Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - 1x09 Cost Dad the Election / Earlův otec kandiduje na starostu [s01e09] | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

1x09 Cost Dad the Election
(Earlův otec kandiduje na starostu)

Základní informace

Obrázek epizody 1x09 Cost Dad the ElectionPremiéra: nbc logo 22.11.2005
Scénář: Bobby Bowman
Režie: Chris Koch


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 84.4 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Oficiální popis (Prima COOL)

Earlovi rodiče udělali už před časem nad nezdárným synem kříž, a tak se rozhodne jejich důvěru a lásku získat zpět tím, že otci pomůže vyhrát ve volbách funkci starosty… Americký komediální seriál (2005). Hrají E. Suplee, J. Lee, N. Velazquezová a další.

Popis

Earl nemá s tátou zrovna nejlepší vztah. Už jak byl dítě, tak dělali s Randym různé lumpárny a později se to jen zhoršovalo. Přes Camden County měly lítat letadla a Carl Hickey se rozhodl kandidovat na starostu, aby to mohl odvrátit. Earl v té době napadl policistu, čímž zničil celou tátovu kampaň a navíc tím ještě více zničil jejich vztah.

Earl chce, aby Carl znovu kandidoval, aby mu pomohl stát se starostou. Bez jeho vědomí ho přihlásí do voleb. Nejenom kvůli seznamu, ale taky aby se více sblížili a byli zase rodina. V televizní debatě pak Carl řekl, že nechce být starosta. Chtěl být před 4 lety, aby zabránil letadlům přelet nad městem. Ale nyní si na to již všichni zvykli, a proto nechce být starostou. Po debatě si všichni začali uvědomovat hluk a vibrace od letadel a chtěli, aby Carl Hickey kandidoval na starostu. Pak se tedy rozhodne kandidovat. Vztah mezi Earlem a Carlem se pořád nelepšil, spíše naopak. Navíc podle průzkumu ztrácel Carl Hickey 2000 hlasů. Earl měl nápad – přesvědčit všechny neregistrované voliče, aby se zaregistrovali a volili jeho tátu.

Zaregistrované formuláře se rozsypaly na silnici a za to byl Earl kontrolován policejní hlídkou a nedopatřením ho musel policista paralyzovat. Tím opět zničil tátovu kampaň. Carl za něj pak zaplatil kauci a odjel pryč.

Zajímavosti

Seznam (Kompletní seznam + význam ikonek)

Hudba (Kompletní seznam hudby)

Screenshoty

My Name Is Earl - Earl zlobil už jako malý My Name Is Earl - S rostoucím věkem prováděli větší lumpárny My Name Is Earl - Earl zničil tátovu kampaň My Name Is Earl - Earl si přišel promluvit s tátou My Name Is Earl - Earl chce aby jeho táta znovu kandidoval My Name Is Earl - Carl Hickey kandiduje na starostu My Name Is Earl - Earl má nápad My Name Is Earl - Shání neregistrované voliče My Name Is Earl - Opět zničil tátovu kampaň My Name Is Earl - Carl začíná brát Earla lépe

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural futurama.sk Lost Chuck charmed

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2