Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - 1x23 BB / Brok v zadku [s01e23] | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

1x23 BB
(Brok v zadku)

Základní informace

Obrázek epizody 1x23 BBPremiéra: nbc logo 4.5.2006
Scénář: John Hoberg, Kat Likkel
Režie: Victor Nelli Jr.


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 83.1 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Oficiální popis (Prima COOL)

Earl kdysi střelil svou dávnou lásku brokem ze vzduchovky do zadku. Teď to chce napravit. Dozví se ale, že mu dívka daleko víc zazlívá, že její otec věřil Earlovi, a ne jí… Americký komediální seriál (2006). Hrají E. Suplee, J. Lee, N. Velazquezová a další.

Popis

Earl kdysi kradl peníze z parkovacích automatů, a proto je tam teď vrací. Policista mu chce dát pokutu, protože se to nesmí a chce po něm řidičák, který Earl nemá. Joy našla v autě Earlův řidičák a nehodlá mu ho vrátit, pokud neopraví díru ve zdi. Darnell mu pak ale průkaz vrátí.

Earl s Randym jeli na soud zaplatit pokuty. Tam Earl potká Gwen Watersovou. Earl si uvědomí, že musí splnit položku 147 – Střelil Gwen Watersovou do zadku vzduchovkou. Když byl Earl malý, tak ji omylem střelil a pak ještě lhal jejímu tátovi, který byl opilec a uvěřil mu a ne vlastní dceři. Od té doby s tátou nepromluvila. Earl to chce napravit. Najdou jejího tátu, který je zase opilý a vezou ho do města. Ten jim ale uteče zpět. Proto ho uvěznili v jeho přívěsu a celý ho odtáhli před budovu soudu. Když ho Gwen uviděla, byla ráda, že dostal to, co si zasloužil.

Zajímavosti

Seznam (Kompletní seznam + význam ikonek)

Hudba (Kompletní seznam hudby)