Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - 3x03 The Gangs of Camden County / Camdenské gangy [s03e03] | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

3x03 The Gangs of Camden County
(Camdenské gangy)

Základní informace

Obrázek epizody 3x03 The Gangs of Camden CountyPremiéra: nbc logo 4.10.2007
Scénář: Victor Fresco
Režie: Michael Fresco


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 88.1 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Oficiální popis (Prima COOL)

Ředitel věznice požádá Earla, aby mu pomohl zklidnit vztahy mezi gangy, které se neustále rvou. Randymu se stýská po bratrovi a dělá vše pro to, aby se dostal do vězení… Nová řada amerického komediálního seriálu (2007). Hrají J. Lee, E. Suplee, J. Presslyová, N. Velazquezová, E. Steeples a další

Popis

Randy ukradl auto, protože se chce dostat k Earlovi do vězení. To však nepomohlo, a proto napadl policistu, ale ani tímto skutkem se do vězení nedostal.

Ředitel věznice Jerry Hazelwood si zavolal na kobereček Earla. Poděkoval mu za to, že dostal Glena z vězení a daroval mu certifikát, který mu zkracuje trest o týden. Dále by potřeboval od Earla menší laskavost.

Ve vězení jsou trvalé spory mezi latinoamerickým gangem a afroamerickým gangem. Ředitel je řešil tak, že jejich vůdce Hectora a Jamala zavřel na jeden měsíc na samotku. To však nepomáhalo. Pokud se Earlovi podaří Gangy usmířit, dostane od ředitele měsíční zkrácení trestu. Earl nabídku bere všemi deseti.

Nejprve se rozhodne zjistit, čím potyčky začínají. Vypadalo to, že se hádají kvůli míčům. Proto vyjednal, aby dostali více míčů, ale moc to nepomáhalo, spíše naopak. Za Earlem přišel na návštěvu Randy, ale Earl neměl moc času a tak musel hned jít pryč. Randy si všiml, jak Earl jí s dozorcem perník a nelíbilo se mu to.

Ředitel půjčil na den Earlovi svou kancelář a ten tam vzal Hectora a Jamala a chtěl, aby si mezi sebou vyříkali své problémy. Ti se však začali líbat. Earl zjistil, že na samotce se rvali jen první dny, ale pak se sblížili a vznikl z toho vážný vztah. Věděli ale, že nemůžou být spolu, protože by ztratili autoritu ve svých skupinách. Proto vyvolávali potyčky mezi gangy – byl to jediný způsob jak být spolu.

Jamal už nic nechce skrývat, ale Hector naopak ano, protože jeho gang by Jamala nikdy nepřijal kvůli jeho barvě. To Jamala urazilo a přestal se s Hectorem stýkat.

Randy se rozhodli stát se dozorcem, protože to je jediný způsob jak být s Earlem. Joy mu pomáhala naučit se otázky na test, protože tím dostane Randyho alespoň na část dne pryč z domu. Test se Randymu podaří a je z něj dozorce.

Hectorovi se stýská po Jamalovi, ale nechce za ním jít, protože se bojí, že by ho jeho lidé zabili. Proto napíše omluvný dopis a po Earlovi ho předá Jamalovi. Ten se ale chce s Hectorem rozejít. Hector bez Jamala nechce žít a tak se chce zabít elektřinou v plotě. Jamal si také uvědomí, že by mu Hector chyběl a jde ho zachránit. Earl domluvil, aby jim ředitel jednou za měsíc půjčil svou kancelář a problémy se rvačkami byly vyřešeny.

Oficiální popis

Obrázek epizody 3x03MILUJ SVÉHO NEPŘÍTELE? –HOSTUJE CRAIG T. NELSON– S karmou zpět na své straně se Earl sblíží se správcem věznice (Craig T. Nelson), aby mu pomohl vyřešit jeden z největších problémů na vězeňském dvoře. Jsou to spory mezi gangy, kteří mezi sebou pořád bojují, a Earl byl požádán, aby vyřešil tyto rozdíly mezi gangy. Pokud se mu podaří tento konflikt vyřešit, bude mu zkrácen trest. Earl přímá tento úkol a zjistí daleko více, než s čím počítal. Mezitím Randy stále trpí Earlovým uvězněním a hledá způsob, jak by se mohl opět setkat se svým bratrem. Jaime Pressly a Eddie Steeples hrají také.

Zajímavosti

Hudba (Kompletní seznam hudby)

Screenshoty

My Name Is Earl - Randy ve vazbě za napadení policisty My Name Is Earl - Ředitel věznice zkrátil Earlovi trest My Name Is Earl - Ředitel hraje Guitar Hero III My Name Is Earl - Potyčka mezi gangy My Name Is Earl - Randymu schází Earl My Name Is Earl - Hector s Jamalem My Name Is Earl - Hector s Jamalem na samotce My Name Is Earl - Randy se chce stát dozorcem My Name Is Earl - Hector a Jamal zase spolu My Name Is Earl - Randy jako dozorce

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural baner www.prison-break.cz Lost futurama.sk Banner simpsonovci.com

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2