Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - 2x06 Made A Lady Think I Was God / Vydával se za Boha [s02e06] | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

2x06 Made A Lady Think I Was God
(Vydával se za Boha)

Základní informace

Obrázek epizody 2x06 Made A Lady Think I Was GodPremiéra: nbc logo 2.11.2006
Scénář: Bobby Bowman
Režie: Marc Buckland


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 86.3 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Oficiální popis (Prima COOL)

Earl kdysi přesvědčil nepříjemnou vedoucí v kempu pro přívěsy, že je Bůh. Teď by to rád odčinil. Jenže stará dáma se stala jeptiškou… Americký komediální seriál (2006). Hrají E. Suplee, J. Lee, N. Velazquezová a další.

Popis

Díl začíná v hotelovém pokoji, kde Randy s Earlem sledují válečný film, kde umírá voják a svému bratrovi říká, jak ho má rád. To si oni nikdy neřekli a hned jdou raději každý jinam. Joy potřebuje od Earla půjčit auto, aby zajela za paní Milly Banksovou, protože potřebuje podepsat dokument o zrušení trestního oznámení na sebe.

Ve flashbacku vidíme velmi nepříjemnou paní, která je vedoucí v campu pro přívěsy, kde bydleli Joy s Earlem. Za každou maličkost jim dává pokuty. Rozhodnou se že vykradou její přívěs. Když mluvil Earl do vysílačky, Milly to přes své naslouchátko uslyšela a tak je napadlo hrát si na boha. Toho využívali stále víc ve svůj prospěch, až nakonec Milly Banksová odešla.

Earl řekne Joy, že jí to potvrzení vyřídí, protože za ní musí jet kvůli seznamu: 12 - Přesvědčil jsem dámu, že jsem Bůh. Milly se stala jeptiškou v klášteře. Ostatní ji vnímali jako výjimečnou, když mluvila s Bohem. Starala se o sirotky, pekla jim dorty.

Po Earlově přiznání se Milly vrátila do campu a byla horší než předtím. Joy nepodepíše potvrzení a vystěhovala pana želvu. Rozhodli se, že jí dají znova znamení, aby se stala opět jeptiškou, ale bylo to těžké. Po několika neúspěšných pokusech měl Earl nápad. Na sendvič vypálili hlavu Ježíše, ale jak jí ho šel vyměnit, ona ho načapala a postřelila Randyho i Earla prakem. Po krátké rozmluvě Milly zjistila, že Earl je její znamení a znova se vrací do kláštera. Joy dostala potvrzení o zrušení trestního oznámení. Earl s Randym si řekli, že se mají rádi.

Zajímavosti

Seznam (Kompletní seznam + význam ikonek)

Hudba (Kompletní seznam hudby)

Screenshoty

My Name Is Earl - Sledování TV My Name Is Earl - Nepříjemná Milly My Name Is Earl - Vypnu si to naslouchátko My Name Is Earl - Já jsem Bůh My Name Is Earl - Co si budu přát, než to sfouknu? My Name Is Earl - Příjemná Milly My Name Is Earl - Mr. Turtle musí pryč z přívěsu My Name Is Earl - Boží znamení My Name Is Earl - Utíkej pro pomoc! My Name Is Earl - Milly je zase jeptiška

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural Family Guy charmed Chuck baner www.prison-break.cz

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2