Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - 2x05 Van Hickey / Earl se zase žení [s02e05] | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

2x05 Van Hickey
(Earl se zase žení)

Základní informace

Obrázek epizody 2x05 Van HickeyPremiéra: nbc logo 19.10.2006
Scénář: J. B. Cook
Režie: Craig Zisk


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 87.4 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Oficiální popis (Prima COOL)

Aby si Earl zachránil krk, musí se oženit s Ralphovou matkou. Co udělá, když mu Ralph pohrozí, že ho zastřelí, když nesplní manželské povinnosti? Americký komediální seriál (2006). Hrají E. Suplee, J. Lee, N. Velazquezová a další.

Popis

Earl a Randy se byli podívat v domově důchodců, jak jim Joy pomáhá, protože by ji to mohlo pomoci se svým problémem se zákonem. Potkají tam Toma Sparkse, kterého kdysi vyhodili z kapely, a byla to zároveň položka 50 v seznamu.

Kdysi Earl, Randy a Ralph zakládali kapelu Phish Tahko. A Toma vzali jako frontmana. Na prvním koncertě ale jen odháněl slečny, protože vpadal starší než Earl, Randy a Ralph dohromady. Proto ho z kapely vyloučili. Po prvním koncertu pořádali párty s fanynkami a pak se kapela rozpadla.

Tom chce aspoň na jeden koncert zpátky do kapely. Earl vysvětluje, že žádná kapela už není, ale aby splnil položku v seznamu, znova založí kapelu. Na zkoušce přijde Catalina a zeptá se kdo je ten stařík. Ralph ho chce opět vyhodit, ale Tom říká, že to nejde, protože je na Earlově seznamu a omylem přečte špatné číslo: 51 – Spal s Ralphovou matkou.

Když se Ralphovi omlouvá, ten má jen jedno řešení: zabít Earla. A dá mu 12 hodin, aby se rozloučil. Earl neví co dělat, tak chce na čas odjet z města, a proto jde se rozloučit s rodiči. Tam potká Raplha a ten se chce vyspat s Earlovou mámou a pak nebude muset Earla zabít. Ta mu dá ale jen facku. 12 hodin uběhlo a Ralph chce Earla zabít. Ten ze strachu říká, že jeho matka je nejhezčí na světě, a že si ji chce vzít. Tak si ji pak musel vzít.

Vše bylo super, jen k manželským povinnostem se Earl neměl a vždy přišel s novou výmluvou. Ralph opět vyhrožuje zabitím, pokud se nevyspí s jeho matkou a dohodnou se, že po koncertě to udělá. Po koncertě se Earl opil a zůstal ležet až do zavíračky. Po příchodu domů našel v posteli Ralphovu mámu s Tomem. Tak se Earl rozvedl a Ralph měl nového otce – Toma.

Zajímavosti

Seznam (Kompletní seznam + význam ikonek)

Hudba (Kompletní seznam hudby)

Screenshoty

My Name Is Earl - Nový frontman kapely My Name Is Earl - Alespoň jednou chci ještě zpívat My Name Is Earl - Earl spal s mojí mámou? My Name Is Earl - Proč ne!? My Name Is Earl - Když ty s mojí, tak já s tvojí mámou My Name Is Earl - Zabiju tě My Name Is Earl - Earl se oženil My Name Is Earl - První koncert My Name Is Earl - Hups My Name Is Earl - A Earl je z toho venku

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural Family Guy charmed Banner simpsonovci.com Chuck

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2