Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - 2x08 Robbed A Stoner Blind / Okradl zhulenýho feťáka [s02e08] | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

2x08 Robbed A Stoner Blind
(Okradl zhulenýho feťáka)

Základní informace

Obrázek epizody 2x08 Robbed A Stoner BlindPremiéra: nbc logo 16.11.2006
Scénář: Kat Likkel, John Hoberg
Režie: Marc Buckland


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 90.0 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Oficiální popis (Prima COOL)

Earl s Randym kdysi vykradli feťákovi celý byt. Ten nyní žije v souladu s životním prostředím a své věci zpět nechce. Místo toho si přeje, aby s ním strávili týden v komunitě… Americký komediální seriál (2006). Hrají E. Suplee, J. Lee, N. Velazquezová a další.

Popis

Epizoda začíná rozhovorem Earla, Randyho a Cataliny. Je velké vedro a Randy by chtěl klimatizaci. To earlovi připomnělo číslo 26 v seznamu. To se jednou vloupali k Woodymu, aby se trochu ochladili u klimatizace. V tom do místnosti vstoupil Woody, a protože kouřil hodně trávu, tak je pozval na sendvič, protože myslel, že to jsou známí. Tak to pokračovalo do té doby, dokud mu Earl s Randym nevykradli všechno zařízení bytu včetně klimatizace samotné.

Klimatizace byla pořád u Joy. Ta sice chvíli zapírala, ale jelikož byla zrovna napojena na detektor lži, tak Earl věděl, že lže. Na detektoru byla, protože potřebuje projít přes větu „neukradla jsem ten náklaďák“, což jí pomůže ve svém soudním procesu.

Ve Woodyho bytě už bydlel někdo jiný, tak jeli na novou adresu. Sunshine Collective – soběstační komunita, sami si pěstují jíslo a nepotřebují elektřinu. Earl Woodymu vysvětlil vše o seznamu, ale Woody ani nevěděl kdo je a svoje věci už nechce. Ale dal jim nabídku, pokud Earl a Randy zůstanou týden, tak si ho může škrtnout.

Za ten týden poznali hodně věcí, jak si ohřívají vodu, jak pěstují zeleninu nebo vyrábějí oblečení. Randyho ten týden zmohl, protože nevydržel jíst jen zeleninu a omdlel. Woodyho přátelé mu vyrobili mast, která mu má pomoct, ten ji ale snědl a pak měl halucinace. Woody Earlovi vysvětlil, proč takto žijí, a dal Earlovi přednášku o globálním oteplování. Ten se rozhodl, že zachrání svět. Začal žít v souladu se životním prostředím.

Pak si uvědomil, že všichni ostatní na to kašlou a nechtějí se změnit. Tak jel zpátky za Woodym. Ten mu poradil, že nemá myslet globálně, ale jen každý den udělat něco malého pro přírodu. Kdyby to tak dělali všichni, žádné globální oteplování by nebylo.

Zajímavosti

Seznam (Kompletní seznam + význam ikonek)

Hudba (Kompletní seznam hudby)

Screenshoty

My Name Is Earl - Klimatizace je super My Name Is Earl - Snad si nevšimne té chybějící lednice My Name Is Earl - Hulení My Name Is Earl - Joy na detektoru lži My Name Is Earl - Woody staví dům z hnoje My Name Is Earl - Já chci maso My Name Is Earl - Přednáška o globálním oteplování My Name Is Earl - Randy má halucinace My Name Is Earl - Kolo je ekologické My Name Is Earl - Cssssss...

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural Family Guy Banner simpsonovci.com futurama.sk baner www.prison-break.cz

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2