Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - 1x21 The Bounty Hunter / Lovec lidí [s01e21] | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

1x21 The Bounty Hunter
(Lovec lidí)

Základní informace

Obrázek epizody 1x21 The Bounty HunterPremiéra: nbc logo 6.4.2006
Scénář: Hunter Covington III
Režie: Marc Buckland


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 85.0 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Oficiální popis (Prima COOL)

Joy nezaplatila pokutu a nedostavila se před soud, takže po ní jde lovkyně lidí. Především se ale chce pomstít Joy za to, že jí přebrala Earla… Americký komediální seriál (2006). Hrají E. Suplee, J. Lee, N. Velazquezová a další.

Popis

Joy jde za Earlem a říká mu, že mají problém. Vrátila se totiž Earlova expřítelkyně Jessie. Ta Earlovi kdysi koupila dárek – lístky na Metallicu. Earl pak potkal Joy a vzal si ji a na koncert jel s ní. Joy nakonec ještě vybila Jessie zuby.

Po šesti letech Jessie nezapomněla, co ji Joy udělala. Pracovala ve firmě, která chytala lidi, kteří mají problém se zákonem. Jessie se dozvěděla o tom, že Joy dluží 200$ a vzala si její případ. Zařídila si licenci lovce lidí, i když to pro ni je finančně nevýhodné. Na penězích ji nezáleží, chce se pomstít za vyražené zuby.

Earl pomáhá Joy a schovávají se v lese ve starém přívěsu. Jessie ale zjistila od Randyho, kde jsou. Joy už nechce po Earlovi, aby ji pomáhal, a poví mu, že to není jeho vina, že si ji vzal místo Jessie. Joyiny kamarádky opily Earla a ten si pak vzal Joy. Proto mu Joy vyškrtla položku ze seznamu a chtěla se sama nahlásit na úřadech. Cestou potkají Jessie a Joy si s ní jde promluvit. Při souboji jí opět vybije přední zuby a pak odjedou.

Zajímavosti

Seznam (Kompletní seznam + význam ikonek)

Hudba (Kompletní seznam hudby)

Screenshoty

My Name Is Earl - Jessie a Earl se zamilovali na první pohled My Name Is Earl - Joy Jessie vyrazila zuby My Name Is Earl - Jessie trénovala a stala se lovec lidí My Name Is Earl - Jessie hledá Joy My Name Is Earl - Jessie chce pomstu My Name Is Earl - Zjistila, že Joy je u Earla v hotelu My Name Is Earl - Earl schovává Joy v přívesu v lese My Name Is Earl - Joy převzala Jessie Earla My Name Is Earl - Boj mezi Joy a Jessie My Name Is Earl - Joy jí opět vyrazila zuby

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural charmed Lost Family Guy futurama.sk

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2