Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - 4x01 The Magic Hour / Poslední klapka [s04e01] | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

4x01 The Magic Hour
(Poslední klapka)

Základní informace

Obrázek epizody 4x01 The Magic HourPremiéra: nbc logo 25.9.2008
Scénář: Timothy Stack
Režie: Eyal Gordin


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 90.7 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Oficiální popis (Prima COOL)

Earl kdysi ukradl těžce nemocnému chlapci poníka. Když zjistí, že je dosud naživu, rozhodne se mu splnit sen – natočit film… Nová řada amerického komediálního seriálu (2008). Hrají J. Lee, E. Suplee, J. Presslyová, N. Velazquezová, E. Steeples a další

Popis

Joy se chce dostat se svými dětmi rychleji do nového „Kouzelného lunaparku“, a proto jim vytvoří trička organizace „Něco si přej“. S těmito tričky totiž nemusí čekat frontu. To Earlovi připomene, že kdysi tuto organizaci také podvedl. Ukradl totiž koně, na kterém si přál jet malý chlapec Buddy Zack na průvodu, který se konal následujícího dne.

Earl si myslel, že Buddy zemřel a proto šel navštívit alespoň jeho rodiče a chtěl jim nějak pomoci. Buddy však nezemřel, jelikož doktoři určili chybnou diagnózu.

Buddy byl velký fanda filmů a napadne ho, že by mu mohl Earl pomoci s natočením vlastního filmu, ve kterém bude hrát akčního hrdinu Maxe Patricka, který zachrání prezidenta před teroristy. Do filmu začali obsazovat herce z Camdenu – Joy bude hrát Maxovu manželku, Kenny zmateného vědce, Catalina teroristku a Randy prezidenta.

Hned první natáčecí den to nedopadne dobře – Randy zvládá svou rolu bezvadně, ale ostatní nestojí za nic. To však nebyly jediné problémy. Jednooký Willie byl zasažen nožem, Randy byl omylem zapálen a Buddy byl navíc strašný puntičkář a vše chtěl mít dokonalé. Natáčení hlavní scény filmu se musí stihnout během hodiny, dokud je správné nasvícení. Po prvním pokuse chce Buddy scénu natočit ještě několikrát, ale všechny už to ale přestává bavit a odcházejí pryč.

Buddy se rozhodne, že natočí raději lepší krátký film, než špatný dlouhý a proto poslední věc, o kterou Earla požádá je, aby uspořádal slavnostní promítání filmu. Earl tedy vše připravil, ale Buddy nedorazil.

Earl se na něj šel zeptat jeho matky a dozvěděl se, že Buddy umřel. Lékaři tedy měli správnou diagnózu, jen se spletli o 10 let. Film se všem líbil, Earl v něm splnil veškeré Buddyho sny a všichni si uvědomili, že mají svůj život žít tak, aby nemrhali svým časem a prožili každou hodinu naplno.

Oficiální popis

Obrázek epizody 4x01POSLEDNÍ KLAPKA? – MŮŽE EARL POMOCI HOSTUJICÍ HVĚZDĚ SETHU GRENOVI (ROBOT CHICKEN) NATOČIT VLASTNÍ NÍZKO-NÍZKO-NÍZKO ROZPOČTOVÝ AKČNÍ FILM? – Když Joy (Jaime Pressly) ošidí organizaci Make-A-Wish, aby se se svými dětmi dostala do nového lunaparku, Earl (Jason Lee) si vzpomene na jednu starší situaci, kdy ukradl přání umírajícímu dítěti a rozhodne se, že je načase to dát do pořádku a vyškrtnout ho ze seznamu. Když se vrátí do dětského domova, najde tam malého Buddyho (hostující hvězda Seth Green), který překonal veškerá očekávání lékařů a stále je na živu. Buddy požádá Earla, aby produkoval jeho film a najednou všichni z Camden County dostanou příležitost si zahrát ve vysoko oktanovém akčním filmu. Randy (Ethan Suplee) všechny překvapí, když za své herecké schopnosti dostane spoustu nadšených recenzí. Nadine Velazquez a Eddie Steeples hrají také.

Zajímavosti

Seznam (Kompletní seznam + význam ikonek)

Screenshoty

My Name Is Earl - Joy vyrábí falešná trika My Name Is Earl - Earl krade Buddymu koníka My Name Is Earl - Buddy stále žije My Name Is Earl - Earl je překvapený, že Buddy žije My Name Is Earl - Buddy má o svém filmu jasnou představu My Name Is Earl - Randy prezidentem My Name Is Earl - Natáčení hlavní scény My Name Is Earl - Slavnostní premiéra My Name Is Earl - Premiérové promítání filmu My Name Is Earl - Film se všem líbil

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural charmed futurama.sk Banner simpsonovci.com Chuck

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2