Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - 3x10 Midnight Bun / Buchta v troubě [s03e10] | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

3x10 Midnight Bun
(Buchta v troubě)

Základní informace

Obrázek epizody 3x10 Midnight BunPremiéra: nbc logo 15.11.2007
Scénář: Hilary Winston
Režie: Eyal Gordin


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 87.7 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Oficiální popis (Prima COOL)

Earl s Randym jsou vysláni na tajnou misi. Musejí v co nejkratší době dopadnout uprchlého vězně. Situaci jim ale komplikují problémy, které mají mezi sebou. A Joy se rozhodne neotálet s porodem už ani chvíli… Nová řada amerického komediálního seriálu (2007). Hrají J. Lee, E. Suplee, J. Presslyová, N. Velazquezová, E. Steeples a další

Popis

Earl s Randym mají 46 hodin na to, aby našli Franka a dostali ho zpět do vězení. Pořád si však nevyřešili vlastní problémy a pořádně to mezi nimi vře.

Joy už má plné zuby svého těhotenství a rozhodne se, že ho předčasně ukončí a proto jela s Darnellem na kliniku. Catalina mezitím hlídá jejich děti.

Od Paca Earl zjistil, kam má asi Frank namířeno. S Randym se nemůže dohodnout, kdo bude řídit, Randy pořád chce velet a využívá svých bachařských pravomocí. Frank chce vyzvednout peníze, které má schované v karavanu a proto tam na něj Randy s Earlem čekají.

Ray Ray a Liberty se dozvěděli, že je Joy v nemocnici a hned přijeli. Tam Liberty uviděla, že si Joy poručila injekci na předčasný porod a odmítla. Joy ale měla jiný názor a tak Liberty přemohla doktora, který pak injekci omylem zabodl Darnellovi do břicha. Catalina si mezitím užívala hlídání dětí, se kterými hrála hry, které jako malá nikdy nehrála.

Earl má chuť na zmrzlinu, ale Randy ho nechce pustit ven z auta. Earl přesto jde a Randy ho chce zasáhnout plechovkou piva, ale netrefí se. Místo Earla sejmul civilistu na invalidním vozíku. Pak si uvědomil, že doopravdy není dobrý strážný. Po chvíli se objevil Frank, který měl namířeno do karavanu. Tam dorazí i Joy, Darnell a Ray Ray s Liberty. Joy začala rodit. Earl s Randym chytili Franka a vzali ho zpět do vězení. Joy dala sestře Frankovy peníze, které může použít na studia svého dítěte.

Oficiální popis

BUCHTA V TROUBE – HOSTUJÍ MICHAEL RAPAPORT A CRAIG T. NELSON – Joy se připravuje na porod a stále více potřebuje pomoc Darnella, který ji pomáchá s domácností. Mezitím, když se Randy rozhodne vzít vězně pro zmrzlinu, Frank (Michael Rapaport) má své vlastní plány, unikne mu a chystá se jít pro svůj lup, který má schovaný za topením v přívěsu Joy. Earl má 46 hodin na to, aby dostal Franka zpět do vězení. Catalina hlídá Joyiny děti a hraje s nimi zajímavé hry.

Hudba (Kompletní seznam hudby)

Screenshoty

My Name Is Earl - Joy chce předčasně porodit My Name Is Earl - Catalina se stará o děti My Name Is Earl - Randy chce vzít pátracího psa My Name Is Earl - Ray Ray s Liberty na klinice My Name Is Earl - Liberty chce, aby Joy porodila ve vodní lázni My Name Is Earl - Darnell dostal omylem injekci My Name Is Earl - Randy není dobrý strážný My Name Is Earl - Frank má vše plně pod kontrolou My Name Is Earl - Joy konečně porodila My Name Is Earl - Earl s Randym chytili Franka

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural Family Guy Banner simpsonovci.com baner www.prison-break.cz charmed

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2