Skočit na obsah, skočit na navigaci

Postava - Joy Turner (herec Jaime Pressly) | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

Joy Turner (Jaime Pressly)

Základní informace

Joy TurnerPostava: Joy Turner
Herec: Jaime Pressly


Popis postavy

Život Joy

V roce 1999 byla Joy Darville v jiném stavu a svobodná. V Krabí boudě viděla Earla a s kamarádkami na něj udělali past. Opili ho, jeli do Las Vegas, tam ještě než Earl vystřízlivěl, proběhla svatba a byla Joy Hickey. Otce dítěte si nepamatovala, jen věděla, že jezdil s autem Ford. Proto pojmenovali dítě Dodge. V té době si našla Joy milence Darnella, který pracoval v Krabí boudě, a otěhotněla s ním. Earl myslel, že to bude jeho dítě, a když při narození viděl, že má tmavou pleť, tak mu to nevadilo a pojmenoval ho Earl Jr. A dokonce před rodiči Joy předstírali, že je jejich. V roce 2005, kdy ležel Earl v nemocnici, tak se s ním rozvedla a vzala si Darnella Turnera. Od tohoto okamžiku je Joy Turner.

V té době Joy věřila, že má nárok na Earlův majetek, pokud zemře. Proto se ho pokoušela všemi možnými způsoby zabít. Nechala toho, až jí Earl řekl o nově sepsané závěti. Nicméně i pak mu ještě udělala pár naschválů, kdy mu posprejovala auto, nebo uspořádala svou svatbu v den Earlových narozenin, na kterou pozvala všechny jeho známé.

Soud

Joy si vydělává peníze legálně ve svém kosmetickém salónu, ale taky nelegálně kradením různého zboží a podvody. Za krádež dodávky byla odsouzena, protože to byl již 3 její přestupek proti zákonu (v minulosti ještě padělání peněz a napadení policejního důstojníka). Na kauci byla propuštěna z vězení, ale její případ se dále řeší. Od té doby již nesmí krást. Našla si právníka a připravuje se na soud. Kvůli tomu musí jít na kurz sebeovládání a pak taky začít brát prášky na uklidnění. Má velmi ráda svoje děti i manžela Darnella.

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural charmed Chuck futurama.sk Banner simpsonovci.com

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2