Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - 3x02 My Name is Inmate 28301-016 Part 2 / Jmenuju se vězeň 2/2 [s03e02] | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

3x02 My Name is Inmate 28301-016 Part 2
(Jmenuju se vězeň 2/2)

Základní informace

Obrázek epizody 3x02 My Name is Inmate 28301-016 Part 2Premiéra: nbc logo 27.9.2007
Scénář: Kat Likkel, John Hoberg
Režie: Michael Fresco


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 87.8 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Oficiální popis (Prima COOL)

Earl zjišťuje, že jeho starý známý si každý rok nechává prodlužovat trest. Proč to dělá? Nová řada amerického komediálního seriálu (2007). Hrají J. Lee, E. Suplee, J. Presslyová, N. Velazquezová, E. Steeples a další

Popis

Glen má na Earla spadeno a chce ho pořádně zbít. Earl netuší proč, ale pak zjistí, že při jedné loupeži, do které navedl Glena, se stala nehoda. Glen nestihl utéct, napadli ho psi, policie ho obvinila z vandalismu a nakonec šel sedět do pasťáku. Tam se z Glena stal kriminálník a ten to dává za vinu Earlovi.

Glen řekne Earlovi, že když mu sežene nůž, tak mu to promine. Joy už leze krkem starání se o Randyho a chce ho naučit, aby se o sebe dokázal postarat sám. Earl vlastnoručně vyrobil nůž z nožičky od brýlí a při nejbližší příležitosti ho s hrdostí předá Glenovi. Ten ho s ní ale okamžitě bodl do ruky. Tím mu byl automaticky prodloužen trest o rok.

Od Sonnyho se Earl dozvěděl, že si to Glen takto zkazí každý rok, a proto jde se Glena zeptat, proč to dělá. Ten ho chce hned zase zmlátit, ale Earl mu vysvětlí vše o svém seznamu a karmě. Glen Earlovi poví, že nechce ven proto, protože ho lidé soudí podle jeho vzhledu a myslí, že je kriminálník. Později se tak začal vidět sám a také se tak chovat.

Glen chce po Earlovi, aby mu pomohl získat 2 skautské známky, které mu v mládí chyběly – za archeologii a zoologii. Aby to mohl Earl udělat, musel se zadlužit u spousty spoluvězňů. Glen získal své odznaky a také šerpu cti. Kvůli dobrému chování ho propustili dříve.

Ostatní vězni byli na Earla hrdí, protože jim byl Glen již delší dobu trnem v oku. Joy začíná pozorovat první výsledky svého snažení – Randy se začíná učit samostatnosti.

Oficiální popis

Obrázek epizody 3x02VĚZEŇ Č. 28301–016 — PREMIÉRA 3. ŘADY — Earl (Jason Lee) začíná odpykávat svůj trest a zjišťuje, že život za mřížemi není snadný. Neustále zkouší najít tu nejlepší cestu, jak v novém prostředí přežít. Joy (Jamie Pressly) mezitím po několika neúspěšných pokusech najde perfektní dárek pro Earla, kterým mu oplatí, že na sebe vzal vinu v jejím případě. Bude se starat o Randyho (Ethan Suplee), který také prožívá těžké časy v jeho novém životě bez Earla. Ve vězení je Earl vyhledávaným rváčem, který zde žil většinu svého života díky prohřeškům z mládí. Je nový Earlův život za mřížemi následkem jeho dlouholeté špatné karmy nebo skutků? Dále hrají Nadine Velazquez jako Catalina a Eddie Steeples jako Darnell.

Zajímavosti

Seznam (Kompletní seznam + význam ikonek)

Hudba (Kompletní seznam hudby)

Screenshoty

My Name Is Earl - Randymu se líbí past na hmyz My Name Is Earl - Glena kvůli Earla pokousali psi My Name Is Earl - Joy umlčela Randyho My Name Is Earl - Glen bodnul Earla nožem My Name Is Earl - Earl vysvětlil Glenovi vše o karmě My Name Is Earl - Glen sám sebe viděl jako zločince My Name Is Earl - Joy učí Randyho samostatmosti My Name Is Earl - Catalina a její loutka Earla My Name Is Earl - Earl pomáhá Glenovi získat odznak za archeologii My Name Is Earl - Glena propustili z vězení

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural Chuck futurama.sk baner www.prison-break.cz Lost

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2