Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - 1x24 Number One / První ze seznamu [s01e24] | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

1x24 Number One
(První ze seznamu)

Základní informace

Obrázek epizody 1x24 Number OnePremiéra: nbc logo 11.5.2006
Scénář: Greg Garcia
Režie: Greg Garcia


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 85.8 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Oficiální popis (Prima COOL)

Earl se chystá odškrtnout první položku na seznamu, která je zároveň jeho poslední lumpárnou před výhrou – ukradených deset dolarů. Jenže Earl zjistí, že si za ty peníze chtěl okradený koupit právě onen výherní los… Americký komediální seriál (2006). Hrají E. Suplee, J. Lee, N. Velazquezová a další.

Popis

Darnell se ptá Earla, podle čeho si vybírá, co ze seznamu udělá. Earl mu dovolí něco vybrat a Darnell bez váhání vybere číslo 1 – „Ukradl chlápkovi v obchodě 10 babek“. Z kamerových záznamů Earl zjistil, komu ukradl peníze, ale také že si chlápek chtěl koupit los, ale neměl na něj. Earl si zmíněný los koupil a vyhrál 100000$. Proto vybral všechny peníze z banky a šel je vrátit Paulovi. Randy šel taky, i když nesouhlasil s Earlem. Všechny peníze vrátili a zůstali na mizině.

Earl chce splnit číslo 119 – „Zkazil Joyinu šanci dostat se do umělecké školy“. Joy už nechtěla jít do umělecké školy, ale chtěla, aby jí Earl pomohl s rozšiřováním své nové kariéry. Potřebovala pokusného králíka na piercing.

Earl se snaží splnit něco ze seznamu, k čemu nepotřebuje peníze. Z hotelu je vyhodili, protože neplatili nájem. Poroto chtějí prodat své auto a Earl si jede zatancovat s Maggie a doufá, že jim Karma nachystá něco dobrého. Ráno prodali auto. Earl chce peníze dát Paulovi, protože mu pořád dluží 5000$ a Randy je stále více naštvaný. Paula srazil autobus. Ten jim v nemocnici všechny peníze chce vrátit, protože se mu s penězi staly špatné věci. Nakonec se vše vrátilo do starých kolejí.

Zajímavosti

Seznam (Kompletní seznam + význam ikonek)

Hudba (Kompletní seznam hudby)