Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - 1x17 Didn't Pay Taxes / Jak Earl neplatil daně [s01e17] | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

1x17 Didn't Pay Taxes
(Jak Earl neplatil daně)

Základní informace

Obrázek epizody 1x17 Didn't Pay TaxesPremiéra: nbc logo 2.3.2006
Scénář: Michael Pennie
Režie: Craig Zisk


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 86.3 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Oficiální popis (Prima COOL)

Earl si umíní, že splatí vládě daně, které jí dluží. Ukáže se, že je to daleko obtížnější úkol, než myslel… Americký komediální seriál (2006). Hrají E. Suplee, J. Lee, N. Velazquezová a další.

Popis

Earl našel šek z jedné práce, kterou dělali s Randym. Tam dostali i daňové formuláře, aby mohli zaplatit daně, ale ty hned vyhodili.

Earl si připsal na seznam, že neplatil vládě daně. Chce zaplatit, ale úřednice jeho peníze nechce, protože k nim nemá formulář. Proto dal peníze do obálky a vložil ji do schránky pro náměty a připomínky na úřadě. Peníze ale přišly zpět, protože vláda neměla záznam, že by jim Earl něco dlužil. Randy měl nehodu na motorce. Vjel do výmolu. Earla napadlo, jak zaplatit dluh vládě – opraví výmoly na cestě.

Kolem projíždějící policista ale donutil Earla přestat opravovat silnici, protože to mohou provádět jen autorizovaní zaměstnanci vlády. Cestou potkali vězně, kteří vykonávali veřejně prospěšné práce. Earl se domluvil s hlídačem a začal jim pomáhat, aby tak zaplatil svůj dluh na daních. Po výměně stráží odvezli Earla do vězení, protože nový strážný mu nevěřil, že není vězeň. Randy s Earlem vylezou na starou vodní věž, protože za to je pokuta 500$, což je Earlova nezaplacená položka na daních. Byli nahoře celé hodiny, ale nikdo si jich nevšiml. Když kolem letěl vrtulník, začali na něj mívat, ale propadli se do vnitř věže. Viseli tam pár dní a až potom je zachránili. Earl zaplatil pokutu 500$ a mohl si vyškrtnout položku ze seznamu.

Zajímavosti

Seznam (Kompletní seznam + význam ikonek)

Hudba (Kompletní seznam hudby)

Screenshoty

My Name Is Earl - Earl našel starý šek My Name Is Earl - Daňové formuláře vyhodili My Name Is Earl - Randy si koupil moped My Name Is Earl - Úřednice od Earla nechce peníze My Name Is Earl - Policista nevěří, že Earl jen opravuje cestu My Name Is Earl - Earl pomáhal vězňům My Name Is Earl - Strážný si Earla spletl s vězněm My Name Is Earl - Randy s Earlem lezou na vodní věž My Name Is Earl - Oba se propadli do věže My Name Is Earl - Earl mohl konečně zaplatit dluh

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural Chuck charmed baner www.prison-break.cz Family Guy

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2