Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - 3x01 My Name is Inmate 28301-016 Part 1 / Jmenuju se vězeň 1/2 [s03e01] | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

3x01 My Name is Inmate 28301-016 Part 1
(Jmenuju se vězeň 1/2)

Základní informace

Obrázek epizody 3x01 My Name is Inmate 28301-016 Part 1Premiéra: nbc logo 27.9.2007
Scénář: Michael Pennie
Režie: Michael Fresco


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 88.3 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Oficiální popis (Prima COOL)

Earl si začíná odpykávat dvouletý trest ve vězení. Po vzoru kamaráda se snaží být neviditelný, do ničeho se neplést a nevyčnívat z davu. Pak ale potká chlápka, kterého má na svém seznamu… Nová řada amerického komediálního seriálu (2007). Hrají J. Lee, E. Suplee, J. Presslyová, N. Velazquezová, E. Steeples a další

Popis

Earl začíná odpykávat svůj dvouletý trest. Těšil se, že má ve vězení alespoň jednoho známého – Ralpha. Ten ale v noci uprchl a Earla nemohl vzít sebou.

Ve vězení toho Earl nemá moc na práci a tak je rád, že ho navštívili Darnell, Randy a Catalina. Joy nepřišla, protože chce nejprve najít nějaký dárek za to, že na sebe vzal Earl vinu. Randy je bez bratra úplně tracený, neví, kde jsou základní věci v bytě, nebo jak se nastavuje budík a další maličkosti. Na další návštěvě se Earl dohodne s Joy, aby se postarala o Randyho.

Aby Earl ve vězení přežil, rozhodl se připojit k nějakému gangu, ale do žádného nezapadl. Další den potkal Sonnyho, se kterým kdysi hrál plechovkovou bitvu, ale pak se po něm slehla zem. Dozvěděl se, že ho zavřeli do vězení za napadení policisty. Sonny Earla naučí další způsob, jak přežít ve vezení – být neviditelný, do ničeho se nezapojovat a nevyčnívat z davu.

To se jim celkem daří, ale pak potká Glena Shipleyho. Toho má Earl na svém seznamu, protože ho mládí využíval k vykrádání domů.

Oficiální popis

Obrázek epizody 3x01VĚZEŇ Č. 28301–016 — PREMIÉRA 3. ŘADY — Earl (Jason Lee) začíná odpykávat svůj trest a zjišťuje, že život za mřížemi není snadný. Neustále zkouší najít tu nejlepší cestu, jak v novém prostředí přežít. Joy (Jamie Pressly) mezitím po několika neúspěšných pokusech najde perfektní dárek pro Earla, kterým mu oplatí, že na sebe vzal vinu v jejím případě. Bude se starat o Randyho (Ethan Suplee), který také prožívá těžké časy v jeho novém životě bez Earla. Ve vězení je Earl vyhledávaným rváčem, který zde žil většinu svého života díky prohřeškům z mládí. Je nový Earlův život za mřížemi následkem jeho dlouholeté špatné karmy nebo skutků? Dále hrají Nadine Velazquez jako Catalina a Eddie Steeples jako Darnell.

Zajímavosti

Seznam (Kompletní seznam + význam ikonek)

Hudba (Kompletní seznam hudby)

Screenshoty

My Name Is Earl - Ralph uprchl z vězení My Name Is Earl - Earla přišli navštívit kamarádi My Name Is Earl - Ve vězení je nuda My Name Is Earl - Earl se chtěl připojit k nějakému gangu My Name Is Earl - Ve vězení potká Sonnyho My Name Is Earl - Ten ho naučí být neviditelný My Name Is Earl - Ve vězení je také Glen My Name Is Earl - Earl Glena využíval pro loupeže My Name Is Earl - Glen chce zmlátit Earla My Name Is Earl - Joy se stará o Randyho

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural Family Guy Chuck Lost Banner simpsonovci.com

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2