Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - 2x09 Born a Gamblin Man / Dal jsem se na hazard [s02e09] | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

2x09 Born a Gamblin Man
(Dal jsem se na hazard)

Základní informace

Obrázek epizody 2x09 Born a Gamblin ManPremiéra: nbc logo 30.11.2006
Scénář: Victor Fresco
Režie: Chris Koch


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 86.9 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Oficiální popis (Prima COOL)

Earl se tak ponoří do hazardu, až kvůli němu Catalinu deportují ze země… Americký komediální seriál (2006). Hrají E. Suplee, J. Lee, N. Velazquezová a další.

Popis

Earl dělá 274 sendvičů pro Kennyho, protože plní číslo 146 ze seznamu: kradl Kennymu oběd každý den po celý rok. Randy píše báseň pro Catalinu, protože jí chce večer říct, že ji miluje. Mezitím Joy trénuje kontrolu nad svým vztekem, protože to bude potřebovat u soudu, ale moc se to nedaří. Earl s Randym jdou zanést Kennymu sendviče, kde uvidí, jak se zrovna rozešel se svým přítelem. Kenny si stěžuje, že je málo mužný a požádá Earla, jestli ho naučí být jako on.

Joy jde na kurz sebeovládání. Earl v Krabí boudě ukazuje Kennymu psí závody. Všechny sázky jim vyšly a tak Earl koupil nové pneu pro auto, které měl Kenny vyměnit, protože je to mužská práce. Když s Randym přijeli ke Kennymu, zjistil, že má prázdný byt, protože vše prohrál. Tak se taky přihlásil do kurzu sebeovládání, aby přestal hrát.

Earl šel znova sázet a pořád mu to vycházelo, ale od Rosie v Krabí boudě už vše vyhrál a další peníze neměla. Dostal tip na další místo kde se dá sázet a hned se tam vypravil. Sázelo se na čtverec, kde slepice snese vejce. Když zavřeli tam, začal sázet na vše možné a pořád vyhrával. Randy zatím připravoval dekoraci na rande s Catalinou – papírovou duhu, kterou má ráda, model Salmy Hayek, kterou nesnáší a může ji praštit a další věci. Aby to neviděla předem, vzal ji Earl na slepičí sázení. Tam byli dlouho a Earl pořád sázel, tak Catalina už odešla, protože spěchala do Club Chubby. Earlovi zrovna někdo telefonuje, ale je zaneprázdněný sázením, tak to vezme Kenny.

Byl to Randy, který říká, že Catalinu zatkli policisté za překročení rychlosti. Earl se pořád nechtěl odtrhnout od sázení, tak mu dal Kenny facku, čímž se Earl probral a uvědomil si, že to je vše kvůli sázení. Catalinu deportovali ze země, což zrovna nikoho nepotěšilo, zvláště Randyho. Joy začala brát prášky proti vzteku. Na konci se Earl a Randy sbalí a jdou pro Catalinu.

Zajímavosti

Seznam (Kompletní seznam + význam ikonek)

Hudba (Kompletní seznam hudby)

Screenshoty

My Name Is Earl - Sendviče pro Kennyho My Name Is Earl - Kenny se zrovna rozešel My Name Is Earl - Joy na kurzu sebeovládání My Name Is Earl - Kenny chce být jako Earl My Name Is Earl - Vyhráli jsme My Name Is Earl - Mám pro tebe tip... My Name Is Earl - Earl pořád vyhrával My Name Is Earl - Joy u své právničky My Name Is Earl - Já vám uteču My Name Is Earl - Randy je smutný kvůli deportaci Cataliny

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural Family Guy Lost Chuck baner www.prison-break.cz

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2