Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - 1x12 O Karma, Where Art Thou? / Karmo, kde jsi? [s01e12] | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

1x12 O Karma, Where Art Thou?
(Karmo, kde jsi?)

Základní informace

Obrázek epizody 1x12 O Karma, Where Art Thou?Premiéra: nbc logo 12.1.2006
Scénář: Greg Garcia
Režie: Marc Buckland, Ken Whittingham


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 89.2 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Oficiální popis (Prima COOL)

Earl hodlá napravit krádež peněženky. Problém je, že patřila novomanželům. Earl jim svým lupem znemožnil líbánky… Americký komediální seriál (2005). Hrají E. Suplee, J. Lee, N. Velazquezová a další.

Popis

Venku začínala být zima a tak Randy s Earlem vytáhli zimní bundy. Earl našel v kapse peněženku a vzpomněl si na položku 202 – „Ukradl chlápkovi na benzínce peněženku“. Tehdy to byl pro Earla šťastný den, protože v peněžence bylo 1000$.

Earl tedy prodal všechny věci, co tehdy za ukradené peníze koupili a šel peníze i s peněženkou vrátit. Dozvěděl se, že to byly peníze na líbánky. Earl myslí, že by mohli jet na druhé líbánky, ale musí vzít směnu v restauraci, protože Jeff nemůže přijít o týdenní výplatu. Mr. Patrick, vedoucí restaurace, to povolí. Pan Patrick šikanoval všechny zaměstnance, Earl měl 100 chutí mu vrazit, ale nechtěl, aby Jeff přišel o práci. Earl dostal za úkol dovést do domu Patricka ukradený toaletní papír.

Tam viděl, že Patrick má tolik, že si to ani nezaslouží. Krásný dům, manželku, auto, spoustu přátel a neví, kde ke všemu přišel. Karma Patricka nijak netrestala a jednou to Earl nevydržel a dal mu pěstí do obličeje. V nemocnici se jeho žena setkala s milenkou a rozešla se s ním a pak byl zatčen za krádeže z restaurace. Z Jeffa se stal vedoucí restaurace. Earl si to nejprve vyčítal, ale Randy mu řekl, že to tak Karma určitě chtěla. Všichni dostali, co si zasloužili, a Earl si mohl vyškrtnout číslo 202.

Zajímavosti

Seznam (Kompletní seznam + význam ikonek)

Hudba (Kompletní seznam hudby)

Screenshoty

My Name Is Earl - Earl našel v kapse ukradenou peněženku My Name Is Earl - Jasperovi prodávají věci koupené za kradené peníze My Name Is Earl - Jeff má zpět své peníze My Name Is Earl - Earl jde pracovat do restaurace My Name Is Earl - Patrick šikanje Earla My Name Is Earl - Earl v práci My Name Is Earl - Kvůli Joy musí mít síťku na vlasech a vousech My Name Is Earl - Patrickova žena My Name Is Earl - Pan Patrick ve vězení My Name Is Earl - Jeff vedoucím restaurace

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural charmed Lost futurama.sk Family Guy

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2