Skočit na obsah, skočit na navigaci

Postava - Catalina Aruca (herec Nadine Velazquez) | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

Catalina Aruca (Nadine Velazquez)

Základní informace

Catalina ArucaPostava: Catalina Aruca
Herec: Nadine Velazquez


Popis postavy

Život Cataliny

Catalina Aruca je služebná hispánského původu v motelu, kde Earl a jeho bratr Randy bydlí. Do Ameriky vstoupila ilegálně 1.  ledna 2000. Její příjmení nebylo v seriálu nikdy řečeno. Bylo zveřejněno až ve speciálním díle „Bad Karma“, který byl na DVD jako bonus. Její matka je mrtvá (podle jejich slov to bylo kdo z koho), otec taky (zabil ho její bratr) a má ještě i další bratry, z nichž některé od poslední záplavy nikdo neviděl. V jednom díle se zmínila, že také někoho zabila, ale hned to zamluvila.

Kromě hotelu pracovala měsíc taky jako tanečnice v Club Chubby. Při jednom vystoupení se to jednomu divákovi tak líbilo, až dostal infarkt a umřel. Tak si dala slib, že už nikdy nebude tančit. Později se ale ukázalo, že ten mrtvý muž byl majitel manufaktury pro přistěhovalce a jeho smrtí se tam zlepšily pracovní podmínky. Proto zase začala občas tančit. Mezi ní a Joy panuje nenávist. Obě se nemají rády už od prvního dne, kdy se viděli. Přesto ale Catalina pomohla dostat Joy z vězení. Catalina má strach z hadů a únosů.

Svatba

Do Cataliny se zamiloval Randy hned první den, co jí viděl. Ve druhé řadě byla Catalina deportována ze země. Earl s Randym si pro ni jedou. Randy si ji nakonec vezme, díky čemuž dostane zelenou kartu a může se vrátit legálně do USA. Nyní má tedy jméno Catalina Hickey.

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural baner www.prison-break.cz futurama.sk Banner simpsonovci.com Chuck

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2