by měl nadabovat Bohdan Tůma (můžete znát třeba jako Semira Gerkhana v Kobře 11).

Další aktuální informace můžete sledovat na Dabingforum.cz.

Autor: Jasper | Diskuze (14) | 11.7.2009 | Zdroj: dabingforum.cz

» My Name Is Earl oficiálně zrušen

Tvůrci seriálu My Name Is Earl oficiálně potvrdili, že seriál končí. V posledních dnech ještě probíhala jednání mezi 20th Century Fox a kabelovou televizí TBS o natočení 13 nových epizod. Tato jednání však byla ukončena, protože natočení nových dílů by bylo ekonomicky nevýhodné. Zápletka odhalená v poslední epizodě tak zůstane nevyřešena. Spousta fanoušků by jistě uvítala nějakou závěrečnou webepizodu nebo bonusovou epizodu či alternativní zakončení na DVD, ale toho se s největší pravděpodobností nedočkáme.

The End

Co bude dále s tímto webem? Nebudu zde slibovat (jako na některých webech jiných seriálů, které ukončili), že web bude samozřejmě pokračovat. Mám v plánu ještě přeložit několik článků z Ethanova Insider Blogu. Dalších aktualit už ale moc nebude, návštěvnost bude klesat, web bude pomalu umírat a možná lehce ožije, pokud se dočkáme vysílání na tuzemské televizní stanici.

Look kids! Big Ben, Parliament! (Foto: Ethan Suplee) Další aktualitka se týká Ethana Suplee, představitele Randyho. Toho byste nyní mohli potkat v Evropě, kam odjel se svou rodinou na dovolenou hned po skončení natáčení Earla. Již má za sebou Anglii, Španělsko a nyní je v Itálii. Jeho krátké zápisky z cesty můžete sledovat na Twitteru.

Pokud byste chtěli tip na nějaký další seriál, BugHer0, který přeložil spoustu epizod Earla, vám doporučuje October Road. Jedná se o již uzavřený seriál s 19 epizodami a BugHer0 k němu vytváří české titulky.

To by bylo pro dnešek asi vše. Loučím se všemi, co už nemají důvod tento web navštěvovat. Ostatním snad přijde vhod několik aktualit, které by zde měli přibýt. Zde najdete můj blog, kde si můžete přečíst něco málo o filmech, seriálech a dalších věcech…

Autor: Jasper | Diskuze (10) | 17.6.2009 | Zdroj: tv.com, twitter, twitpic, vlastní

» 4. řada skončila, co bude dál?

Začátkem tohoto týdne proběhla v USA každoroční akce „Upfronts“, během které jednotlivé TV stanice zveřejňují svůj lineup na další sezónu.

My Name is Earl se již nevyskytuje v programu stanice NBC na sezónu 2009/2010, což znamená, že byl seriál zrušen. Stanice se tak rozhodla kvůli klesající sledovanosti. To však nemusí nutně znamenat, že by seriál definitivně skončil. Ještě by měly proběhnout jednání se stanicemi FOX nebo ABC a je jistá šance, že by se na jednu z těchto stanic seriál přesunul.

Ukončení seriálu bylo nečekané i pro samotné tvůrce. Poslední díl končil hláškou „pokračování příště“. Ethan Suplee (Randy) minulý týden psal na svém blogu, že pro tento rok končí a že se těší na další sezónu Earla. Včera na svém Twitteru Ethan informoval, že se právě dozvěděl o zrušení seriálu. V této souvislosti také Alyssa Milano (hrála v několika epizodách Billie) vytvořila kanál EarlTwitition, což je jakási petice proti zrušení. Pokud používáte Twitter, tak si tento kanál followněte…

Autor: Jasper | Diskuze (36) | 20.5.2009 | Zdroj: NBC, Twitter

» Poslední epizody, 5. sezóna, Wednesdays With Reda

Do konce sezóny již zbývají jen 2 epizody. K oběma jsou již k dispozici také oficiální popisy, naleznete je v příslušných profilech. Konkrétně tedy epizoda 4×26 Inside Probe – Part 2 a 4×27 Dodge's Dad.

Informace o 5. sezóně stále nejsou známy. Dnes NBC představila seriály, které obnoví, nebo zruší. My Name is Earl na seznamu ale nebyl a ohledně tohoto (a několika dalších) seriálů by mělo být jasno až 19. května.

Poslední zpráva se týká několika rozhovorů s názvem Wednesdays With Reda, které natočil Giovanni Reda v ateliérech My Name Is Earl pro web The Berrics. Giovanni Reda je fotograf, kameraman a dobře se zná s Jasonem i Ethanem (představitelé Earla a Randyho).

Wednesdays With Reda

Zde je první série videí, které pocházejí z období 21.1. až 4.2. Můžete si zde poslechnout zajímavou konverzaci Redy s Ethanem v jeho karavanu. Pár slov prohodí také s Jasonem, poté se děj přesune na natáčení epizody 4×20 Chaz Dalton's Space Academy, ve které Ethan zařídí Redovi malou roli.

Wednesdays With Reda

Zde je druhá série klipů, která vyšla 1.4. Reda zde dostane hodiny herectví od Jaime, pokecá s Ethanem i Jasonem a nakonec také s tvůrcem seriálu Gregem Garciou.

Autor: Jasper | Diskuze (0) | 4.5.2009 | Zdroj: NBC, The Berrics

» Další stránky:

Celkem aktualit: 92

« 1 2 3 4 5 6 7 8 916 »

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural futurama.sk baner www.prison-break.cz Banner simpsonovci.com Family Guy

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2