Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - 3x06 Frank's Girl / Frankovo děvče [s03e06] | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

3x06 Frank's Girl
(Frankovo děvče)

Základní informace

Obrázek epizody 3x06 Frank's GirlPremiéra: nbc logo 25.10.2007
Scénář: Danielle Sanchez-Witzel
Režie: Eyal Gordin


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 84.2 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Oficiální popis (Prima COOL)

Ve vězení je návštěvní den pro partnerky. Frank je zrovna v „sauně“, a tak požádá Earla, aby to jeho dívce nějak citlivě vysvětlil. Ta se rozzlobí a s Frankem se chce rozejít, jenže Earl Frankovi něco dluží… Nová řada amerického komediálního seriálu (2007). Hrají J. Lee, E. Suplee, J. Presslyová, N. Velazquezová, E. Steeples a další

Popis

Ve vězení je návštěvní den pro manželky, kdy za vězni mohou přijít jejich manželky nebo přítelkyně. Frank je na samotce a proto se nemůže sejít se svou holkou Billie. Proto chce po Earlovi, aby šel místo něho a vyřídil ji, že ji má Frank rád. Earl se s Billie tedy setká a vyřídí vzkaz od Franka. Billie se ale chce s Frankem rozejít, kvůli Earla si myslí, že už ji nemiluje.

Earl si ve vězení sepíše nový seznam, protože starý mu zabavili a 4 položka je „Billie se rozešla s Frankem kvůli mě“. Taky hned řekne pravdu Frankovi a ten se z toho sesype. Mezi Joy a Catalinou dochází ke sporům, Catalina si z Joy dělá srandu kvůli jejímu těhotenství a navíc ji vydírá pomocí intimní fotky.

Earl se rozhodne najít novou holku pro Franka. Navrhne, aby zkusil hledat v seznamu žen, které touží po vězních. Frank do toho ale nechce jít sám a trvá na tom, aby do toho šel i Earl. Joy se snaží být milá na Catalinu, ale moc to nepomáhá. Fotku ji nechce vrátit.

Frank nechá udělat billboard se svou nahou fotkou a vzkazem pro Billie. Ta za ním přijde do vězení. Earl se s ní setká a zjistí, že úplně změnila život, začala opět studovat školu atd. Když se seznámila s Frankem, tak se dala na špatnou stranu, začali spolu krást a dělat další nezákonné činy.

Earl vysvětlí Frankovi vše o Billie, jak opět studuje a už nepáchá trestné činy. Ten uzná svou chybu a s Billie se rozejde, protože s ním by zase jen kradla a nevedla normální život.

Oficiální popis

Obrázek epizody 3x06ROZCHOD –HOSTUJE MICHAEL RAPAPORT– V Camdenském vězení je manželský návštěvní den. Od té doby, co Earl (Jason Lee) nemá nikoho, kdo by ho navštívil, Frank (Michael Rapaport) se ho zeptá, jestli by se nesešel s jeho dívkou a nevysvětlil jí, proč nemůže přijít. Ta se s Frankem rozejde, když pozná Earla a ten cítí, že jeho práce je dát je oba zase dohromady. Mezitím se Joy (Jaime Pressly) dostane do nepříjemné situace s Catalinou (Nadine Velazquez). Ethan Suplee a Eddie Steeples hrají také.

Zajímavosti

Hudba (Kompletní seznam hudby)

Screenshoty

My Name Is Earl - Frank chce po Earlovi, aby vyřídil vzkaz My Name Is Earl - Mezi Joy a Catalinou to vře My Name Is Earl - Catalina vyfotila Joy v nevhodnou dobu My Name Is Earl - Billie s Frankem My Name Is Earl - Earlův seznam ve vězení My Name Is Earl - Video do seznamky My Name Is Earl - Earl s 'přítelkyní(em)' My Name Is Earl - Frank nechal udělat billboard My Name Is Earl - Billie Earlovi pověděla svůj příběh My Name Is Earl - Frank se s Billie rozešel

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural baner www.prison-break.cz charmed futurama.sk Chuck

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2