Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - 1x11 Barn Burner / Kdo podpálil stodolu [s01e11] | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

1x11 Barn Burner
(Kdo podpálil stodolu)

Základní informace

Obrázek epizody 1x11 Barn BurnerPremiéra: nbc logo 5.1.2006
Scénář: Greg Garcia
Režie: Marc Buckland, Ken Whittingham


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 81.5 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Oficiální popis (Prima COOL)

Earl se snaží odčinit hřích z dětství – na nápravném táboře podpálil stodolu, kam chodil tajně kouřit. Randy tak přišel o možnost stát se spořádaným člověkem… Americký komediální seriál (2005). Hrají E. Suplee, J. Lee, N. Velazquezová a další.

Popis

Joy se hádá s Darnellem kvůli výchově dětí. Earl je rád, že to už není jeho starost. Když se ale dozví, že děcka nechtěli vzít na tábor Správná volba, uvědomil si, že to je jeho starost. Číslo 164 – „Podpálil stodolu na ranči Správná volba“. Jako malí šli Randy s Earlem na tento ranč, protože hodně zlobili. Tam Earl podpálil stodolu a z ranče je vyhodili. Joyiny děti tam nechtěli vzít, protože je přihlásila pod Earlovým příjmením.

Proto se Randy s Earlem vydali na tento ranč a přibrali sebou i Catalinu. Randy se bojí ptáků už odmala a na ranči si na to vzpomene. Earl tam pomáhá postavit výběh pro pštrosa a tím napraví spálenou stodolu. Šlo to rychle díky pomoci Cataliny a tak si to mohl Earl vyškrtnout ze seznamu. Pak si chtěl připsat Randyho, protože když je vyhodili z ranče, překazil mu tak příležitost stát se lepším člověkem.

Randy ale nechce a pak řekne Earlovi, že to on zapálil stodolu. V noci se totiž vrátil do stodoly a chtěl si vykouřit Earlovu cigaretu, kterou tam nechal. Proto dal Earl seznam Randymu a ten za něj bude plnit úkoly, protože kvůli něho neměl Earl šanci stát se lepším člověkem. Randy celý den plnil položky z Earlova seznamu, ale pak narazil na něco, co nemohl splnit sám: 98 – „Řekl Dodgeovi a Earlovi Jr., že si uděláme rodinnej výlet do lunaparku Tajemný svět, ale na konci jsem je tam nevzal“. Děcka byly na táboře a vyzvednout je mohl Earl a Randy ne. Tak je Earl zavezl do lunaparku. Ten už je ale zrušený a Earl si děcka nemůže škrtnout ze seznamu a neví co dělat. Děcka mu odpustili a tak si to nakonec vyškrtl. A Earl si uvědomí, že odpustí Randymu.

Zajímavosti

Seznam (Kompletní seznam + význam ikonek)

Hudba (Kompletní seznam hudby)

Screenshoty

My Name Is Earl - Randy s Earlem v mládí My Name Is Earl - Oba byli posláni na ranč Správná volba My Name Is Earl - Earl podpálil stodolu My Name Is Earl - Randy, Earl a Catalina přijeli na ranč My Name Is Earl - Randy se bojí ptáků My Name Is Earl - Earl s Catalinou postavili výběh pro pštrosa My Name Is Earl - Stodolu ve skutečnosti nepodpálil Earl, ale Randy My Name Is Earl - Randy plnil úkoly za Earla My Name Is Earl - Earl vzal děti na lunapark My Name Is Earl - Earl Randymu odpustil

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural futurama.sk baner www.prison-break.cz Family Guy Chuck

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2