Skočit na obsah, skočit na navigaci

Fórum - Off-topic - Seriál Arrested Development - DOPORUČUJU! - Strana 1 | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

Off-topic - Seriál Arrested Development - DOPORUČUJU!

Funkce fóra

Příspěvky

1.6.2008 11:09

BugHer0 avatar

BugHer0

Zdravím, lidi.
Mám po maturitě a tak jsem hledal něco, k čemu bych mohl dělat titulky. Našel jsem tenhle skvělej sit-com. Už vyšly tři série a vyhrálo to dokonce Emmy za nejlepší komediální seriál. Bohužel to skoro nikdo nezná.

Český titulky byly jen k prvním čtyřem dílům a pak dlouho nic, tak jsem se do toho včera pustil sám. Moje titulky k pátému dílu se za chvíli objeví na titulky.com a budu překládat i dál.

Jestli jste byli spokojeni s mým překladem Earla, tak zkuste kouknout i na Arrested Development a napište, jak se vám to líbí. Od 5. dílu překládám já. ;-)

Odkaz na serialzone:
http://www.serialzone.cz/…development/

IMDB (9,7/10 z 26 000 hlasů!!!)
http://www.imdb.com/…e/tt0367279/

Snad se vám to zalíbí a budem se do 4. série Earla vídat u tohohle seriálku ;-)

CZ titulky k prvním pěti dílům:
http://titulky.com/index.php?…

Naposledy upraveno 1.6.2008 12:35


7.6.2008 13:28

Gunlok avatar

Gunlok

Ahoj,
už kvůli tomu, že to překládáš Ty, jsem začal sledovat tenhle seriál. Podle mě to není zrovna největší pecka (vyděl jsem ale jen pár dílů, takže těžko soudit), ale rozhodně to stojí za shlídnutí.

Chtěl bych se Tě hlavně zeptat, jestli neplánuješ nějaký web o seriálu nenbo alespoň nějaké místo, kde by byl zveřejněn stav překladu momentálního dílu a čas kdy asi tak bude.

Díky Gunlok


7.6.2008 13:54

BugHer0 avatar

BugHer0

→ Gunlok:
Možná to není pecka, ale mě to chytlo dost. Koliks viděl dílů? Já už končím první sérii, pže toho chci vidět co nejdřív, abych nezačal překládat seriál z kterýho pak po pár dílech bude nějakej odpad.

Bohužel neumím dělat webovky, takže nic neplánuju. Leda nějakej trapnej blog bych mohl. :-) V překladu budu pokračovat a asi se ke mně přidá ještě kámoš. Akorát budu mít teď ještě přijímačky, doučuju a překládám Survivora, takže zatím není tolik času. 6. díl mám asi ze třetiny…


7.6.2008 16:30

Gunlok avatar

Gunlok

Zatím jsem shlédl jen čtyři díly, teď jsem si chtěl pustit pátý, ale mám jinou verzi na kterou Tvoje titulky nepadnou.

Musím říct, že s každým dílem se mi to líbí víc. Ve čtvrtém díle se mi to už docela dost zalíbilo. Uvidím jak to budeš stíhat s titulkama, případně bych se asi přinutil to projet bez nich :-).

Pokud by jsi měl zájem, mohli bychom se domluvit – vytvořit web bych zvládnul, ale momentálně mám také docela dost práce ve škole.


10.7.2008 15:35

Maxmillian avatar

Maxmillian

Hmm, tak měsíc uběhl a titule nikde.. což mne přicedlo k tomu, abych se do toho taky pustil..Takže až si přečasuji ty titule od BugHer0 (mám totiž dvdripy a ty tvoje mi hold nepasují), tak začnu taky překládat..


10.7.2008 22:04

pan Žalud avatar

pan Žalud

Jo, je to docela dobrý. Už jsem viděl 5. díl,ale potřeboval bych už titulky k 6-týmu. Udělejte je teda please… Díky kluci a nezapomeňte si mejt žalud každý večer…


19.7.2008 11:35

lukop avatar

lukop

Nazdar ľudia. Nooo tiež pozerám, že s titulkami sa nerobi asi nič, tak vam aspon poradim, že anglicke titulky sú na http://www.titulkykserialum.net/ Prekladal by som ich aj sam ale nesom až taky dobry v angličtine. Dúfam, že sa s tym už niečo spraví lebo sa nemôžem dočkať dalších časí (s titulkami) ;-)


21.7.2008 06:13

BugHer0 avatar

BugHer0

6 díl už mám rozpřeloženej… akorát není moc času. Každej den makám na brigádě ve stavebnictví a chodím domů utahanej. Ale zkusím to dodělat co nejdřív. Vydržte.


28.10.2008 12:05

haXis avatar

haXis

ahoj, mohl bys nekam nahodit ten 6. dil? ja bych to kdyztak doprelozil. Asi se pustim i do ostatnich dilu, kdyz se toho u nas nikdo nechyta.


28.10.2008 23:05

BugHer0 avatar

BugHer0

Já plánoval, že až skončí 4. sérka Earla, tak začnu makat na tomhle… Kouknu se, jestli je někde na disku najdu. Nebo jestli máš nějaký zkušenosti s překladem, mohli bysme jet ve dvou v týmu. To bych to možná stíhal zároveň s Earlem.


30.10.2008 20:59

duxmealux avatar

duxmealux

A odkud to stahujete,je to na něčem aspon trochu rychlym,třeba czshare nebo hellshare?


30.10.2008 22:45

BugHer0 avatar

BugHer0

Já to myslím stahoval z rapidu.


3.11.2008 23:20

BugHer0 avatar

BugHer0

Dobré zprávy pro těch pár lidí, co začali na seriál koukat. Nejspíš jsem přemluvil kámoše, aby mi začal pomáhat s překladem. Takže budeme překládat ve dvou a 6. díl čekejte zřejmě již o víkendu. Asi to nebudem stíhat rychlostí jeden díl týdně, ale uvidíme.


8.11.2008 01:15

BugHer0 avatar

BugHer0

Takže 6. díl dám na titulky.com už zítra. :-) Ten jsem ještě překládal sám a od příštího týdne na tom začnem dělat s kámošem ve dovu. Těšte se a stahujte. ;-)


10.11.2008 10:36

BugHer0 avatar

BugHer0

titulka k 6. dílu:
http://titulky.com/…6-117796.htm


» Další stránky:

Celkem příspěvků: 17

1 2 »

Zaslat odpověď

Odpověď

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural Banner simpsonovci.com Lost futurama.sk Family Guy

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2