Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - 2x22 Get a Real Job / Sháním práci [s02e22] | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

2x22 Get a Real Job
(Sháním práci)

Základní informace

Obrázek epizody 2x22 Get a Real JobPremiéra: nbc logo 3.5.2007
Scénář: Greg Garcia
Režie: Ken Whittingham


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 88.5 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Oficiální popis (Prima COOL)

Earl a Randy si našli konečně práci, vykládají v obchodě zboží z kamionů. Jak to dopadne, když se Earl rozhodne, že by chtěl být raději prodavačem? Americký komediální seriál (2007). Hrají E. Suplee, J. Lee, N. Velazquezová a další

Popis

Randy s Earlem se chystají do nové práce. Budou pracovat ve skladu, kde celý den nakládají a vykládají zboží z dodávek. Joy se dozví, že ji za týden čeká soud. Celkem ji to překvapilo, myslela, že to je uzavřené, když jí umřel svědek.

Earl dostal za úkol přivést do prodejny nový typ spotřebiče. Když tam přišel a uviděl prodavače v hezkých košilích, uvědomil si, že by tady chtěl pracovat. Ostatní spolupracovníci ze skladu ale myslí, že se tam nedostane. Ještě nikdo se nedostal ze skladu do prodejny.

Joy se začíná připravovat na skutečnost, že by mohla skončit ve vězení. S pomocí Cataliny se učí španělsky, aby se ve vězení domluvila s gangy. Prodala auto, verandu, aby měla rodina peníze. Earl začal více pracovat, aby si ho všiml vedoucí obchodu. Chodil do práce dříve, učil se popisy k výrobkům. Ostatní ze skladu se s ním kvůli tomu přestali bavit.

Jednou přišel do práce a ve skřínce ho čekalo překvapení – uniforma prodavače. Zatím jen na zkoušku, aby byl prodavačem, musí do týdne prodat zboží za 5000$. Ani ostatní prodavači mu to neulehčovali a nechtějí mezi sebou někoho ze skladu.

Crabman se probudí a Joy je pryč, nechala po sobě videokazetu, kde na které vysvětluje, že utíká do Mexika, protože má strach, že by šla do vězení.

Poslední den přijde do obchodu stará paní. Earl zatím nic neprodal a tak mu ji ostatní prodavači ze srandy přenechají. Paní však kupuje spoustu spotřebičů pro místní kostel. To je ideální příležitost pro Earla. Skladníci mu ale nechtějí zboží přivést z dodávky, protože venku prší. Proto Earl všechno vyložil sám, a když šel podepsat s paní smlouvu, tak ta ji už podepsala s druhým prodavačem – Rickem. Earl neprodal zboží za určenou částku a šel vrátit uniformu prodavače. V tom si ale všichni ze skladu přišli koupit nějaký spotřebič a pomohli tak Earlovi s kariérou prodavače.

Oficiální popis

Obrázek epizody 2x22DIVÁCI SI MOHOU ČICHNOUT A SMÁT SE PŘI SLEDOVÁN0 TÉTO SUPER EPIZODY A ZAŽÍT TAK JEDINEČNÝ INTERAKTIVNÍ ZÁŽITEK. Na novinových stáncích a předplatitelům magazínu TV Guide bude k dispozici speciální voňavá karta. Při sledování ucítíte vůni akce spolu s Earlem a jeho přáteli. V této epizodě se Earl střetne s opožděnými potížemi růstu, když se rozhodne získat skutečnou práci ve skladu a jeho kvalifikace prodavače je zpochybňována. Mezitím Joy učiní další nerozumné rozhodnutí, když se bojí nadcházejícího soudu. Eddie Steeples, Nadine Velazquez a Ethan Suplee hrají také.

Zajímavosti

Seznam (Kompletní seznam + význam ikonek)

Hudba (Kompletní seznam hudby)

Screenshoty

My Name Is Earl - Earl s Randym první den v práci My Name Is Earl - Joy se dozvěděla o soudu My Name Is Earl - Earl s Randym ve skladu My Name Is Earl - Život prodavačů se Earlovi zalíbil My Name Is Earl - Joy se učí španělsky My Name Is Earl - Joy koupila Crabmanovi dárek My Name Is Earl - Prodavači zpochybnují Earla My Name Is Earl - Joyin vzkaz Crabmanovi My Name Is Earl - Earl vykládá zboží v dešti My Name Is Earl - Skladníci pomohli Earlovi v kariéře

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural charmed Lost Banner simpsonovci.com Chuck

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2