Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - 3x09 Randy In Charge (...Of Our Days and Our Nights) / Randy je kápo [s03e09] | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

3x09 Randy In Charge (...Of Our Days and Our Nights)
(Randy je kápo)

Základní informace

Obrázek epizody 3x09 Randy In Charge (...Of Our Days and Our Nights)Premiéra: nbc logo 8.11.2007
Scénář: Mike Mariano
Režie: Eyal Gordin


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 86.4 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Oficiální popis (Prima COOL)

Ředitel věznice požádá Earla, aby připravil sérii výchovných vystoupení pro děti školou povinné, a odradil je tak od páchání zločinů. Joy mezitím začne připadat těhotenství dlouhé, takže vymýšlí, jak uspíšit porod… Nová řada amerického komediálního seriálu (2007). Hrají J. Lee, E. Suplee, J. Presslyová, N. Velazquezová, E. Steeples a další

Popis

Ředitel věznice chystá výchovný program s názvem „Výchovný šok“. Budou s vězni navštěvovat školy, aby odradili děti od zločinu. Když mu s programem Earl pomůže, dostane další certifikát na zkrácení trestu, tentokrát o 5 týdnů. Má si vybrat další 3 pomocníky. Nejprve se však musel postarat o Randyho, který není zrovna nejlepší bachař, a vězni ho občas využívají ve svůj prospěch. Proto chce mít Randyho co nejblíže u sebe, aby na něho mohl dohlížet. Domluví s ředitelem, aby ho vzal taky do programu.

Joy to také nemá lehké. Jelikož čeká dítě Liberty a Ray Raye, musí se podřídit jejich požadavkům – žádné kouření, nezdravé jídlo, nesmí nosit tanga a další věci. Joy chce jít na předčasný porod, ale Liberty to nechce dovolit.

Earl si mezitím vybral 3 vězně do svého týmu, se kterým budou objíždět školy. Ředitel ještě chce, aby do povídek zapracovali zelené poselství – ochranu přírody. Randyho opět přechytračili vězni a spoutali ho jeho vlastními pouty. Earl si s Randym promluví, jestli si nechce najít nějaké lepší místo. Randy se urazí a po hádce začne dělat Earlovi nepříjemnosti. Snížil mu porce jídla a 5 minut před odjezdem do škol ho vyškrtne z programu „Výchovný šok“.

Cestou ze školy Randy vymyslí, že za dobře odvedenou práci vezme vězně na zmrzlinu. Frank zůstane v autě a zbylí 2 vězni šli pro zmrzlinu. Frank se diví, že je Randy pustil samotné a doporučil mu, aby je šel zkontrolovat. Frank mezitím utekl. Ředitel chce, aby ho Earl s Randym do 48 hodin našli. V žádném případě se o tom nikdo jiný nesmí dozvědět.

Oficiální popis

Obrázek epizody 3x09VÝCHOVNÝ ŠOK –HOSTUJE CRAIG T. NELSON– Ředitel věznice (Craig T. Nelson) požádá Earla, zda by neutvořil tým vězňů pro program nazvaný „Výchovný šok“. Ti budou strašit děti ve školách, aby nepáchali zločiny a nemuseli jít do vězení. Také žádá, aby do jeho prezentace nějak včlenil „zelené“ zprávy (životní prostředí), jelikož ho o to požádala manželka, která je guvernér. Mezitím se Randy (Ethan Suplee) pohádá s Earlem kvůli sporu o velení a použije své bachařské privilegia k tomu, aby udělal Earlovi ve vězení peklo. Jaime Pressly a Eddie Steeples hrají také.

Hudba (Kompletní seznam hudby)

Screenshoty

My Name Is Earl - Randy budí Earla My Name Is Earl - Ředitel chce Earlovu pomoc My Name Is Earl - Randy není dobrý bachař My Name Is Earl - Liberty a Jay Jay mají velké požadavky My Name Is Earl - Earlova šoková skupina My Name Is Earl - Randy se s Earlem pohádal My Name Is Earl - Randy Earlovi omezuje příděly jídla My Name Is Earl - Earl byl Randym vyloučen ze skupiny My Name Is Earl - Frank je pryč My Name Is Earl - Ředitel je naštvaný

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural Family Guy Lost charmed futurama.sk

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2