Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - 2x04 Larceny Of A Kitty Cat / Krádež kočky [s02e04] | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

2x04 Larceny Of A Kitty Cat
(Krádež kočky)

Základní informace

Obrázek epizody 2x04 Larceny Of A Kitty CatPremiéra: nbc logo 12.10.2006
Scénář: Hilary Winston
Režie: Millicent Shelton


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 85.0 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Oficiální popis (Prima COOL)

Randy se zamiluje do slečny, které Earl vrátil ukradeného kočičího šampiona. Jenže to má háček, Randy je na kočky alergický… Americký komediální seriál (2006). Hrají E. Suplee, J. Lee, N. Velazquezová a další.

Popis

Earlovi s Randym 3x zkřížila cestu černá kočka. Tím se podle Earla Karma snaží upozornit na číslo 56 z jeho seznamu, kdy Earl na přehlídce koček ukradl Judy kocoura Sebastiana, aby měla Joy se svou kočkou větší šanci na úspěch, a dal ji do domu ospalé kočičí dámy.

Když pro ni Earl po 3 letech jde, tak nepozná která kočka to je. Tak se jde přiznat Judy a zeptá se, jestli ji půjde identifikovat. Randy, který má alergii na kočky šel s nimi, protože se do Judy zamiloval. Toho se Earl bál, protože když se Randy zamiluje, dělá ze sebe někoho jiného, což můžeme vidět ve flashbacku, kdy je převlečený třeba za Žida.

Nikdy mu to ale nevyšlo a pak měl deprese, při nichž zpíval písničku Time after time od Cyndi Lauper. Nyní předstírá, že má rád kočky. Kvůli alergii jí to ale přizná. Judy se zbaví Sebastiana a tak můžou být s Randym spolu. O Sebastiana se má teď starat Earl. Ten si ho taky přidal na seznam, protože kvůli něho už není šampión a začal ho trénovat. Pak šel na soutěž, kde vyhrál 2. místo a postoupil dále. Randy přitom zjistil, že Judy se k němu chová jako ke kočce, dala mu na krk přívěšek se jménem, tahá ho za kravatu jako za vodítko, hází mu klubíčko atd. Proto se s ní Randy rozešel. Judy si vzala zpět Sebastiana od Earla.

Zajímavosti

Seznam (Kompletní seznam + význam ikonek)

Hudba (Kompletní seznam hudby)

Screenshoty

My Name Is Earl - Randy je pověrčivý My Name Is Earl - Ty jsi ale přibral My Name Is Earl - Randy se vydává za někoho jiného My Name Is Earl - Toto není skutečný záchod? My Name Is Earl - Time after time... My Name Is Earl - To mám ale žízeň My Name Is Earl - Vůbec mi ta kočka nevadí My Name Is Earl - Mňau My Name Is Earl - To musí přestat My Name Is Earl - Jde se domů

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural futurama.sk Banner simpsonovci.com Lost Family Guy

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2