Skočit na obsah, skočit na navigaci

Archív novinek - strana 5 | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

Archív novinek - strana 5

» Popisy dalších epizod, promo fotky ke 4. sezóně, Lee otcem, titulky

Opět přináším několik aktualit o seriálu. Začněme dalšími epizodami. Na web přibyly popisy dalších třech epizod. Jsou to epizody s názvy 4×03 Joy in a Bubble, 4×04 Stole an RV a 4×05 We've Got Spirit. Příjemnou zprávou je to, že epizody 4×03 a 4×04 budou odvysílány ve stejný den, takže nás první dva týdny čekají celkem 4 epizody.

Zde si můžete prohlédnout promo fotografie postav 4. sezóny:

Jaime Pressly jako Joy Turner - NBC foto: Mitchell Haaseth Ethan Suplee jako Randy Hickey - NBC foto: Mitchell Haaseth Nadine Velazquez jako Catalina - NBC foto: Mitchell Haaseth
Eddie Steeples jako Darnell Turner - NBC foto: Mitchell Haaseth Eddie Steeples jako Darnell Turner, Jaime Pressly jako Joy Turner - NBC foto: Mitchell Haaseth Jason Lee jako Earl Hickey - NBC foto: Mitchell Haaseth

Nyní již jsou k dispozici také promo fotky k epizodám 4×01 a 4×05 ve větším rozlišení. Prohlédnout si je můžete ve fotogalerii (promo 4×01 a promo 4×05).

Další zpráva se týká Jasona Lee, představitele Earla. Ten se stal již podruhé otcem. Jeho přítelkyně Ceren Alkac porodila 10. srpna (augusta) dceru, jejíž jméno je před médii zatím utajeno. Lee má už jednoho syna z předchozího vztahu s herečkou Beth Riesgraf.

Ceren Alkac a Jason Lee (Foto: Albert L. Ortega)
Ceren Alkac a Jason Lee (Foto: Albert L. Ortega)

Poslední informace se týká titulek. Překlad 4. sezóny je zajištěn. Sice již nebude překládat Camden Tandem, jelikož Black cloud pravděpodobně nebude mít čas, ale BugHer0 potvrdil, že bude překládat, takže zde každý týden najdete ke stažení kvalitní titulky.

Autor: Jasper | Diskuze (3) | 16.9.2008 | Zdroj: NBC, People, AceShowbiz, vlastní

» Nové info o prvních dvou epizodách – popis, foto, obsazení

Opět je k dispozici několik málo informací o nadcházející sezóně Earla. NBC změnila název prvního dílu, takže informace z předchozí aktuality padá. První epizoda 4. řady ponese název 4×01 The Magic Hour a druhá bude uvedena s názvem 4×02 Vote for This and I Promise to Do Something Crazy at the Emmys. Obě tyto epizody již mají založeny své profily, kde si již nyní můžete přečíst jejich oficiální popis (viz odkazy výše).

K epizodě 4×01 je také k dispozici několik promo fotek, ale opět pouze v prťavém rozlišení:

Promo 4. řada Promo 4. řada Promo 4. řada
Promo 4. řada Promo 4. řada Promo 4. řada

Poslední zpráva se týká dalšího herce, který se v seriálu objeví. Je jím David Arquette, kterého můžete znát například z filmu Vřískot. David ztvární roli amatérského kaskadéra Sweet Johnnyho.

David Arquette
David Arquette

Autor: Jasper | Diskuze (1) | 5.9.2008 | Zdroj: NBC

» Info o 4. sezóně – promo video & foto, název epizody

Premiéra 4. sezóny začíná již za necelý měsíc a proto je na čase shrnout dostupné informace. První 40 minutová dvojepizoda bude mít název We've Got Spirit. K dispozici je několik promo fotek, avšak pouze v miniaturním rozlišení:

Promo 4. řada Promo 4. řada Promo 4. řada
Promo 4. řada Promo 4. řada

Ve 4. sezóně se má seriál podle jeho tvůrce Grega Garcii vrátit k původnímu námětu. Earl bude procházet svůj Karma seznam a bude napravovat jednotlivé skutky. Earlova ex-manželka Billie, kterou hraje Alyssa Milano, by se měla v několika epizodách vrátit.

Zde si můžete prohlédnout promo k nové sezóně:

Ve videu můžete vidět Jennu Elfman, která se objeví v několika epizodách, nebo Setha Greena. Ten hrál např. ve filmu Nekecej a pádluj!, ve kterém shodou okolností hrál i představitel Randyho Ethan Suplee.

Autor: Jasper | Diskuze (6) | 29.8.2008 | Zdroj: NBC, Martin

» Earl opět na JOJ

TV JOJ logoTelevizní stanice JOJ se rozhodla v pokračování vysílání seriálu Volajú ma Earl, které bylo před rokem pozastaveno kvůli velmi nízké sledovanosti. Dokončena bude první řada, která by měla následně běžet celá znovu. Nový vysílací čas je však zvolen velmi pozdě. První neodvysílaná epizoda se bude vysílat v noci z pondělí na úterý v 01:00 (viz počítadlo napravo). Další epizody budou vysílány v podobných časech až do čtvrtka. Od dalšího týdne se bude vysílat již od neděle do čtvrtka.

Autor: Jasper | Diskuze (20) | 29.6.2008 | Zdroj: Martin, medialne.etrend.sk

» Nadine Velazquez v Maximu, DVD obaly

Maxim srpen 2008 - Nadine VelazquezNadine Velazquez se opět objeví v časopise Maxim. Naposledy se představitelka Cataliny v tomto časopise objevila v roce 2005. Nové číslo vyjde v srpnu (august) 2008 ve Velké Británii. To je celkem nepodstatné, důležitější je, že scany z tohoto čísla si již můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Druhá zpráva se týká nových DVD obalů pro prvnídruhou sezónu, o které se s námi podělil Tchempi. Hned, jak vyjde DVD třetí sezóny, tak také vytvoří obal a bude k dispozici na tomto webu. Také se můžete podívat na sbírku seriálů tohoto fandy.

Autor: Jasper | Diskuze (1) | 25.6.2008 | Zdroj: Martin, Tchempi, BeyondHollywood

» Krátké zprávy #11

Po delší době přináším opět několik aktualit. První z nich se týká 4. sezóny. Mnozí si již určitě všimli odpočítávání do nové epizody. Nová sezóna bude mít premiéru 25.9. a opět nás hned první den čeká dvoudílná epizoda, jako tomu bylo u 3. sezóny.

DVD 3 obalSpolečnost FOX sice ještě oficiálně neoznámila datum vydání 3. sezóny na DVD, na serveru Amazon již ale přijímají objednávky a oznámili datum vydání na 23.9. (stejný týden jako premiéra 4. řady, což by korespondovalo i s daty vydání předchozích sezón).

Jenna
ElfmanPoslední zpráva se týká herečky Jenny Elfman, která by se měla objevit v několika epizodách nové sezóny. Znát ji můžete například ze seriálu „Dharma & Greg“.

Pokud někdo budete vytvářet obaly na DVD, tak mi je pak pošlete na email, pokud budete chtít. Obratem je umístím do fotogalerie a můžou je využít i ostatní fandové seriálu.

Nyní, když je letní pauza, tak se ohledně seriálu nic moc neděje, proto i aktualit na webu bude menší množství. Už mám dokončenou školu, takže v nejbližší době můžete očekávat doplnění profilů epizod 3. sezóny a možná také nějaké nové funkce na webu. Možná byste se mohli vyjádřit do diskuze, co vám zde chybí atd.

Autor: Jasper | Diskuze (4) | 10.6.2008 | Zdroj: NBC, Amazon, E! Online, vlastní

» Další stránky:

Celkem aktualit: 92

« 1 2 3 4 5 6 7 8 916 »

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural Banner simpsonovci.com charmed Lost baner www.prison-break.cz

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2