Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - 1x24 Number One / První ze seznamu [s01e24] | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

1x24 Number One
(První ze seznamu)

Základní informace

Obrázek epizody 1x24 Number OnePremiéra: nbc logo 11.5.2006
Scénář: Greg Garcia
Režie: Greg Garcia


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 85.8 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Oficiální popis (Prima COOL)

Earl se chystá odškrtnout první položku na seznamu, která je zároveň jeho poslední lumpárnou před výhrou – ukradených deset dolarů. Jenže Earl zjistí, že si za ty peníze chtěl okradený koupit právě onen výherní los… Americký komediální seriál (2006). Hrají E. Suplee, J. Lee, N. Velazquezová a další.

Popis

Darnell se ptá Earla, podle čeho si vybírá, co ze seznamu udělá. Earl mu dovolí něco vybrat a Darnell bez váhání vybere číslo 1 – „Ukradl chlápkovi v obchodě 10 babek“. Z kamerových záznamů Earl zjistil, komu ukradl peníze, ale také že si chlápek chtěl koupit los, ale neměl na něj. Earl si zmíněný los koupil a vyhrál 100000$. Proto vybral všechny peníze z banky a šel je vrátit Paulovi. Randy šel taky, i když nesouhlasil s Earlem. Všechny peníze vrátili a zůstali na mizině.

Earl chce splnit číslo 119 – „Zkazil Joyinu šanci dostat se do umělecké školy“. Joy už nechtěla jít do umělecké školy, ale chtěla, aby jí Earl pomohl s rozšiřováním své nové kariéry. Potřebovala pokusného králíka na piercing.

Earl se snaží splnit něco ze seznamu, k čemu nepotřebuje peníze. Z hotelu je vyhodili, protože neplatili nájem. Poroto chtějí prodat své auto a Earl si jede zatancovat s Maggie a doufá, že jim Karma nachystá něco dobrého. Ráno prodali auto. Earl chce peníze dát Paulovi, protože mu pořád dluží 5000$ a Randy je stále více naštvaný. Paula srazil autobus. Ten jim v nemocnici všechny peníze chce vrátit, protože se mu s penězi staly špatné věci. Nakonec se vše vrátilo do starých kolejí.

Zajímavosti

Seznam (Kompletní seznam + význam ikonek)

Hudba (Kompletní seznam hudby)

Screenshoty

My Name Is Earl - Earl krade 10 dolarů My Name Is Earl - Earl vrátil Paulovi výhru My Name Is Earl - Joy chtěla jít na školu umění My Name Is Earl - Joy testovala na Earlovi piercing My Name Is Earl - Randy našel peníze a jde do obchodu My Name Is Earl - Earl tančí s Maggie My Name Is Earl - Earl prodal auto My Name Is Earl - Randy nechce, aby Earl dal Paulovi další peníze My Name Is Earl - Paula srazil autobus My Name Is Earl - V hotelu se spolubydlícími

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural baner www.prison-break.cz Chuck futurama.sk Family Guy

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2