Skočit na obsah, skočit na navigaci

Greg Garcia hovoří o epizodě „2×22 Get a Real Job“ | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

Greg Garcia hovoří o epizodě „2×22 Get a Real Job“

Greg GarciaGreg Garcia, tvůrce My name is Earl, odhaluje, kde vzal inspiraci k epizodě 2×22 Get a Real Job.

Minulý týden se vysílala již druhá část ze tří finálových epizod. V této Epizodě získává Earl práci. Odlišného na této epizodě je to, že jsou k ní v USA k dispozici Laugh 'N Sniff karty.

Vždy jsem byl fandou Johna Waterse a jeho filmu Polyester, který uvedl tzv. „Odoramu“, což byly vonící karty. Když John hostoval v Earlovi (v epizodě 2×14 Kept A Guy Locked In A Truck jako vedoucí pohřebního ústavu), zeptal jsem se ho, jestli by se zlobil, kdybych mu jeho nápad ukradl. Odpověděl, že to nebyl jeho původní nápad a ať klidně pokračujeme. Kvůli výdajům na výrobu karet jsme potřebovali sponzora, a proto jsme se spojili s TV Guide a Oreo. Také jsme věděli, že se epizoda bude vysílat 3. května.

Bylo nám nabídnuto, že můžeme použít 6 různých vůní a my scénáristé jsme je museli vybrat ze seznamu asi 30 vůní a včlenit je nějak do děje epizody (kvůli ceně jsme měli jen 30 variant, nemohli jsme si dovolit najmout chemika, který by nám vytvořil speciální vůni na míru). Když to dělal Johna Waters, tak použil odporné vůně, ale to my jsme nechtěli.

Greg, Jason, Mark
Mark Buckland, Jason Lee a Gregory Thomas Garcia

Seznam nám dal parametry a nemohli jsme mít žádnou šílenou či náhodnou vůni. Pořád dokola jsme psali, to co už jsme měli. Například jsme použili vůni nového auta pro nafukovací panu, kterou Joy (Jamie Pressley) koupila pro Crabmana (Eddie Steeples). Vůně jsou hezky přesné a je zábava s nimi sledovat epizodu.

Také mám hodně rád film Rudy (1993), u kterého jsem se hodně smál a myslím, že je vynikající. Mimo vonící karty má tato epizoda další cool prvek. Věnujeme v ní poctu Rudymu. Máme dokonce původní osazenstvo z filmu, máme Charles S. Duttona, Seana Astina a Chelcie Rosse. V epizodě jsou 3 momenty, kdy se snažíme napodobovat Rudyho a bylo ohromné sledovat, jak herci společně obnovují scénky z filmu.

Uvedu jeden příklad: Earl se rozhodne získat práci, aby mohl pokračovat ve svém dospívání. Jeho první práce byla ve skladu. Když se dostane do prodejny a uvidí tam prodavače s košilemi a vázankami, rozhodne se: „To je to, co já chci“. Jeho kolegové ze skladu mu říkají: „Tam se nikdy nedostaneš, sice máš svoji zkoušku GED, ale všichni prodavači mají vystudovanou školu“. A tak stejně jako Rudy, tak i Earl má svůj sen, přestože mu všichni říkají, že je nereálný. Dutton hraje vedoucího skladu, Ross majitele prodejny a Astin jednoho z prodavačů. Já jsem od nich dostal podepsaný plakát a je hodně pěkný.

Greg, Jamie
Jaime Pressly a Gregory Thomas Garcia

Jestliže diváci viděli Rudyho, líbil se jim a pamatují se na něho, tak jim to skutečně přidá zvláštní význam při sledování této epizody. Ale můžete se na epizodu těšit i bez toho, abyste viděli Rudyho, nebo vlastnili Laugh 'N Sniff kartu. Zprávy s čísly vůní budou nenápadná a nebudou rušit.

Natáčení bylo snadné, ačkoli jsme toho natočili více a museli jsme soustu věcí vystříhat. Nemohly to být ale scény, které souvisely s Laugh 'N Sniff kartou. Už vás nechci otravovat touto epizodou, snad mám jen jedno upozornění, že jedna z vůní nemusí odpovídat tomu, čím ji ve skutečnosti nazýváme.

Přeloženo volně z tohoto článku na serveru TVguide. Fotky © WireImage.com.

Autor: Jasper | Diskuze (0) | 11.5.2007 | Zdroj: TVguide

Diskuze

Nový komentář

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural charmed Family Guy baner www.prison-break.cz Lost

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2