Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - 2x07 Mailbox / Nedoručené dopisy [s02e07] | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

2x07 Mailbox
(Nedoručené dopisy)

Základní informace

Obrázek epizody 2x07 MailboxPremiéra: nbc logo 9.11.2006
Scénář: John Hoberg, Kat Likkel
Režie: Michael Fresco


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 79.4 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Oficiální popis (Prima COOL)

Catalina pomáhá Earlovi s další položkou na seznamu. A že nevíte, kdo je Harry Monroe? Zeptejte se Krabáka… Americký komediální seriál (2006). Hrají E. Suplee, J. Lee, N. Velazquezová a další.

Popis

Catalina si stěžuje Earlovi, že on má vždy dobrý pocit, když splní něco ze seznamu a ona jen uklízí v hotelu. Tak ji Earl nabídnul, že mu může pomoct vyškrtnout nějakou věc ze seznamu.

Vybrali 75 – Používal jsem poštovní schránku jako odpadkový koš. Při uklízení schránky našla Catalina 2 zapomenuté dopisy, které nebyly doručeny kvůli odpadkům. Musí je doručit. Randy si vzal na starost jeden a Earl s Catalinou druhý. Randyho dopis měl rozmazanou adresu, tak se ptá Joy, jestli neví, komu by mohl patřit. Ta ho otevře a zjistí, že to je dopis z programu ochrany svědků a že Darnellovo pravé jméno je Harry Monroe. Darnell ji ale nemůže říct kdo opravdu je a tak ho Joy vyhodí z domu, protože je cizinec.

Mezitím Catalina s Earlem našli odesílatele svého dopisu. Byl to zamilovaný dopis Willa pro svoji kolegyni z práce, a jelikož mu nepřišla odpověď, tak už se tam neukázal. Darnell se nastěhoval k Earlovi a Randymu na hotel. V noci je navštíví Will, protože má strach že mu někdo přebere jeho lásku, než se dostane do formy (dříve byl vazba, ale teď vypadá jak bezdomovec). Earl se nabídl, že ji bude zatím hlídat. Ale Earlovi se Wendy zalíbila. Nemůže s ní však nic mít, jinak by nemohl vyškrtnout věc ze seznamu.

Darnella pořád nechce Joy pustit domů. Wendy se začíná líbit Earl. A omylem si přečte Willův dopis a myslí že je od Earla. Taky mu řekne o Willovi, že ho kdysi milovala a pak náhle zmizel.

Joy nechala udělat billboard s Darnellovým portrétem a číslem. Kdo ho pozná, ať zavolá. Tak si jde promluvit s Joy a vysvětlí jí, že kdyby jí řekl kdo je, tak by od ní musel odejít a to by nechtěl a tak se usmířili. Earl šel s Wendy na rande a Catalina tam přivedla Willa. Ti se dali dohromady, Catalina měla dobrý pocit, že udělala něco dobrého a Earl byl naštvaný, protože přišel o Wendy.

Seznam (Kompletní seznam + význam ikonek)

Hudba (Kompletní seznam hudby)

Screenshoty

My Name Is Earl - Můžeš mi pomoct splnit neco ze seznamu My Name Is Earl - Byly tam 2 dopisy My Name Is Earl - Kdo je sakra Harry Monroe My Name Is Earl - Sešlý Will My Name Is Earl - Darnell u Earla a Randyho na hotelu My Name Is Earl - I love you My Name Is Earl - Tos mi napsal ty? My Name Is Earl - Ale ne My Name Is Earl - Taky tě mám ráda My Name Is Earl - Happy end

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural Family Guy Chuck Banner simpsonovci.com Lost

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2