Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - 3x05 Creative Writing / Kurz tvůrčího psaní [s03e05] | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

3x05 Creative Writing
(Kurz tvůrčího psaní)

Základní informace

Obrázek epizody 3x05 Creative WritingPremiéra: nbc logo 18.10.2007
Scénář: Bobby Bowman
Režie: Chris Koch


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 85.8 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Oficiální popis (Prima COOL)

Earl se přihlásí do vězeňského kurzu tvůrčího psaní, ale ukáže se, že popustit uzdu představivosti pro něj není tak jednoduché… Nová řada amerického komediálního seriálu (2007). Hrají J. Lee, E. Suplee, J. Presslyová, N. Velazquezová, E. Steeples a další

Popis

Earl se přihlásil do vězeňského kurzu tvůrčího psaní. Myslí, že mu to pomůže dostat se pryč z vězení – alespoň v jeho mysli. Lektorka dala vězňům za úkol napsat nějakou povídku, kde bude každý hlavní postavou. Earlovi se nápad zalíbí. Později si však uvědomí, že není tak jednoduché napsat nějaký příběh. Sonny se svěří, že jeho povídka bude o tom, jak mlátí gymnastu. Poradí Earlovi, že má zavřít oči a příběh ho hned napadne. Proto se Earl ponoří do svých myšlenek, ale jediné co ho napadne je gymnasta ze Sonnyho povídky.

Earl řekne o úkolu Randymu a tomu se zalíbí možnost napsat si svůj vlastní příběh a hned se dá do psaní.

Randy je superhrdina. Dozví se, že Earl je v potížích a tak ho jde zachránit. V Krabí boudě ho zajal chlapík s rohem na čele. Earl se s pomocníkem zmenšil, dostal se dovnitř a tam všechny přemohl a osvobodil Earla s Catalinou.

Randy svůj příběh ukáže Earlovi a ten je překvapený, že ho dokázal tak rychle napsat. Proto jde zkusit napsat znova svůj příběh. Pořád ho však napadal jen gymnasta. Uběhlo pár dní a Earl pořád neměl nic.

Také Joy se ponořila do své představivosti a píše pohádku pro své děti, aby už nezlobily. Dětem ukáže, jak dopadnou, když se nebudou učit a psát úkoly – ukáže jim Earla. Taky jim ukáže špinavého Randyho, aby věděli, jak dopadnou, když se nebudou koupat. Bůh Randyho zabil.

Když děti slyšely Joyinu povídku, hned se začaly chovat lépe. Také Darnell sepsal svůj vlastní příběh – formou písničky. Zpívá o krabech, že je mu líto je zabíjet pro jídlo a chce, aby lidé respektovali zvířata.

Nakonec i Catalina sepsala své příběhy. Vymyslí si telenovelu s názvem „Catalina, žena tisíce slz“. Catalina naposledy tančí, aby osvobodila svého bratra, kterého drží únosci. Tam ji však uvidí Javier, kterého si má další den brát. Chce se s ní rozejit, ale nakonec se udobří.

Earl pořád neměl nic a pomalu se blížil den, kdy měl každý prezentovat svůj příběh. Nakonec vymyslel úplně obyčejný příběh, kdy sedí s kamarády v Krabí boudě. Jeho příběh se všem velmi líbil.

Oficiální popis

Epizoda 3x05 fotoUVĚZNĚNÝ –HOSTUJE MIGUEL VARONI– Earl navštěvuje ve vězení kurz, který se soustředí na tvůrčí psaní (sloh). Když učitel zadal posluchačům za úkol napsat povídku, Earl si uvědomí, že psaní je těžší, než očekával. Earl o úkolu řekne Randymu (Ethan Suplee) a tomu se zalíbí představa tvorby fiktivního světa. Catalina také napíše svůj příběh. Napsala ho na dolarové bankovky a jedná se o telenovelu, ve které se zamiluje do muže jménem Javier (Miguel Varoni). Brzy mají všichni z party nějaký příběh ale Earl má pořád prázdný papír. Nakonec Earl zjistí, že nejlepší příběh nevyžaduje hodně představivosti. Jaime Pressly, Eddie Steeples a Nadine Velazquez také hrají.

Hudba (Kompletní seznam hudby)

Screenshoty

My Name Is Earl - Earl se přihlásil do kurzu psaní My Name Is Earl - Gymnasta v Earlově představivosti My Name Is Earl - Randy superhrdina My Name Is Earl - Randy všechny zachránil My Name Is Earl - Joy ukazuje dětem, jak dopadnou, když se nebudou učit My Name Is Earl - Joy u Boha My Name Is Earl - Darnell nerad zabíjí kraby My Name Is Earl - Videoklip Darnella My Name Is Earl - Catalina ve své telenovele My Name Is Earl - Earl má konečně příběh

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural Family Guy Lost Chuck charmed

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2