Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - 4x02 Monkeys Take A Bath / Nevěra bolí [s04e02] | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

4x02 Monkeys Take A Bath
(Nevěra bolí)

Základní informace

Obrázek epizody 4x02 Monkeys Take A BathPremiéra: nbc logo 25.9.2008
Scénář: Greg Garcia
Režie: Greg Garcia


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 88.8 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Oficiální popis (Prima COOL)

Earl se pustí do položky na seznamu, která se týká bývalého souseda. Údajně se odstěhoval, protože ho s bratrem trápili. Čeká ho ale velmi trapné překvapení… Nová řada amerického komediálního seriálu (2008). Hrají J. Lee, E. Suplee, J. Presslyová, N. Velazquezová, E. Steeples a další

Popis

Rodiče Earla a Randyho rozprodávají jejich staré věci. Randymu se zalíbí maňásek Milo, který vždy říká pravdu, Joy se líbí přístroj na měření IQ. Cena se jí ale zdá vysoká a proto z přístroje ukradne kuličku v domnění, že si jej pak nikdo nekoupí a ona dostane slevu.

Jedna z věcí na výprodeji připomene Earlovi položku číslo 87 – „Odehnal přátele svých rodičů“. V 80. letech byli jejich sousedé Clarkovi. Pan Clark byl hodně citlivý a každá maličkost ho rozrušila. Toho si všimli Earl s Randym a začali si mu dělat naschvály, aby ho rozbrečeli. Clarkovi se poté odstěhovali.

Jednooký Willie má o přístroj zájem i bez kuličky, jelikož použije své umělé oko. Joy však nabídne vyšší nabídku a zároveň i ukrade Williemu skleněné oko.

Randy s Earlem se jdou ke Clarkům omluvit za naschvály, ale dozví se, že se neodstěhovali kvůli nim. Tím skutečným důvodem bylo to, že pan Clark měl poměr s Earlovou a Randyho matkou. Ti chtějí, aby otci pověděla pravdu. Ta tak nakonec učiní a rozejdou se. Carl bydlí v motelu s Earlem a Randy zůstal s matkou. Carl si to nenechá líbit a jde pana Clarka zbít, což se nebude líbit paní Clarkové a ta na oplátku zmlátí Carla.

Carl je však stále naštvaný na svou matku a chce ji to oplatit tím, že jí tentokrát podvede on. Nepodaří se mu však přemluvit žádnou se svých dávných lásek. Dvě z nich ho odmítnou, poslední jeho nabídku příjme, ale pak se Carl dozví, že to je prostitutka.

Carl nakonec uzná, že pomsta nebude to pravé a odpustí své manželce. Joy se podaří přelstít stroj na měření IQ a vrátí Williemu jeho skleněné oko.

Oficiální popis

FALEŠNÁ SRDCE – HOSTUJÍCÍ HVĚZDA BEAU BRIDGES SE VRACÍ JAKO EARLŮV OTEC – Earl (Jason Lee) a Randy (Ethan Suplee) rozhodnou, že je na čase, aby odškodnily jejich sousedy z dětství – Clarksovy. Pak ale najdou více kostlivců ve skříni, než sami očekávali. Bratři budou potřebovat sami sebe, aby vyřídili rodinné problémy mezi jejich mamkou (Nancy Lenehan) a tátou (Beau Bridges). Mezitím Joy (Jaime Pressly) zapříčiní ztrátu skleněného oka jednookého Willyho a navzdory Darnellovu (Eddie Steeples) úsilí už Willy nikdy nemusí své oko „vidět“ znovu.

Zajímavosti

Seznam (Kompletní seznam + význam ikonek)

Hudba (Kompletní seznam hudby)

Screenshoty

My Name Is Earl - Joy se zalíbil přístroj na měření IQ My Name Is Earl - Pana Clarka vše rozbrečí My Name Is Earl - Randy s Earlem u pana Clarka My Name Is Earl - Carlova žena s panem Clarkem My Name Is Earl - Carl se dozvídá pravdu od Mila My Name Is Earl - Carl je naštvaný My Name Is Earl - Carl si to šel vyřídit s Clarkem, ale dopadlo to jinak My Name Is Earl - Earl s Carlem po zápase My Name Is Earl - Earl s Carlem se vybrečeli My Name Is Earl - Usmíření

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural Chuck Banner simpsonovci.com Lost Family Guy

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2