Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - 1x14 Monkeys In Space / Randy hledá práci [s01e14] | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

1x14 Monkeys In Space
(Randy hledá práci)

Základní informace

Obrázek epizody 1x14 Monkeys In SpacePremiéra: nbc logo 26.1.2006
Scénář: Chris Koch
Režie: Marc Buckland


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 88.1 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Oficiální popis (Prima COOL)

Earl chce napravit pokažené narozeniny kamaráda, který je ve vězení. Ale zjišťuje, že úkol je mnohem složitější, než se zdál… Americký komediální seriál (2006). Hrají E. Suplee, J. Lee, N. Velazquezová a další.

Popis

Earl se chce omluvit Hankovi, protože ho jednou ztrapnil na jeho narozeninách. Hank byl ve vězení, a aby mu odpustil a Earl si to mohl škrknout ze seznamu, musí mu donést dnešní noviny, které má jeho strejda, pár koblihů a babičku aby si s ní mohl popovídat. Randy si hledá práci, protože chce být finančně nezávislý na Earlovi.

Další den vstal Earl v 11 a šel ke strejdovi pro noviny. Strejda nechtěl dát Earlovi klíče od schránky a tak ho musel snést na vozíku dolů. Napůl cesty se strýci chtělo na záchod a tak ho musel táhat zase nahoru. Návštěvní hodiny jsou jen do 12 a dnes už tam Earl nestihne dojet. Randy si mezitím našel práci jako podomní prodavač čistících potřeb. Další den stával Earl v 8. Se strýcem to vyřídil rychle a tak šel pro koblihy. V obchodě pracovala jednonohá Didi, které ukradl kdysi auto. Earl využil lest, zavolal do obchodu, když Didi odběhla k telefonu, vzal si koblihy a nechal peníze na pultu. Zase ale bylo skoro 12 hodin a tak následující den vstává už v 7. Noviny a koblihy získal rychle, tentokrát se zase prodloužilo sehnání babičky. Ani další den to nestihl. Poslední den vstává v 5 a jde s ním i Randy. Do vězení dojeli už v 6:30, protože mu pomohl Randy. Tak už si nemusel hledat práci. Jeho práce byla pomáhat Earlovi se seznamem.

Zajímavosti

Seznam (Kompletní seznam + význam ikonek)

Hudba (Kompletní seznam hudby)

Screenshoty

My Name Is Earl - Hank Lange je zatčen My Name Is Earl - Earl Hanka ztrapnil na jeho narozeninách My Name Is Earl - Earl s Randym na návštěvě za Hankem My Name Is Earl - Hank Lange My Name Is Earl - Earl veze strýce ke schránce My Name Is Earl - Randy prodává čistící prostředky My Name Is Earl - Earl kupuje koblihy pro Hanka My Name Is Earl - Randy má novou práci - testuje kosmetiku My Name Is Earl - Randy pomáhá Earlovi My Name Is Earl - Díky Randymu jsou ve vězení včas

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural Lost Banner simpsonovci.com futurama.sk Family Guy

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2