Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - 1x10 White Lie Christmas / Vánoce, lži a tajemství [s01e10] | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

1x10 White Lie Christmas
(Vánoce, lži a tajemství)

Základní informace

Obrázek epizody 1x10 White Lie ChristmasPremiéra: nbc logo 6.12.2005
Scénář: Timothy Stack
Režie: Marc Buckland


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 87.4 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Oficiální popis (Prima COOL)

Earl chce napravit šestery Vánoce, které Joy zkazil, a rozhodne se pro ni vyhrát v soutěži auto… Americký komediální seriál (2005). Hrají E. Suplee, J. Lee, N. Velazquezová a další.

Popis

Randy, Earl, Catalina a spousta dalších lidí se účastní soutěže, ve které je výhra auto. Cílem je udržet na autě co nejdéle ruku. Earl se účastní proto, aby měl dárek pro Joy, protože plní položku 74 – „Vždy zničil Joy Vánoce“. Když s ní ještě žil, tak jí dal k Vánocům vždy nějakou zbytečnou a nepotřebnou věc a autem jí to teď chce vynahradit. Joy sice auto má, ale jen dvoumístné a to se pro její vícečlennou rodinu moc nehodí.

Earl se pustil hned na začátku a tak šel vyřídit další problém. Jednou o Vánocích zničil dětem jízdní kola, co měli dostat pod stromek a tak jim chce koupit nové. U Joy potkal její rodiče – Buzze a Connie Darvillovy. Joy jim neřekla o rozvodu a předstírala, že se Earl vrátil z Iráku. Bojí se totiž, že by neunesli černocha Darnella v rodině, který mezitím našel přístřeší v místním kostele. Joyina matka je na vozíku a Earl ji nechtěl lhát, ale také nechce zničit opět Joy Vánoce a tak pár dní bude předstírat.

Když jela Joy s otcem do obchodu a Earl chtěl donést domů nové kola pro děti, uviděl tam Connie, jak stojí vedle vozíku. Dozvěděl se, že hodně sází a vozík má jen na oko. V soutěži o auto už zůstal jen Randy a Catalina. Vyhrála Catalina, ale chtěli po ní číslo občanky, které neměla a tak nakonec vyhrál Randy. Connie v noci prohrála auto v kasinu. Buzz jí pak viděl stát na nohou a tak se vše dozvěděli, včetně pravého manžela Joy. Nakonec si všichni prožili pěkné Vánoce.

Zajímavosti

Seznam (Kompletní seznam + význam ikonek)

Hudba (Kompletní seznam hudby)

Screenshoty

My Name Is Earl - Soutěž o auto My Name Is Earl - Earl dal Joy vždy nesmyslný dárek My Name Is Earl - Joy potřebovala rodinné auto My Name Is Earl - Rodiče Joy My Name Is Earl - Darnell našel přístřeší v kostele My Name Is Earl - Earl načapal Connie, jak stojí na nohou My Name Is Earl - Randy vyhrál auto My Name Is Earl - Connie ukradla auto My Name Is Earl - Všichni se hádali až do rána My Name Is Earl - Nakonec měli pěkné Vánoce

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural charmed baner www.prison-break.cz Family Guy Lost

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2