Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - 1x13 Stole P'S Hd Cart / Ukradl stánek na hot dogy [s01e13] | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

1x13 Stole P'S Hd Cart
(Ukradl stánek na hot dogy)

Základní informace

Obrázek epizody 1x13 Stole P'S Hd CartPremiéra: nbc logo 19.1.2006
Scénář: J. B. Cook
Režie: Chris Koch


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 88.4 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Oficiální popis (Prima COOL)

Earl kdysi na objednávku konkurenční firmy ukradl stánek s párky. Aby to odčinil, musí stánek nejen vrátit, ale také přesvědčit zákazníky, aby se vrátili… Americký komediální seriál (2006). Hrají E. Suplee, J. Lee, N. Velazquezová a další.

Popis

Na narozeninách Earla Jr. se sejde celá parta a když dojde řeč na kvalitu hotdogů, Earl si vzpomene, jak s Ralphem ukradli Popsovi stánek na hotdogy. Konkurenční prodejce párku Winky Dinky je podplatil, aby Popsův stánek odtáhli pryč. V seznamu to měl Earl napsáno kódovaně, aby nikdo nevěděl, co provedl. Popsův stánek byl totiž všemi oblíbený.

Když ho Popsovi přivezli zpět, odpustil jim, ale neměl žádné zákazníky. Všichni už si mezitím zvykli na Winky Dinky Dogs. Kenny vytiskl letáky se slevovou akcí 2 za cenu jednoho a za pár dní měl Pops zase plno zákazníků. V noci Ralph podpálil stánek, protože WD Dogs ho znovu podplatili. Earl chce zajistit, aby zaplatili nový stánek. Protože ale stánek sám už jednou ukradl, nemůže jít na policii a tak jde přímo do centrály Winky Dinky za majitelem společnosti panem Convingtem. Nemohl se k němu dostat a tak se stal zaměstnancem firmy. Setkal se s panem Convingtem, ale ten s tím nehodlá nic dělat.

A tak se rozhodl, že něco z firmy ukrade, ale potřebuje, aby se banda dala zase dohromady. Všichni souhlasili a stali se zaměstnanci. Kenny jim pomohl v psaní na stroji. Ve firmě zůstali až na konec pracovní doby. Chtěli ukrást kopírku, ale nepodařilo se a navíc se uvěznili v místnosti. To vše kvůli Ralphovi, protože to byl jeho nápad ukrást kopírku. Proto si pak uřezal kousek prstu, ten dali do Winky Dinky hotdogu a pak je zažalovali o 10000$, za které koupili Popsovi nový stánek.

Zajímavosti

Seznam (Kompletní seznam + význam ikonek)

Hudba (Kompletní seznam hudby)

Screenshoty

My Name Is Earl - Dodge slaví narozeniny My Name Is Earl - Joy s Randym se dozvěděli, že Earl ukradl Popsovi stánek My Name Is Earl - Earl a Ralph kradou stánek My Name Is Earl - Pops má zpět svůj stánek My Name Is Earl - Raplh zapálil stánek My Name Is Earl - Earl v práci My Name Is Earl - Earl s panem Convingtnem My Name Is Earl - Kenny pomáhá s psaním na PC My Name Is Earl - Ralph chce ukrást kopírku My Name Is Earl - Pops má nový stánek

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural Family Guy Chuck Banner simpsonovci.com charmed

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2