Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - 2x15 Foreign Exchange Student / Zahraniční student [s02e15] | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

2x15 Foreign Exchange Student
(Zahraniční student)

Základní informace

Obrázek epizody 2x15 Foreign Exchange StudentPremiéra: nbc logo 1.2.2007
Scénář: Mike Marino
Režie: Marc Buckland


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 87.1 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Oficiální popis (Prima COOL)

Earl se chce omluvit bývalému spolužákovi, kterého v dětství šikanoval. Jak se Francouz Pierre zachová, až se setká tváří v tvář se svým dávným utlačovatelem? Americký komediální seriál (2006). Hrají E. Suplee, J. Lee, N. Velazquezová a další

Popis

Earl posílá dopis do Francie. V mládí chodil s Earlem do třídy Pierre, který byl výměnný student z Francie. Earl si z něho dělal srandu a šikanoval ho. Jednou si z něho udělal srandu naopak Pierre, ale Earlovi se to nelíbilo a pod nátlakem Pierre odjel domů do Francie.

Randy se připravuje na noc v novém bytě s Catalinou. Hned jak Pierre přiletí na Earlovo pozvání, dá Earlovi ránu a hned chce odletět zpátky. Proto mu Earl ukradl pas, aby mohl vyškrtnout jeho položku ze seznamu, protože mu chce ukázat Ameriku. Pierra bylo ale těžké něčím potěšit. Zalíbila se mu Catalina, což se naopak nelíbilo Randymu. Ten proto Pierra napadl a ten utekl. Kvůli tomu se pak pohádal s Earlem. Earl mu vytkl, že ještě Catalině neřekl, co k ní cítí a že to je stejně jen manželství kvůli zelené kartě.

Randy potom Catalině poví, co k ní doopravdy cítí. Ta mu odpoví, že ho taky miluje, ale jenom aby ho neztrapnila před tolika lidmi. Joy ji poradí jak z problému ven. Musí se s Randym vyspal, ale před tím se nesmí mýt a holit a Randy se s ní pak rozejde sám.

Pierre se Earlovi svěří, že jel do Ameriky kvůli ženám. V mládí mu Earl překazil líbací soutěž se spolužačkami. Tak mu Earl pomohl najít všechny bývalé spolužačky, aby je mohl políbit. Catalina se připravovala na nos s Randym. Nalepila si umělé ochlupení, jedla cibuli a potřela se rybou. Joyina rada vyšla, Randy hned pospíchal pryč. Catalině se to ale líbilo a nakonec nechtěla, aby Randy odešel. Ten ale odešel.

Oficiální popis

Obrázek epizody Foreign Exchange StudentJako dítě Earl týral výměnného studenta Pierra (hostující hvězda Ernie Grunwald) z Francie. Ten byl tak vystrašený, že se vrátil zpět do Francie. Aby Earl mohl vyškrtnout číslo 44 ze svého seznamu, rozhodne se dostat Pierra zpátky do Ameriky a ukázat mu co vše se mu zde nabízí. Vztah mezi novomanžely Randym a Catalinou nabírá na obrátkách a to způsobem, který by nikdo nečekal.

Zajímavosti

Seznam (Kompletní seznam + význam ikonek)

Hudba (Kompletní seznam hudby)

Screenshoty

My Name Is Earl - Malý Pierre přijel na výměnný pobyt My Name Is Earl - Earl ho šikanoval My Name Is Earl - Earl posílá Pierrovi dopis My Name Is Earl - Randy se směje, když si představí, že bude spát s Catalinou My Name Is Earl - Pierre dal Earlovi hlavičku My Name Is Earl - Earl ukazuje Pierrovi krásy Ameriky (lom) My Name Is Earl - Chechtací břicho My Name Is Earl - Catalina to nemyslí moc vážně My Name Is Earl - Pierre se spolužačkou My Name Is Earl - Catalina se připravuje na Randyho

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural Banner simpsonovci.com Family Guy futurama.sk Chuck

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2