Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - 2x02 Jump For Joy / Kauce za Joy [s02e02] | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

2x02 Jump For Joy
(Kauce za Joy)

Základní informace

Obrázek epizody 2x02 Jump For JoyPremiéra: nbc logo 28.9.2006
Scénář: Vali Chandrasekaran
Režie: Chris Koch


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 87.8 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Oficiální popis (Prima COOL)

Earl se snaží dostat Joy z vězení, ale nemá na kauci. Tak poprosí o pomoc nejbohatšího chlápka v okrese, který má ovšem jednu podmínku. Musí se k němu do klubu vrátit jeho nejlepší tanečnice… Americký komediální seriál (2006). Hrají E. Suplee, J. Lee, N. Velazquezová a další.

Popis

Earl, Randy a Darnell jdou k soudu na přelíčení s Joy kvůli krádeži a únosu z minulého dílu. Jelikož to byl již třetí prohřešek (v minulosti ještě padělání peněz a napadení policejního důstojníka), dostala kauci 1 milion dolarů. Tolik peněz ale nemají. Randy přišel na nápad, že by se daly půjčit od bohatých lidí a Earla napadl Richard Chubby, nejbohatší chlap v Camden Country a majitel Club Chubby.

Richard má rád Joy, ale i své peníze. Dohodli se, že zaplatí Joy kauci, pokud mu Earl přemluví nejlepší tanečnici Catalinu, aby opět tančila. Ta si však dala za slib už nikdy netancovat, přesto že se jí to líbilo a měla slušné peníze navíc. Jednou když tancovala, tak jednomu divákovi se to tak líbilo, až z toho umřel.

Earl myslí, že jeho rodina jí už určitě odpustila, tak se jdou zeptat. Chubby jim dal adresu firmy. Zjistili, že pan Tucker vlastní manufakturu pro přistěhovalce a vedl tam hrozné podmínky, které se po jeho smrti a příchodu jeho syna zlepšily. Tak se Catalina mohla vrátit k tančení. Netušila však, že kvůli tomu, aby Chubby zaplatil kauci Joy, kterou nemá ráda. Darnell to však nevědomky prozradil, když ji chtěl poděkovat a Catalina se rozhodla, že nebude skákat kvůli Joy. Joy se rozhodne Catalině omluvit, ale skončí to akorát velkou hádkou a Joy se rozhodla, že bude tancovat sama a vydělá peníze sama. Na kuráž se napila, ale opila se a pozvracela publikum a tak jí Chubby nedal peníze.

Earl nevydržel tlak, který na něj Joy dělala, a omdlel. Když se probudil, viděl Catalinu na pódiu. Když ji potom šel poděkovat, že pomohla Joy, ona odpověděla, že to nebylo pro Joy, ale pro Earla, kterého situace Joy trápila natolik, až omdlel. Tak se Joy na kauci dostala z vězení.

Zajímavosti

Hudba (Kompletní seznam hudby)

Screenshoty

My Name Is Earl - Nešlapej mi na nohy My Name Is Earl - Budu se obhajovat sama My Name Is Earl - Richard Cubby My Name Is Earl - Jump, jump, jump... My Name Is Earl - V Tucker manufactury My Name Is Earl - Nám se tady líbí My Name Is Earl - Kvůli Joy tančit nebudu My Name Is Earl - Vyříkáme si to My Name Is Earl - Trochu se napiju na kuráž My Name Is Earl - Jump, jump, jump...

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural charmed Banner simpsonovci.com futurama.sk Lost

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2