Skočit na obsah, skočit na navigaci

Fórum - Off-topic - Představte se - Strana 1 | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

Off-topic - Představte se

Funkce fóra

Příspěvky

19.5.2007 11:36

Kalen avatar

Kalen

Napište každý stručný medailonek o sobě, co děláte, kde žijete, záliby atd, atd. Ať víme s kým tady kecáme :D


19.5.2007 11:54

SaCR.KeeN avatar

SaCR.KeeN

LoL. Hlavně že to píše anonym :D:D:D


19.5.2007 12:35

Kalen avatar

Kalen

To neva ne :D Ale tak začnu. Pokouším se studovat VUT FIT Brno. Jinak pokud nejsem na kolejích, tak bydlím v Písku. Baví mě pc hry, hlavne RPG. Taky filmy a seriály (překvapivě). Z ostatních aktivit jízda na kole :D Poslední dobou začínám s horolezectvím, ale zatím jen na stěně :D Piju všechno co teče :D


19.5.2007 13:16

BugHer0 avatar

BugHer0

Takže stručně :-D

Nick: BugHer0
Jméno: Vojta
Věk: 18

Bydliště: Chlumec nad Cidlinou (kousek od HK)

Povolání: student Gymnázia Nový Bydžov

Zájmy: Práce na PC, brouzdání po netu, stahování a následné sledování seriálů, poslouchání hudby, sport (v TV hlavně hokej a fotbal), jízda na kole atd.

Hudba: Poslouchám převážně kvalitní pop, hip-hop, rap, rock.
Interpreti: Mika, Lilly Allen, Joss Stone, Ciara, Black Eyed Peas, The Game, Xzibit, 50 Cent, Ludacris, Kanye West, Flipsyde, Fort Minor, Avant, Fatboy Slim, Jojo…je toho hodně Wink

Internet: Jsem on-line skoro pořád. Asi před rokem jsem na naprosté minimum omezil hraní na PC a teď už využívám PC spíš na sledování seriálů a filmů, stahování, překlad, práci ve Photoshopu atd. Mám wi-fi a ještě nedávno jsem byl adminem českých stránek tipovací soutěže.

Jazyky: Angličtina mě bavila vždycky a učím se i hodně mimoškolně sledováním filmů a seriálů v originálním znění, posloucháním americké a anglické hudby, čtením anglických webovek a časopisů atd.
Jako druhý jazyk mám ruštinu, protože němčinu z celého srdce nenávidím! Ruština mě bavila 2 roky, ale po změně vyučujícího šla zábava stranou a je to nuda a nuda, takže se logicky dostavilo i zhoršení prospěchu.

Filmy: Forrest Gump, Saw, Seven, Lord of war (nesnášim název Obchodník se smrtí Very Happy ), Pán prstenů, Rain man, Skála…

Seriály: My Name Is Earl, Heroes, Prison Break, LOST, IT crowd, Rome, Family Guy, Eureka, How I Met Your Mother, Grey´s Anatomy…

Překlad: S tvorbou titulků jsem začal díky již zmíněnému seriálu My Name Is Earl. 1. série měla výborné titule od JaneWalk, ale u druhé se často autoři střídali a titulky postrádaly kvalitu nasazenou první sérií. U dílu 2×14 jsem to nevydržel a když se téměř 2 týdny (v té době již vyšel další díl) neobjevily od nikoho české titulky, řekl jsem si, že to zkusím. Zkusil jsem a přeložil jeden díl, dva díly…začlo mě to bavit a teď už jsem sólově přeložil jako stálý překladatel 9 dílů.


19.5.2007 14:00

pultario avatar

pultario

jméno: Petr P.
Titul: skoro Bc.:)-(3.ročník VUT Brno FAST + úspěšně zvládnutá SPSŠ stavební HK)
Bydliště: NECHANICE střed mezi Novým Bydžovem a HK-východočeský kraj..tím zdravím BugHerO-a..:)
Mrtě zavislej na seriálech:My Name Is Earl, LOST, Prison Break, How I Met Your Mother, IT Crowd, Dexter, SCRUBS, Futurama…
toť vše…


19.5.2007 15:15

shadow.wizard avatar

shadow.wizard

meno: matus m.

povolanie: ziak SSOS Elba v Presove (vych. Slovensko) – odbor Technicko Informacne Sluzby v Elektrotechnike…

zaluby: Internet, PSP, PC, Filmy, Serialy a kvalitna hudba…

hudba: hlavne US Hip Hop, Rap a R & B – hlbsie asi teraz najviac T.I., Kanye West, Chamillionaire a podobne… neznasam SK a CZ Rap… su to ludia co o zivote a Rapovani vedia kkt…

serialy: MNiE, Heroes, Prison Break, Lost a mnohe ine hlavne zrusene serialy…

filmy: akcne, komedie, dokumenty…

sport: hlavne hokej a obcas futbal…


19.5.2007 15:35

BugHer0 avatar

BugHer0

-> pultario:
Taky zdravim :-) Do NB chodim na gympl do V.C…možná sem tě někdy potkal i když Nechanicema jsem jen projížděl jednou s Autoškolou.


15.8.2007 12:32

Pikkart avatar

Pikkart

name: Pavel Jan Junior Fabik

Nickname: Pikkart, Lester Ford

Titul: žák 9. řídy ZŠ Dlouhá 56

Bydliště: Nový Jičín

Záliby: Stahování, Serialy(Prison Break, MyNameIsEarl, halo, halo a Chirurgové) a filmy(zahulíme, uvidíme, marinák, Sexy párty)…rád hraju sérii Gothic…hlavne Gothic 3…která mi jedniná chybý…rád hraju s kámošema Baseball a taky jsem karetná podvodníček…


4.10.2007 21:35

pulse avatar

pulse

Jmenuju se Lukáš Vomáčka.
Je mi 15.
Chodím na Gymnázium v Mostě.
Hraju hry na PC (Call of Duty 2), PSP, PS3.
Hudbu neposlouchám.
Ze sportu mám rád fotbal a běh.


12.2.2008 18:24

Biggy avatar

Biggy

Jméno: Vašek
Věk: xx :P

Bydliště: Praha

Povolání: student Střední Školy Aplikované Kybernetiky (Hradec Králové)

Zájmy: Grafika, webdesign, kreslení, seriály, filmy, hry, hudba, programování, angličtina …

Hudba: Poslouchám prostě všechno, co mě nějak zaujme, ovšam vyvaruju se žánrů typu metal, dechovka a podobné

Internet: Na internetu trávím většinu svého času, přes den a to i ve škole jsem prakticky pořád online, pokud můžu. Doma mám wifinu, ale ve škole skvělý 100 Mbit, takže není stahování Earla problém :P.

Filmy: American Gangster, Vykoupení z věznice Shawnshank, Tenkrát v Americe, Příběh z Bronxu, Kmotr, Mafiáni, This Boys Life …

Seriály: My Name Is Earl, Prison Break, LOST, Simpsonovi, 30 Rock, 30 Days, Emergency, CSI: Las Vegas, Myšlenky zločince …

Naposledy upraveno 12.2.2008 18:25


1.8.2010 10:01

T.O.M.M. avatar

T.O.M.M.

Nick: T.O.M.M.
Jméno: TOMÁŠ
Věk: 13

Bydliště: Mělník

Povolání: student

Zájmy: Geocaching,strom­chasing,počíta­če

Hudba:Techno,me­tal,trance, taneční hudba.

Web: www.stormchasing.estanky.cz

Jazyky:Anglič­tina,čeština,slo­venština,
Chorvatština a učím se německy

Filmy: Futurama filmy,stopařův průvodne po galaxii,rrr,

Seriály: My Name Is Earl, futurama,american dad,family guy,it crowd,red dwarf,simpsono­vi,fresch princ,dr.house,co­meback,sponge­bob,top gear.


Zaslat odpověď

Odpověď

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural Family Guy Chuck baner www.prison-break.cz charmed

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2