Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - 2x03 Sticks & Stones / Kabinet zrůd [s02e03] | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

2x03 Sticks & Stones
(Kabinet zrůd)

Základní informace

Obrázek epizody 2x03 Sticks & StonesPremiéra: nbc logo 5.10.2006
Scénář: Danielle Sanchez-Witzel
Režie: Marc Buckland


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 85.8 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Oficiální popis (Prima COOL)

Earl se chce omluvit bývalé spolužačce, že se jí posmíval, protože měla knír. Jak se zachová, když zjistí, že žena bydlí ve čtvrti plné zrůd? Americký komediální seriál (2006). Hrají E. Suplee, J. Lee, N. Velazquezová a další.

Popis

Earl se chce omluvit Maggie, protože si z ní v mládí dělal srandu. Najde ji v seznamu a s Randym ji jdou navštívit. Zjistili, že má práci v karnevalu a je smířená se svými vousy. Earlovi už odpustila, že se jí posmíval.

Při odchodu viděli kolem více zajímavých lidí, liliputa Williama, obra Paula, tlustou Jean, Tomyho s krabíma rukama nebo Kevina s rohem na čele a mysleli si, že jsou ve městě zrůd. Earl si ale uvědomil, že dělá to samé, co v mládí dělal Maggie – posmívá se jim. Tak se rozhodl poznat všechny Maggiiny sousedy, a proto uspořádali grilovací párty, kde poznal každého a viděl, v čem jsou dobří.

Joy se mezitím setkala se svým právníkem a zjistila nejen, že to je žena, ale i hluchoněmá a požaduje jiného právníka. Ta ji však byla přidělena soudem a jiného nedostane. Pozve nové přítele do města na zmrzlinu, což ale všichni odmítají, protože se bojí reakcí lidí. To připomnělo Earlovi zážitek z mládí, kdy se mu spolužáci smáli kvůli chlupatým bradavkám a od té doby již nikdy neskákal. Maggie mu řekla, že udělal to samé co oni, schovává se. Tak se rozhodl, že půjde skočit bez trika do bazénu, ale nikdo z nich s ním nechce jít. Joy se mezitím jde omluvit právničce a nechá se jí zastupovat.

Další den šel Earl sám skočit do bazénu. Nakonec si to ale rozmyslel. V tom ho ale přišli podpořit Maggie a její sousedi. Všichni se pak přestali skrývat před lidmi a začali normálně žít.

Zajímavosti

Seznam (Kompletní seznam + význam ikonek)

Hudba (Kompletní seznam hudby)

Screenshoty

My Name Is Earl - Mladá Maggie Lester My Name Is Earl - Wow My Name Is Earl - Z knírku se staly vousy My Name Is Earl - Kuchař William My Name Is Earl - Můžeš s tím do letadla? My Name Is Earl - Paul se vyzná ve financích My Name Is Earl - Jean je specialistka na masáže My Name Is Earl - Joy s Darnellem u právničky My Name Is Earl - Dokázal jsem to My Name Is Earl - Tomy válí na skateboardu

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural baner www.prison-break.cz Chuck Family Guy Banner simpsonovci.com

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2