Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - 1x15 Something To Live For / Mít pro co žít [s01e15] | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

1x15 Something To Live For
(Mít pro co žít)

Základní informace

Obrázek epizody 1x15 Something To Live ForPremiéra: nbc logo 2.2.2006
Scénář: John Hoberg, Kat Likkel
Režie: Marc Buckland


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 80.3 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Oficiální popis (Prima COOL)

Earl zjistí, že dávnou krádeží benzinu zmařil sebevraždu. Když se nešťastný muž dozví, že ho nezachránila boží prozřetelnost, ale jen zloděj, rozhodne se akci zopakovat… Americký komediální seriál (2006). Hrají E. Suplee, J. Lee, N. Velazquezová a další.

Popis

Earlovi došel benzín v autě, tím mu podle něho Karma naznačovala položku 62 ze seznamu – „Kradl benzín“. Tehdy kradli s Randym v kempu z jednoho auta benzín.

Když našli majitele auta a vysvětlili mu situaci a dají mu nový benzín. Cestou zpět ho potkají na silnici, jak si lehá a dává přes sebe koberec, aby ho přejelo nějaké auto. Zjistili, že tehdy, jak mu kradli benzín, tak se chtěl zabít výfukovými plyny, ale vždy mu došel benzín. Earl mu slíbí, že mu najde důvod proč žít. Philo se chce zabít, protože nemá práci, přátele a mnoho dalších problémů. Nic co mu Earl nabízí, tak ho nezajímá. Jednou řekne, že miluje ženu, které to ale neřekl a ani nezná její jméno. To je šance pro Earla, když jí najde, Philo se nezabije.

Problém byl ten, že se mu líbila Joy. Earl s ní promluví, a ta souhlasí, že se s ním sejde, protože chce vědět, jestli na ni Darnell žárlí. Když se Joy sešla s Philem, Darnellovi se to nelíbilo. Philo mezitím odešel. Earl s Randym ho šli hledat, protože mysleli, že se chce opět zabít. Ten už to ale nemá v plánu, protože našel přátele – Earla a Randyho.

Zajímavosti

Seznam (Kompletní seznam + význam ikonek)

Hudba (Kompletní seznam hudby)

Screenshoty

My Name Is Earl - Earlovi došel benzín My Name Is Earl - Kdysi kradli Philovi benzín z auta My Name Is Earl - Philo nemá zájem diskutovat s Earlem My Name Is Earl - Philo chce, aby ho přejelo auto My Name Is Earl - Philo se chce otrávit výfukovými plyny My Name Is Earl - Philo se chtěl znovu zabít My Name Is Earl - Randy s Earlem ho chtěli zabavit My Name Is Earl - Philo se zamiloval do Joy My Name Is Earl - Darnell na Joy žárlil My Name Is Earl - Philo už se nechce zabít, když má přátele

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural Chuck Lost Banner simpsonovci.com charmed

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2