Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - 1x08 Joy's Wedding / Joy se vdává [s01e08] | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

1x08 Joy's Wedding
(Joy se vdává)

Základní informace

Obrázek epizody 1x08 Joy's WeddingPremiéra: nbc logo 15.11.2005
Scénář: Greg Garcia
Režie: Marc Buckland


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 89.0 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Oficiální popis (Prima COOL)

Earlova bývalá přítelkyně se vdává. Nejenže ho nepozvala, dokonce pořádá svatbu v den jeho narozenin, aby mu odlákala všechny společné přátele. Earl se opije a na svatbu přijde, čímž odstartuje pohromu… Americký komediální seriál (2005). Hrají E. Suplee, J. Lee, N. Velazquezová a další

Popis

Randymu přijde dopis – pozvánka na svatbu Joy a Darnella. Může vzít kohokoliv mimo Earla. Ten je naštvaný nejen kvůli tomu, ale také kvůli data svatby. Svatba je přesně v den Earlových narozenin a Joy tam pozvala všechny Earlovy známé. Svatba se konala v parku, protože nezbyly peníze na zaplacení obřadní síně. Na svatbu dorazil opilý Earl. Když přiletí před Joy fotbalový míč od hráčů fotbalu odvedle, Earl ho chce odkopnout, ale strefí se do Joyiny hlavy a ta omdlí. Tím zničil celou svatbu.

Earl se rozhodl uspořádat Joy novou svatbu. Ta od něj nic nechce a přeje si jen malý obřad na radnici. Pak se ale usmířili a dohromady plánovali novou svatbu do každého detailu. Ten den se Earl vyspal s Joy, čehož pak další den litoval. Joy to chce ututlat, ale Earl si to již napsal na seznam: 262 – „Vyspal se s Crabmanovou snoubenkou“.

Na obědě Crabman poděkuje Earlovi, že jim pomáhá s uspořádáním druhé svatby. Earl si uvědomí, že je to jeho dobrý kámoš a nemůže mu lhát a chce mu říct pravdu. Joy to chce říct Darnellovi sama a tak Earl souhlasí. Řekne mu ale, že se Earl vyspal s jeho mámou. Darnell se naštve a zmlátí Earla. Při tom se dozví, jak to skutečně bylo a jde trucovat do dětské prolézačky. Earl šel za ním a vše si ujasnili. Joy s Darnellem se vzali a Earl si mohl škrknout obě položky v seznamu.

Seznam (Kompletní seznam + význam ikonek)

Hudba (Kompletní seznam hudby)